sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Glade osviežovač vzduchu Merry Berry Cheers, 300 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Merry Berry Cheers, 300 ml
Kód: 2309486
Kód dod.: 725066
EAN: 5000204416497
 
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu v spreji, ktorý okamžite prevoňá váš domov hrejivou ovocnou vôňou lesných plodov so štipkou vareného vína.
Pronto 5v1, mydlový čistič na laminát, efektívne čistí laminátové ale i drevené podlahy,  750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, mydlový čistič na laminát, efektívne čistí laminátové ale i drevené podlahy, 750 ml
Kód: 03978
Kód dod.: 702013
EAN: 5000204190380
 
5.40 EUR
5.41 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlový čistič na plávajúce podlahy efektívne čistí laminátové, ale i drevené plávajúce podlahy.
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Raid®
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
5.19 EUR
1.73EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať STOP moliam a chráňte svoje potraviny pred týmito škodcami. Odpudzovač Raid obsahuje papierové prúžky s lepidlom, ktoré sa umiestnia do blízkosti potravín.
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
5.40 EUR
13.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid sprej zabíja šváby, mravce a ďalší hmyz okamžite, ako sa dostanú do kontaktu s prípravkom. Ošetrené miesta chránia po dobu až 4 týždňov. So švábmi ničí zároveň aj ich vajíčka.
Glade osviežovač vzduchu gélový Marine, 150 g
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu gélový Marine, 150 g
Kód: 02081
Kód dod.: 728002
EAN: 5000204418538
 
3.46 EUR
23.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade by Brise Marine gél je tradičným osviežovačom vzduchu. Prináša sviežosť do vášho domova po celé týždne.
Pronto Duster prachovka náhradná náplň 5 kusov
Pronto®
Pronto Duster prachovka náhradná náplň 5 kusov
Kód: 45248
Kód dod.: 588382
EAN: 4000290009369
95%
8.01 EUR
1.6EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytáva prach bežné alergény. Má dlhé chlpové vlákna pre jednoduchšie odstraňovanie prachu. Obsahuje 5 kusov náhradnej prachovky.
Glade osviežovač vzduchu Apple & Cinnamon, 300 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Apple & Cinnamon, 300 ml
Kód: 101052
Kód dod.: 725002
EAN: 5000204070538
100%
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sháníte príjemný osviežovač vzduchu, ktorý pohlcuje nepríjemné pachy a zanechá príjemnú vôňu? Vyskúšajte osviežovač vzduchu GLADE Aerosol.
Glade náplň osvěžovače vzduchu Automatický Romantic Vanilla, 269 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Automatický Romantic Vanilla, 269 ml
Kód: 1910052
Kód dod.: 724997
EAN: 5000204458794
100%
6.70 EUR
24.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náplň do automatického osvěžovače vzduchu eliminuje nepříjemný zápach a dodáva sviežu vôňu až 60 dní pri nastavení po 36 minútach. Ideálne pre väčšie miestnosti.
Pronto 5v1 Multifunkčný Anti-Dust Jasmine sprej proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunkčný Anti-Dust Jasmine sprej proti prachu, 250 ml
Kód: 03952
Kód dod.: 709003
EAN: 4000290912683
100%
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto multifunkčný sprej s vôňou jazmínu dokonale odstraňuje prach, šmuhy a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
5.62 EUR
78.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
Glade sviečka vonná Vanilla Cream Cookies, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka vonná Vanilla Cream Cookies, 112 g
Kód: 2406815
Kód dod.: 773138
EAN: 5000204414905
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade sviečka s vôňou vanilky a maslových sušienok. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade Aromatherapy sviečka voňavá Moment of Zen, 170 g
Glade by brise®
Glade Aromatherapy sviečka voňavá Moment of Zen, 170 g
Kód: 2406854
Kód dod.: 725076
EAN: 5000204364354
 
10.81 EUR
10.82 EUR
63.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňavá sviečka so zmesou dvoch prémiových esenciálnych olejov z levandule a santalového dreva.
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Kód: 2507995
Kód dod.: 725081
EAN: 5000204412116
 
