sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Glade Aromatherapy darčekový set (sviečka 170 g + vonné tyčinky 80 ml)
Glade by brise®
Glade Aromatherapy darčekový set (sviečka 170 g + vonné tyčinky 80 ml)
Kód: 2600605
Kód dod.: 980619
EAN: 5000204373547
 
19.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Darčekový set Glade Aromatherapy so sviečkou zo sójového vosku a vonnými tyčinkami s esenciálnymi olejmi provoní váš domov dlhotrvajúcou vôňou a navodí príjemnú atmosféru pokoja a relaxácie.
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu s náplňou
Raid®
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu s náplňou
Kód: 2601156
Kód dod.: 675041
EAN: 5000204438628
 
15.14 EUR
15.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu pomáha zachytávať lietajúci hmyz v domácnosti bez použitia insekticídov. Súčasťou balenia je náplň pripravená na okamžité použitie.
Duck Active Clean Citrus Splash WC záves do toalety, 2 × 38,6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus Splash WC záves do toalety, 2 × 38,6 g
Kód: 2601166
Kód dod.: 721033
EAN: 5000204210729
 
3.68 EUR
47.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck WC záves Active Clean Citrus Splash pomáha udržať toaletu sviežu pri každom spláchnutí. Závesný blok uvoľňuje citrusovú vôňu.
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Duck™
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Kód: 2601164
Kód dod.: 719967
EAN: 5000204422979
 
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck WC gel Mint Mission pomáha odstrániť nečistoty z toalety a zanecháva sviežu mätovú vôňu. Je vhodný na pravidelné čistenie toalety.
Duck Active Clean Marine Wave WC záves do toalety, 2 × 38,6 g
Duck™
Duck Active Clean Marine Wave WC záves do toalety, 2 × 38,6 g
Kód: 2601165
Kód dod.: 721032
EAN: 5000204210682
 
3.68 EUR
47.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck WC záves Active Clean Marine Wave pomáha udržať toaletu sviežu pri každom spláchnutí. Závesný blok sa jednoducho umiestni na okraj toalety.
Glade osviežovač vzduchu Floral Cherries 300 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Floral Cherries 300 ml
Kód: 2601171
Kód dod.: 725088
EAN: 5000204374506
 
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade osviežovač vzduchu Floral Cherries v spreji rýchlo osvieži miestnosť a pomáha neutralizovať nepríjemné pachy. Jemná vôňa čerešňových kvetov dodá interiéru sviežu a príjemnú atmosféru počas niekoľkých sekúnd.
Glade Kvetinové čerešne gelový osvěžovač do kúpeľne, 180 g
Glade by brise®
Glade Kvetinové čerešne gelový osvěžovač do kúpeľne, 180 g
Kód: 2601219
Kód dod.: 728017
EAN: 5000204368536
 
5.62 EUR
31.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový osvěžovač vzduchu Glade do kúpeľne je navrhnutý na dlhodobé a diskrétne pohlcovanie nepríjemných pachov bez nutnosti elektrickej energie. Vôňa Kvetinové čerešne kombinuje sladké tóny čerešní s jemnými kvetinovými a drevitými akordmi.
Raid insekticídna nástraha na hubenie mravcov, 1 ks
Raid®
Raid insekticídna nástraha na hubenie mravcov, 1 ks
Kód: 03146
Kód dod.: 675221
EAN: 5000204746075
 
4.11 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídna nástraha na hubenie mravcov Raid poskytuje veľmi účinnú ochranu v domoch, v bytoch či na vonkajších terasách. Pôsobí 24 hodín.
Mr. Muscle Max gel na čistenie odpadov, 1 l
Mr. Muscle®
Mr. Muscle Max gel na čistenie odpadov, 1 l
Kód: 53041
Kód dod.: 715109
EAN: 4000290968338
90%
5.62 EUR
5.62EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný čistič odpadov počas pár minút odstráni vlasy a usadeniny v potrubí a navyše zlikviduje nepríjemný zápach.
Duck 5v1 s morskou vôňou, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 s morskou vôňou, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 02875
Kód dod.: 717560
EAN: 5000204421989
100%
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck tekutý čistič WC s príjemnou vôňou mora, prípravok vyčistí WC misu, odstráni vodný kameň a nečistoty. Znižuje nutnosť čistenia štetcom a čistí nad i pod vodnou hlavou, zároveň eliminuje všetky zápachy z toalety.
Glade osviežovač vzduchu Automatický Pure Clean Linen, 269 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Automatický Pure Clean Linen, 269 ml
Kód: 2405946
 
