sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pena 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pena 750 ml
Kód: 2508732
Kód dod.: 516823
EAN: 9000101158755
 
8.18 EUR
10.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX WHITETEQ je PU pena s charakteristickou ľadovo bielou farbou, vynikajúcou štruktúrou a až 10-násobne vyššou odolnosťou voči UV žiareniu.
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, biely, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
7.48 EUR
37.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca prilnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Uniflex kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel, 1,8 kg
Uniflex®
Uniflex kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel, 1,8 kg
Kód: 2504840
Kód dod.: 442114
EAN: 8591235074222
 
7.34 EUR
7.35 EUR
4.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uniflex, kamenársky tmel, žiaruvzdorný tmel určený na opravy a tesnenie rýh, prasklín a medzier v krboch, peciach a komínoch.
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
SpofaDental
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
Kód: 2502903
Kód dod.: 512715
EAN: 8594747003568
 
17.79 EUR
88.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dentacryl je živica pre technické použitie v strojárstve, elektrotechnike, laboratóriách, pre výtvarné činnosti a pre domácich kutilov. Vytvrdnutý materiál je bezfarebný až mierne zažltnutý.
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzný akrylátový tmel na drevo, smrek, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre kvalitné opravy povrchových vád (prasklín, škrabancov, prehlbín a rýh) masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, čierny, 280 ml
Ceys®
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, čierny, 280 ml
Kód: 2506934
Kód dod.: 503130
EAN: 8411519212150
100%
9.78 EUR
34.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys silikon vysoká teplota je acetátový čierny silikon bez rozpúšťadiel špeciálne určený pre vysoké teploty od -70°C do +250°C, s limitom až +300°C. Je vysoko chemicky odolný a trvale pružný.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Ceresit CS25 sanitárny silikón, toffi, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitárny silikón, toffi, 280 ml
Kód: 2507962
Kód dod.: 519451
EAN: 4015000414340
 
11.53 EUR
41.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vyplnenie dilatačných a spojovacích spár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v styku stien, podláh a k usadzovaniu zariadení v sanitárnej oblasti.
PATTEX PU pena GreenQ EKO, 750ml nízkoexpanzná, pištolová
PATTEX PU pena GreenQ EKO, 750ml nízkoexpanzná, pištolová
Kód: 2508093
Kód dod.: 516885
EAN: 9000101147858
 
6.91 EUR
9.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
​Pattex GreenQ PU ECO pena je ekologická polyuretánová pena určená pre aplikáciu pomocou pištole. Balenie obsahuje 750 ml peny.
AKCE
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Kód: 2504449
Kód dod.: 502988
EAN: 8411519772326
 
6.48 EUR
51.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvládne všetko. Vysoko mnohostranný jednosložkový hybridný tmel. Vykazuje vyššiu priľnavosť než polyuretán v kombinácii s pružnosťou a tesnosťou silikónu. Lepí, tmely a opravuje všetky typy materiálov v interiéri aj exteriéri, a to aj pod vodou.
Den Braven odstraňovač silikonu, 100 ml
Den Braven
Den Braven odstraňovač silikonu, 100 ml
Kód: 2503053
Kód dod.: 518725
EAN: 8595100105134
 
7.91 EUR
79.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na odstránenie vytvrdeného silikónu zo muriva, dreva, keramiky, kameňa, betónu, skla, kovov, plastov a pod. Jednoduchá
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL drevo, tmel na drevo, svetlé drevo, 200 g
Kód: 2504768
Kód dod.: 512245
EAN: 8591235072747
 
7.17 EUR
7.18 EUR
35.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel či lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšine povrchov, predovšetkým na kov, oceľ, kameň, beton, drevo atď., prekrývateľný, pre vnútorné i vonkajšie použitie.​
Het šľahaný ľahčený tmel, 250 ml
Het
Het šľahaný ľahčený tmel, 250 ml
Kód: 2503961
Kód dod.: 511330
EAN: 8594002539238
 
4.87 EUR
19.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota na tmelenie spár, prasklín a vyrovnávanie podkladov (minerálne a sadrové omietky, betónové panely, murivo, sadrokartón) v interiéri aj exteriéri, lokálne opravy dier, vyplňovanie a zarovnávanie priamej aj uhlovej spáry
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
11.53 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvara za studena (hliník, meď), utesňuje, spája a vypĺňa trhliny. Pôsobí tiež ako ochranný film proti korózii. Je odolný kyselinám, detergentom a minerálom. Ani časom sa nedrolí.
Het Ditmel S stierkový tmel, 7 kg
Het
Het Ditmel S stierkový tmel, 7 kg
Kód: 2503334
Kód dod.: 517112
EAN: 8594002535575
 
13.26 EUR
1.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierkový tmel pre plošné nanášanie v interiéroch k veľkoplošnému vyrovnávaniu stien (omitky, zdivo, panely, sadrokartón apod.) v interiéroch.
Polykar Nový Rapid univerzálny dvojzložkový tmel, 1 kg
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzálny dvojzložkový tmel, 1 kg
Kód: 2503548
Kód dod.: 512304
EAN: 8594007010572
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na tmelenie stredných a väčších nerovností. Určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a skleného laminátu. Dobre aplikovateľný a ľahko brúsiteľný, bez pórov, použiteľný aj na vyrovnávanie nerovností dreva (tvrdšie druhy), laminátu, betónu a pod.
Uniflex šľahaný tmel, 1 l
Uniflex®
Uniflex šľahaný tmel, 1 l
Kód: 2504501
Kód dod.: 511370
EAN: 8591235057126
 
