Hlavná stránka  >  Pranie a upratovanie  >  čistiace prostriedky  >  Prípravky na čistenie  >  Univerzálne čističe  >  Ringo Natur prírodné univerzálny octový čistič, čistí a odvápňuje 1 l
Ponúkame iba tovar skladom

Ringo Natur prírodné univerzálny octový čistič, čistí a odvápňuje 1 l

vyžene nečistoty a špínu z domácnosti a zachová přírodu neporušenou

Ringo Natur prírodné univerzálny octový čistič, čistí a odvápňuje 1 l
Naša cena
0.91 EUR s DPH
Skladom:   Viac než 20 ks
Tento produkt nie je možné samostatne kúpiť.
Početks
Otázka na predajcuSledovať cenu
Aktuálna cena produktu je 0.91 EUR s dph
  Oznámiť, až cena klesne pod    EUR s dph
  Oznámiť každú zmenu ceny
Váš e-mail  
Zaslať dotaz
Meno:
Email:
Telefón:
' '
Opište kód:
Dotaz:
Zdieľaj
Kód:67561
Výrobca:Burg Groep B.V., The Netherlands
Značka:RinGo  (web)
RinGo
Popis produktu
typ produktu:Přírodní produkt
RinGO je octový čistič novej generácia, sa ktorým zvládneme jarný úklid o poznanie rychleji a příjemněji. Najvačší předností RinGA je celkom výjimečná univerzálnosť a pritom priveľa nízka cena. Dokonalá funkčnosť octa akoby čisticího prostriedku už je hospodyňkám známá dlho. Ocot obsahuje prírodné rozpouštědla, ktorá majú nielenže maximálny čiastiaci sílu, ale zároveň šetrí životné prostredie, jež nezatěžuje chemikáliami akoby prací prášky a saponáty. RinGO je o polovicu koncentrovanější než k čistenie doteraz užívaný bežný ocot a báť sa nemusíte ani nepříjemného octového zápachu. Z fľašky novej generácia na vás dýchne vôňa sladkej broskyne lebo svěžího jablká.

Perfektne čistí vodný kameň
leštia plochy a změkčuje vodu
ku koupi za nevídane nízku cenu
šetrný k ľuďom i životnému prostredie
Neobsahuje saponáty, farbivá ani konzervanty
Nehodí sa k čistenie mramore, prírodných kameňov a smaltu.