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoračné vonné tyčinky s vôňou pripomínajúcou práve upečený jablkový koláč so škoricou.
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Kód: 2507802
Kód dod.: 773148
EAN: 5000204349870
 
10.60 EUR
51.96EUR/1g
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade Decor s vôňou vanilkových kvetov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvorí v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia.
AKCE
Glade osviežovač vzduchu Sense & Spray a náplň Sensual Sandalwood & Jasmine, 1 + 18 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Sense & Spray a náplň Sensual Sandalwood & Jasmine, 1 + 18 ml
Kód: 2600447
Kód dod.: 727159
EAN: 5000204075236
 
10.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade osviežovač vzduchu, ktorý neplytvá náplňou a spúšťa sa práve vtedy, keď to potrebujete. Glade by Brise Sense & Spray Bali Sandalwood je automatický osviežovač vzduchu so senzorom pohybu.
OFF! Gél po bodnutí hmyzom s výťažkom harmančeka 25 ml
Off!
OFF! Gél po bodnutí hmyzom s výťažkom harmančeka 25 ml
Kód: 2601155
Kód dod.: 675604
EAN: 5000204426038
 
2.60 EUR
26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél po štípnutí hmyzom OFF! je praktický pomocník pre okamžité upokojenie podráždenej pokožky po bodnutí hmyzom alebo kontakte s pŕhľavami.
Glade náhradná náplň do automatického osviežovača vzduchu Peach 269ml
Glade by brise®
Glade náhradná náplň do automatického osviežovača vzduchu Peach 269ml
Kód: 2601217
Kód dod.: 725092
EAN: 5000204429336
 
6.05 EUR
6.06 EUR
22.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do automatického osviežovača vzduchu, ktorá provoní váš domov dlhotrvajúcou sladkou vôňou šťavnatých broskýň bez akejkoľvek námahy.
AKCE
Glade Peach Paradise vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Peach Paradise vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602906
Kód dod.: 725094
EAN: 5000204428797
 
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade Peach Paradise sú vonné tyčinky s ovocnou vôňou broskyne, liči a nektarinky doplnenou jemnými tónmi bieleho pižma.
Glade osvěžovač vzduchu Levanduľa, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Levanduľa, 300 ml
Kód: 47784
Kód dod.: 725013
EAN: 8711800112344
 
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Levanduľa eliminuje zápachy bez ich prekrytia, zanecháva závan sviežosti po dlhé hodiny. Sprej, ktorý neutralizuje pachy a naplní váš domov krásnymi vôňami.
Duck Cleaning Gel Dazzling Petals WC tekutý čistiaci prostriedok, 750 ml
Duck™
Duck Cleaning Gel Dazzling Petals WC tekutý čistiaci prostriedok, 750 ml
Kód: 2401763
Kód dod.: 717555
EAN: 5000204344219
 
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci tekutý gel na WC misy s príjemnou kvetinovou vôňou. Kompletné čistenie WC misy, ľahko dosiahne aj pod okraj vašej toalety a zanechá toaletu čistú.
Duck WC záves Active Clean Tropical Sunshine, 2x 38,6 g
Duck™
Duck WC záves Active Clean Tropical Sunshine, 2x 38,6 g
Kód: 2401765
Kód dod.: 720010
EAN: 5000204338386
 
3.68 EUR
1.84EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bo hatá pena a dlhotrvajúca vôňa zanechá WC misu sviežu a čistú po každom spláchnutí.
Duck Fresh Discs Morská vôňa WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradné níplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Morská vôňa WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradné níplň 2x36 ml
Kód: 67996
Kód dod.: 720064
EAN: 5000204338959
100%
5.62 EUR
78.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck FreshDiscs náhradní náplň do gelové disku, který přilne k WC míse. Zabraňuje usazování vodního kamene, dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace, čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů.
Duck Fresh Discs Limetka WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradná náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Limetka WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradná náplň 2x36 ml
Kód: 67997
Kód dod.: 720223
EAN: 5000204338928
90%
5.62 EUR
78.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Kód: 1708992
Kód dod.: 719995
EAN: 5000204339079
93%
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Prevonia celú miestnosť levanduľovou vôňou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.