12.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šľahaný superľahký tmel, ktorý v mnohých prípadoch nahrádza sadru. Vhodný pre interiér. Je pretriteľný, nesteká, nepraská, nesmršťuje sa. Veľmi dobre sa uhladzuje a je brúsiteľný. Odoláva pôsobeniu vody a má veľmi dobrú priľnavosť k podkladu.
Het akrylový tmel na sadrokarton, zdivo a omietky, 400 g
Het
Het akrylový tmel na sadrokarton, zdivo a omietky, 400 g
Kód: 2503217
Kód dod.: 511271
EAN: 8594002535049
 
3.12 EUR
3.13 EUR
7.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vyrovnanie stien (omietok, zdiva, panelov, sadrokartónu a pod.) v interiéroch. Tmel sa nedoporučuje na škárovanie.
Profil univerzálny silikón, biely, 310 ml
Soudal
Profil univerzálny silikón, biely, 310 ml
Kód: 2503060
Kód dod.: 519078
EAN: 5411183033375
 
5.18 EUR
19.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalo pružný silikónový tmel určený na univerzálne použitie v interiéri aj exteriéri.
Soudal sanitárny silikón neutrálny, transparentný, 280 ml
Soudal
Soudal sanitárny silikón neutrálny, transparentný, 280 ml
Kód: 2502926
Kód dod.: 519173
EAN: 5411183030084
 
6.74 EUR
24.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Číry neutrálny silikónový tmel bez octového zápachu pre tesnenie škár v prostredí so zvýšenou vlhkosťou alebo sanitárnych miestnostiach.
Den Braven RL pištoľová montážna pena, 500+250 ml
Den Braven
Den Braven RL pištoľová montážna pena, 500+250 ml
Kód: 2505397
Kód dod.: 516954
EAN: 8595100159182
 
7.26 EUR
9.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K montáži dverových zárubní a okiennych rámov, vyplňovanie dutín, montážnych priestorov medzi panelmi, murovanými priečkami, stropom a podlahou, priechodov elektrického vedenia.
Ceresit CS25 sanitárny silikón, siena, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitárny silikón, siena, 280 ml
Kód: 2506890
Kód dod.: 519445
EAN: 4740008501067
 
11.53 EUR
41.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vyplnenie dilatačných a spojovacích škár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v styku stien, podláh a na usadzovanie zariadení v sanitárnej oblasti.
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plniaci tmel, 200 g
Polykar
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plniaci tmel, 200 g
Kód: 2503504
Kód dod.: 512320
EAN: 8594007010367
 
9.35 EUR
46.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný plniaci tmel pre tmelenie malých nerovností, rýh a pórů. Určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, čerešňa, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, čerešňa, 250 g
Kód: 2504866
Kód dod.: 511247
EAN: 8591235075625
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, borovica, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, borovica, 250 g
Kód: 2504860
Kód dod.: 511241
EAN: 8591235075328
 
2.61 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch.
Epolex 1200 súprava epoxidovej živice, 100 g
Epolex
Epolex 1200 súprava epoxidovej živice, 100 g
Kód: 2504848
Kód dod.: 502730
EAN: 8591235074925
 
6.83 EUR
68.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám a lepeniu kovov, skla, keramiky, porcelánu, dreva, betónu atď. Do živice sa pridáva 6,5 % tvrdidla P 11.
Ceresit CS25 sanitárny silikón, graphite, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitárny silikón, graphite, 280 ml
Kód: 2507964
Kód dod.: 519455
EAN: 4015000411097
 
11.53 EUR
41.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vyplnenie dilatačných a spojovacích škár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v styku stien, podláh a k usadzovaniu zariadení v sanitárnej oblasti.
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Kód: 2503674
Kód dod.: 100108
EAN: 4029534642445
 
13.70 EUR
34.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základový a plniaci nástrek, môže byť použitý bez základného nástreku, za normálnych okolností prestriekateľný všetkými bežnými lakovacími systémami, taktiež 2K a vodou riediteľnými, bez nutnosti medzibroušenia.
CERESIT TS 61 PU Pena trub. 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 61 PU Pena trub. 750ml
Kód: 63583
Kód dod.: 516800
EAN: 4740008200014
 
7.91 EUR
10.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit TS 61 je jednosložková trubičková polyuretánová pena, ktorá vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou a je určená pre široké spektrum stavebných aplikácií.
Ceresit CS 7 akryl biely tmel, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS 7 akryl biely tmel, 280 ml
Kód: 65763
Kód dod.: 519406
EAN: 9000100992879
100%
3.43 EUR
12.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzné tesniace tmel na vyplnenie škár a prasklín v interiéri aj exteriéri.
Polykar Super dvojzložkový polyesterový plniaci tmel, 2 kg
Polykar
Polykar Super dvojzložkový polyesterový plniaci tmel, 2 kg
Kód: 2502891
Kód dod.: 512316
EAN: 8594007010220
 
35.62 EUR
17.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na tmelanie stredne veľkých nerovností. Pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Výborne brúsiteľný, dobre aplikovateľný, bez pórov, použiteľný aj na vyrovnávanie nerovností dreva (tvrdšie druhy), laminátu, betónu atď.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.