Bezpečnostný list
www.mujcistic.cz
Tipy k použitie:
Čistí a leštia zrkadlá a pochromované povrchy
Nalijte plne koncentrovaný prípravok do rozprašovača. Nastříkejte na zrkadlo zo vzdialenosti 15 – 20 cm. Setřete papírovým uterákom lebo hadříkem bez chlpov. Nepoužívajte prípravok na prírodné mramor, vápenec lebo iné porézny povrchy.
Čistí WC mísy
Nalijte na stěny mísy a do mísy cca 100 ml čističa a nechajte pôsobiť minimálne 15 minút, ďalej očistite kartáčom a spláchněte. Pokiaľ chcete odstrániť usadeniny vodního kamene zo lámavica mísy, pokúste sa najprv vytlačiť WC kartáčom väčšinu vody z mísy od odpadu. Ďalej nalijte do mísy cca Ľ litri čističa a nechajte pôsobiť nejlépe napriek noc. Ďalej očistite kartáčom a spláchněte.
Odstraňuje usadeniny mydlá zo sprchových závesov a keramických dlaždíc
Postříkejte škvrny koncentrovaným prípravkom a jednoducho setřete lebo opláchněte.
Čistí a leštia nerezová umyvadla, kohúty, pracovné dosky, keramickej dlaždica a spotrebiče
Nalijte octový prípravok do rozprašovača. Nastříkejte na znečistený povrch zo vzdialenosti 15 – 20 cm. Setřete papírovým uterákom lebo houbou. Nepoužívajte na prírodné mramor, bridlicu lebo porézny povrchy z vápence.
Odstraňuje nánosy vápence z vodovodních batériou
Namočte papierový ručník v koncentrovaném octovom prípravku a omotejte kohút na 10 minút. Odstráňte ručník a setřete lebo opláchněte usadeniny.
Čistí sprchové ružica
Ponořte pochromovanou růžici do nádobky s roztokem Ľ litri prípravku a 1 litri vody. Vařte 15 mín. Pre plastové sprchy zmiešajte rovnaké množstvo prípravku a horúcej vody a ponořte růžici na čas jednej hodiny do roztoku. Růžici dôkladne pred použitím propláchněte. Pravidelné čistenie každých 6 mesiacov zhabanie narastanie vápenatých usadenín.
Čistí podlahy
Čistí nevoskované laminátové podlahy a podlahy s keramickými dlaždicami. Použite roztok pripravený z 1 dielu prípravku a 4 dielov vody. Nepoužívajte na prírodné mramor lebo vápenec a na morené podlahy, ktoré nie sú opatřeny polyuretanovým lebo iným odolným filmom.
Odstraňuje škvrny z koberca
Odstraňuje nasledovné škvrny z koberca: moč a fekálie domácich mazlíčků, červenej a biele víno, miešané nápoja a likéry, make - up, čaj, čokoládu, mlieko, ovocný džús, horčicu, kečup. Otestujte predom stálofarebnosť koberca na málo viditeľné ploche.
- Seškrábněte lebo odsajte zvyšky nečistôť
- Naneste roztok, ktorý připravíte smícháním 2 ml (1/2 kávovej lyžičky) prostriedku na mytie riadu a 250 ml teplé
(nie horúcej vody) za použitie vlhkého hadříku. Nechajte pôsobiť 3 – 5 mín.
- Odsajte dosucha, NETŘETE
- Naneste neparfemovaný prípravok za použitie navlhčeného ručníku.
- Vymyjte houbou navlhčenou vo vode
- Odsajte do sucha přitisknutím papierové utierky na zašpiněné miesto.NETŘETE
Změkčuje bielizeň
pridajte 125 ml neparfemovaného prípravku do posledného plákanie. Prípravok změkčí bielizeň a zneutralizuje zvyšky pracího prášku.
Uvoľňuje pračku
znižuje nerozpuštěné úsady a zvyšky pracího prášku v trubkách, hadiciach a odpadu, ktoré sa vytvárajú, pokiaľ je často používáno vypranie pri nízkych teplotách. Nalijte 500 ml prípravku na dno práčky a spusťte bežný cyklus vypranie bez prádla pri teplote 60°C. Opakujte podľa potreby raz za tri až šesť mesiacov.
Uvoľňuje odpady a odstraňuje pachy z nich
Nasypejte hrstku jedlé sódy do odpadu a zalijte Ľ l prípravku. Keďže prestane bublať, propláchněte horúcu vodou. Pokiaľ je potreba, opakujte nanovo, dokiaľ odpad voľne neodtéká.
Odstraňuje škvrny z odevov
Odstraňuje škvrny od ovocie, marmelády, make - upu, inkoustu, horčice, Coca- coly, kávy, deodorantu lebo antiperspirantu. Třete skvrnu ľahko hadříkem namočeným v neparfemovaném prípravku a napokon vyperte podľa návode od výrobca. V prípade škvŕn od trávy nechajte odev namočený v prípravku po čas 2 – 3 hodín a napokon jéj vyperte akoby zvyčajne. Výsledkami sú lepšia, pokiaľ odstraníte skvrnu do 24 hodín. Nepoužívajte prípravok na acetátové tkaniny, pretože môže narušovať vlákna.