EAN: 5000204073782
 
10.81 EUR
10.82 EUR
40.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Automatický osviežovač vzduchu eliminuje nepríjemný zápach a dodáva sviežu vôňu až 60 dní.
Glade sviečka voňavá Maxi Warm Apple Pie, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi Warm Apple Pie, 204 g
Kód: 2406819
Kód dod.: 773142
EAN: 5000204415148
 
10.60 EUR
51.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte krásnu vianočnú vôňu červeného jablka a škorice, ktorá prinesie relaxačnú a pokojnú atmosféru do každého domova. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade sviečka vôňová Maxi Vanilla Cream Cookies, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka vôňová Maxi Vanilla Cream Cookies, 204 g
Kód: 2406821
Kód dod.: 773145
EAN: 5000204363500
 
10.60 EUR
51.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou vanilky a maslových sušienok. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každom domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade sprej Berry Festive Kiss, 300 ml
Glade by brise®
Glade sprej Berry Festive Kiss, 300 ml
Kód: 2406823
Kód dod.: 725072
EAN: 5000204361438
 
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade Berry Festive Kiss – sametová vôňa červeného ovocia a čierneho fíka pre útulnú atmosféru
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňavá sviečka Glade I Love You so sviežou vôňou. Obsahuje esenciálne oleje.
Duck Fresh Discs Blue náhradná náplň, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue náhradná náplň, 2× 36 ml
Kód: 2407120
Kód dod.: 719983
EAN: 5000204331394
 
5.62 EUR
2.81EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové zloženie aktívne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
Glade vonné tyčinky Aromatherapy Reeds Refreshing Energy, 80 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Aromatherapy Reeds Refreshing Energy, 80 ml
Kód: 2407108
Kód dod.: 354619
EAN: 5000204295580
 
9.73 EUR
121.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné tyčinky Glade Aromatherapy Reeds Refreshing Energy prinášajú do vášho domova okamžitú sviežosť a povzbudenie zmyslov.
Glade Refreshing Air mazlíčkovia automatický osviežovač vzduchu náhradná náplň sprej 269 ml
Glade by brise®
Glade Refreshing Air mazlíčkovia automatický osviežovač vzduchu náhradná náplň sprej 269 ml
Kód: 2500652
Kód dod.: 724994
EAN: 5000204381856
 
6.70 EUR
24.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto náplň pre automatický osviežovač vzduchu Glade Refreshing Air je špeciálne vyvinutá pre domácnosti s mazlíčkami.
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Citrus, 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Citrus, 3× 10 ml
Kód: 2306546
 
EAN: 5000204847574
 
7.36 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchly a účinný spôsob, ako osviežiť Váš domov. Na rozdiel od ostatných aerosolov, ktoré obsahujú až 70% vody, prináša Brise One Touch koncentrovanú vôňu iba v jednom dotyku, ktorý osvieži Váš domov a zanecháva ho so sviežou vôňou po celé hodiny.
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Kód: 2401759
Kód dod.: 719989
EAN: 5000204345148
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Fruitopia dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Provoní celú miestnosť ovocnou vôňou.
Duck Active Clean Citrus WC závesný čistič s vôňou 38,6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus WC závesný čistič s vôňou 38,6 g
Kód: 1802157
Kód dod.: 720009
EAN: 5000204020441
 
2.37 EUR
2.38 EUR
60.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 1905838
Kód dod.: 675610
EAN: 5000204754469
 
4.97 EUR
49.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku proti komárom, tropickým komárom a kliešťom až 8 hodín, tygřím komárom až 6 hodín, ovádom až 5 hodín. Účinkuje tiež na oblečení, postrieknite košeľu, nohavice, ponožky.
Glade osviežovač vzduchu Electric Relaxing Zen,1 + 20 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Electric Relaxing Zen,1 + 20 ml
Kód: 1905901
Kód dod.: 312595
EAN: 5000204340488
 
6.27 EUR
313.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický osviežovač vzduchu s relaxujúcou vôňou japonskej záhrady.
Glade Sensual Sandalwood & Jasmine vonný gél do kúpeľne 180 g
Glade by brise®
Glade Sensual Sandalwood & Jasmine vonný gél do kúpeľne 180 g
Kód: 2102006
Kód dod.: 323718
EAN: 5000204413205
 
5.62 EUR
31.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade gel je gelový moderní osvěžovačem vzduchu vhodný nejen pro koupelny.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.