sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Glade sviečka vonná Decor Romantic Vanilla Blossom, 70 g
Glade by brise®
Glade sviečka vonná Decor Romantic Vanilla Blossom, 70 g
Kód: 1808909
Kód dod.: 734035
EAN: 5000204384642
 
3.89 EUR
55.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade Decor s vôňou vanilky. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Pronto vyživujúci olej na oživenie povrchov sprej, 250 ml
Pronto®
Pronto vyživujúci olej na oživenie povrchov sprej, 250 ml
Kód: 1808907
Kód dod.: 709006
EAN: 5000204011562
 
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyživujúci olej na obnovenie povrchov, chráni drevo a zvyšuje jeho prirodzený lesk.
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Raid®
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Kód: 03136
Kód dod.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
7.36 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné náplne do elektrického odpařovača Raid. Ide o insekticídny prípravok, ktorý zaručuje ochranu proti otravnym komárom a malému lietajúcemu hmyzu cez deň aj v noci.
Glade osvěžovač vzduchu gelový Relaxing Zen, 150 g
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu gelový Relaxing Zen, 150 g
Kód: 56805
Kód dod.: 728005
EAN: 5000204307122
 
3.46 EUR
23.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový osviežovač vzduchu prevoňá váš interiér na niekoľko hodín.
Glade osviežovač vzduchu gélový Levanduľa a jazmín, 150 g
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu gélový Levanduľa a jazmín, 150 g
Kód: 47783
Kód dod.: 728009
EAN: 5000204418507
 
3.46 EUR
23.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade by Brise vôňa levandule gél je tradičným osviežovačom vzduchu, gélový v plastovej krabičke. Prináša sviežosť do vášho domova po celé týždne.
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 02879
Kód dod.: 717557
EAN: 5000204421958
100%
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck tekutý čistič s osviežujúcou vôňou je prípravok, ktorý vyčistí WC misku, odstráni vodný kameň a nečistoty, eliminuje zápach a osvieži.
Pronto 5v1, mydlový čistič na drevo, čistí a obnovuje lesk dreva, na všetky drevené povrchy, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, mydlový čistič na drevo, čistí a obnovuje lesk dreva, na všetky drevené povrchy, 750 ml
Kód: 03974
Kód dod.: 702012
EAN: 5000204190403
 
5.40 EUR
5.41 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto 5v1 je účinný pomocník pri úklide drevených podláh. Pronto čistí a obnovuje lesk dreva pokaždé, keď utierate prach.
Pronto Duster prachovka kartáč komplet 1 kus
Pronto®
Pronto Duster prachovka kartáč komplet 1 kus
Kód: 45247
Kód dod.: 588380
EAN: 4000290009338
 
8.01 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytáva prach bežné alergény. Má dlhé chlpové vlákna pre jednoduchšie odstraňovanie prachu. Obsahuje 1 rukoväť a dve náhradné prachovky.
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
2.60 EUR
0.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívne prilne bez potreby závesu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týždňov.
AKCE
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Off!
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Kód: 2001933
Kód dod.: 316801/329771
EAN: 5000204158670
100%
5.54 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole pôsobí okamžite až 8 hodín po aplikácii. Odpudzuje komáre a kliešte.
Ecover ekologický prací gél na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Ecover
Ecover ekologický prací gél na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Kód: 2204096
Kód dod.: 337927
EAN: 5000204249071
 
7.13 EUR
7.14 EUR
0.45EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ecover prací gél je vhodný k péče o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Potěší vás vôňou leknínu a medovice a perfektnými výsledkami prania!
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Ecover
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Kód: 2204094
Kód dod.: 337926
EAN: 5000204249040
100%
11.03 EUR
0.55EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná receptúra obsahuje aktívne zložky rastlinného pôvodu. Zabraňuje žmolkovaniu bavlnených vlákien pri opakovanom praní.
Duck WC gél Prvý bozk Kvetiny tekutý čistič , 750 ml
Duck™
Duck WC gél Prvý bozk Kvetiny tekutý čistič , 750 ml
Kód: 2300519
 
EAN: 5000204290776
100%
3.25 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck tekutý čistič s príjemnou tropickou vôňou, ktorý vyčistí toaletu, precízne odstráni vodný kameň a nečistoty.
Glade osviežovač vzduchu Automatický Warm Apple Pie, 269 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Automatický Warm Apple Pie, 269 ml
Kód: 2309487
Kód dod.: 725069
EAN: 5000204413793
 
10.81 EUR
10.82 EUR
40.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Automatický osviežovač vzduchu Glade s dlhotrvajúcou vôňou jablkového muštu. Elegantný doplnok vášho interiéru.
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Kód: 2401758
Kód dod.: 369619
EAN: 5000204345179
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Provoní celú miestnosť kvetinovou vôňou.
Glade Winter Berries osviežovač vzduchu sprej 269 ml
Glade by brise®
Glade Winter Berries osviežovač vzduchu sprej 269 ml
Kód: 2508763
Kód dod.: 773157
EAN: 5000204414189
 
6.70 EUR
24.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojmu domovu útulnú a hrejivú atmosféru s Glade Winter Berries.
Glade osviežovač vzduchu Gel Pure Clean Marine duo pack 2× 150 g
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Gel Pure Clean Marine duo pack 2× 150 g
Kód: 2506558
Kód dod.: 728006
EAN: 5000204601152
 
7.36 EUR
24.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade by Brise Marine gel je tradičným osviežovačom vzduchu. Prináša sviežosť do vášho domova po celé týždne.
Glade osviežovač vzduchu Automatický Relaxing Zen, 269 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Automatický Relaxing Zen, 269 ml
Kód: 2505229
Kód dod.: 725039
EAN: 5000204073522
 
10.81 EUR
10.82 EUR
40.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Automatický osviežovač vzduchu eliminuje nepríjemný zápach a dodáva sviežu vôňu až 60 dní.
Glade svíčka vonná Anti Tabac, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Anti Tabac, 112 g
Kód: 2406847
Kód dod.: 773135
EAN: 5000204356472
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou bielych kvetov navodí pocit sviežosti. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade sviečka vonná Luscious Cherry & Peony, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka vonná Luscious Cherry & Peony, 112 g
Kód: 2406850
Kód dod.: 773132
EAN: 5000204356861
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná sviečka Glade Luscious Cherry & Peony s vôňou čerešní a pivoniek. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Kód: 2500244
Kód dod.: 719976
EAN: 5000204377293
 
2.80 EUR
38.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck dokonale vyčistí vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom.
Duck WC blok Fresh Discs Levanduľa, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levanduľa, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
5.62 EUR
78.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Levanduľa dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Stačí jednoducho aplikovať na vnútornú stenu misy a gélový disk Duck sa chopí práce za vás.
OFF Kids repelent v spreji, 100 ml
Off!
OFF Kids repelent v spreji, 100 ml
Kód: 2500662
Kód dod.: 675602
EAN: 5000204385847
 
4.97 EUR
49.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný repelent v spreji OFF!® Kids poskytuje spoľahlivú ochranu proti komárom pre deti od 1 roku. Bez parfémov a farbív, šetrný k detskej pokožke.​
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Kód: 2507969
Kód dod.: 773127
EAN: 5000204415476
 
9.73 EUR
4.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade Winter Berries je limitovaná edícia vonnej sviečky, ktorá prináša do vášho domova sviatočnú atmosféru vďaka sladkej a ovocnej vôni zimných bobúľ.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.