Stabilizuje farby
K udržanie farieb, ktoré majú tendenciu blednut, ponořte tkaninu pred praním do roztoku pripraveného smícháním 1 dielu neparfemovaného prípravku a dvoch dielov vody. Ďalej vyperte akoby zvyčajne. Nepoužívajte prípravok na acetátové tkaniny, pretože môže narušovať vlákna.
Odstraňuje škvrny od posypové soli
Otřete topánky hadříkem namočeným v roztoku pripravenom smícháním 15 ml (1 polievkové lyžica) prípravku a Ľ litri vody.
Eliminuje zápach z cigariet
Položte sklenici naplněnou prípravkom do miestnoti, kde chcete pohltiť nežiadúci zápach.
Odstraňuje nepríjemné kuchynskej pachy
zmiešajte 175 ml prípravku a 750 ml vody a vařte v otvorenom kastrolu na sporáku lebo do doby než sa zápach stratí.
Odstraňuje zápach z odpadkového koša
Nalijte prípravok do nádobky s rozprašovačom. Postříkejte stěny a dno odpadkového koša zo vzdialenosti 15 – 20 cm od povrchu. Setřete houbou dočista.
Čistí a odstraňuje usadeniny z kvetinových váz
zmiešajte rovnaký dieľ prípravku a teplé vody a pridajte niekoľko kvapiek jemného mycího prostriedku (napr . na riadu). Nalijte roztok do vázy a nechajte jéj pôsobiť napriek noc. Očistite usadeniny s pomocou starého zubného kefe. Vyprázdněte vázu a vypláchněte ju.
Osviežuje a predlžuje život řezaných kvetín
pridajte 30 ml (2 polievkové lyžica) neparfemovaného prípravku a 30 ml (2 polievkové lyžica) cukre na každý liter vody.
Odstraňuje minerálny a vápenaté usadeniny z kávovaru
Nalijte neparfemovaný prípravok do úrovne 6 šálků a doplňte vodou na úroveň 10 šálků. Vložte čistý papierový filter. Zapnite kávovar a nechajte prejsť jeden cyklus varenie, napokon vylijte čistiaci roztok a vyhoďte použitý papierový filter. Spusťte nový cyklus varenie s čistú vodou, ďalej teprve použite kávovar k varenie kávy. Opakujte každej tri mesiace.
Odstraňuje minerálny usadeniny z kanvica
Naplňte konvici do ľ roztokem pripraveným smícháním vody a neparfemovaného prípravku v pomere 1:1 a uveďte k vare. Nechajte naležať napriek noc a napokon vypláchněte čistú vodou.
Čistí a odstraňuje zápachy z mikrovlnnej trúby
zmiešajte 125 ml neparfemovaného prípravku a 250 ml vody vo sklenici. Otvorenou sklenici vložte do trúby a spusťte mikrovlnný ohrev na najvyšší výkon na čas 3 – 4 mín. Sklenici nechajte v troubě ešte 15 mín. Výpary uvoľní škvrny spolu s pohltením pachov. Vnútrajšok trúby jednoducho vyčistěte setřením.
Odstraňuje zvyšky jedla a mycího prostriedku z myčky
Nalijte 500 ml neparfemovaného prípravku na dno myčky a spusťte čistiaci cyklus. Opakujte každej tri mesiace, pokiaľ je umývačka používaná denne a každých šesť mesiacov, keďže je umývačka používaná 2x – 3 týždenne.
Čistí a odstraňuje zápach z chladničky
aby ste udrželi chladničku čistú a bez zápachu, umyjte vnútrajšok chladničky roztokem pripraveným smícháním vody a prípravku v pomere 1:1
Zákaznícke recenzia
0.91 EUR
100%
Přidáváme do máchání místo aviváže. Perfektně se zbavíme zbytků prášku v prádle i pračce.Jde o čistý ocet (oproti běžnému potravinářskému nebarvený karamelem) ale žádná děsivá chemie.
0.91 EUR
100%
Používám dle návodu a jsem spokojena
mám krásně bílé pradlodávám do máchání prádla a čistí s výrobkem vše co doporučuje
0.91 EUR
100%
Nevím o žádné.
Používám jako máchadlo do předposledního máchání. Nejlépe vymáchané prádlo. Dříve jsem musel používat až 9 máchání, teď stačí 4. Za mě super.
0.91 EUR
80%
Univerzální, ekologický
0.91 EUR
60%
standard
123456
Diskusia k produktu
Diskusia k: Ringo Natur prírodné univerzálny octový čistič, čistí a odvápňuje 1 l

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Pridať príspevok

Popis produktu
Zákaznícke recenzia
Diskusia k produktu
typ produktu:Přírodní produkt
RinGO je octový čistič novej generácia, sa ktorým zvládneme jarný úklid o poznanie rychleji a příjemněji. Najvačší předností RinGA je celkom výjimečná univerzálnosť a pritom priveľa nízka cena. Dokonalá funkčnosť octa akoby čisticího prostriedku už je hospodyňkám známá dlho. Ocot obsahuje prírodné rozpouštědla, ktorá majú nielenže maximálny čiastiaci sílu, ale zároveň šetrí životné prostredie, jež nezatěžuje chemikáliami akoby prací prášky a saponáty. RinGO je o polovicu koncentrovanější než k čistenie doteraz užívaný bežný ocot a báť sa nemusíte ani nepříjemného octového zápachu. Z fľašky novej generácia na vás dýchne vôňa sladkej broskyne lebo svěžího jablká.

Perfektne čistí vodný kameň
leštia plochy a změkčuje vodu
ku koupi za nevídane nízku cenu
šetrný k ľuďom i životnému prostredie
Neobsahuje saponáty, farbivá ani konzervanty
Nehodí sa k čistenie mramore, prírodných kameňov a smaltu.

Bezpečnostný list
www.mujcistic.cz
Tipy k použitie:
Čistí a leštia zrkadlá a pochromované povrchy
Nalijte plne koncentrovaný prípravok do rozprašovača. Nastříkejte na zrkadlo zo vzdialenosti 15 – 20 cm. Setřete papírovým uterákom lebo hadříkem bez chlpov. Nepoužívajte prípravok na prírodné mramor, vápenec lebo iné porézny povrchy.
Čistí WC mísy
Nalijte na stěny mísy a do mísy cca 100 ml čističa a nechajte pôsobiť minimálne 15 minút, ďalej očistite kartáčom a spláchněte. Pokiaľ chcete odstrániť usadeniny vodního kamene zo lámavica mísy, pokúste sa najprv vytlačiť WC kartáčom väčšinu vody z mísy od odpadu. Ďalej nalijte do mísy cca Ľ litri čističa a nechajte pôsobiť nejlépe napriek noc. Ďalej očistite kartáčom a spláchněte.
Odstraňuje usadeniny mydlá zo sprchových závesov a keramických dlaždíc
Postříkejte škvrny koncentrovaným prípravkom a jednoducho setřete lebo opláchněte.
Čistí a leštia nerezová umyvadla, kohúty, pracovné dosky, keramickej dlaždica a spotrebiče
Nalijte octový prípravok do rozprašovača. Nastříkejte na znečistený povrch zo vzdialenosti 15 – 20 cm. Setřete papírovým uterákom lebo houbou. Nepoužívajte na prírodné mramor, bridlicu lebo porézny povrchy z vápence.
Odstraňuje nánosy vápence z vodovodních batériou
Namočte papierový ručník v koncentrovaném octovom prípravku a omotejte kohút na 10 minút. Odstráňte ručník a setřete lebo opláchněte usadeniny.
Čistí sprchové ružica
Ponořte pochromovanou růžici do nádobky s roztokem Ľ litri prípravku a 1 litri vody. Vařte 15 mín. Pre plastové sprchy zmiešajte rovnaké množstvo prípravku a horúcej vody a ponořte růžici na čas jednej hodiny do roztoku. Růžici dôkladne pred použitím propláchněte. Pravidelné čistenie každých 6 mesiacov zhabanie narastanie vápenatých usadenín.
Čistí podlahy
Čistí nevoskované laminátové podlahy a podlahy s keramickými dlaždicami. Použite roztok pripravený z 1 dielu prípravku a 4 dielov vody. Nepoužívajte na prírodné mramor lebo vápenec a na morené podlahy, ktoré nie sú opatřeny polyuretanovým lebo iným odolným filmom.
Odstraňuje škvrny z koberca
Odstraňuje nasledovné škvrny z koberca: moč a fekálie domácich mazlíčků, červenej a biele víno, miešané nápoja a likéry, make - up, čaj, čokoládu, mlieko, ovocný džús, horčicu, kečup. Otestujte predom stálofarebnosť koberca na málo viditeľné ploche.
- Seškrábněte lebo odsajte zvyšky nečistôť
- Naneste roztok, ktorý připravíte smícháním 2 ml (1/2 kávovej lyžičky) prostriedku na mytie riadu a 250 ml teplé
(nie horúcej vody) za použitie vlhkého hadříku. Nechajte pôsobiť 3 – 5 mín.
- Odsajte dosucha, NETŘETE
- Naneste neparfemovaný prípravok za použitie navlhčeného ručníku.
- Vymyjte houbou navlhčenou vo vode
- Odsajte do sucha přitisknutím papierové utierky na zašpiněné miesto.NETŘETE
Změkčuje bielizeň
pridajte 125 ml neparfemovaného prípravku do posledného plákanie. Prípravok změkčí bielizeň a zneutralizuje zvyšky pracího prášku.
Uvoľňuje pračku
znižuje nerozpuštěné úsady a zvyšky pracího prášku v trubkách, hadiciach a odpadu, ktoré sa vytvárajú, pokiaľ je často používáno vypranie pri nízkych teplotách. Nalijte 500 ml prípravku na dno práčky a spusťte bežný cyklus vypranie bez prádla pri teplote 60°C. Opakujte podľa potreby raz za tri až šesť mesiacov.
Uvoľňuje odpady a odstraňuje pachy z nich
Nasypejte hrstku jedlé sódy do odpadu a zalijte Ľ l prípravku. Keďže prestane bublať, propláchněte horúcu vodou. Pokiaľ je potreba, opakujte nanovo, dokiaľ odpad voľne neodtéká.
Odstraňuje škvrny z odevov
Odstraňuje škvrny od ovocie, marmelády, make - upu, inkoustu, horčice, Coca- coly, kávy, deodorantu lebo antiperspirantu. Třete skvrnu ľahko hadříkem namočeným v neparfemovaném prípravku a napokon vyperte podľa návode od výrobca. V prípade škvŕn od trávy nechajte odev namočený v prípravku po čas 2 – 3 hodín a napokon jéj vyperte akoby zvyčajne. Výsledkami sú lepšia, pokiaľ odstraníte skvrnu do 24 hodín. Nepoužívajte prípravok na acetátové tkaniny, pretože môže narušovať vlákna.
Stabilizuje farby
K udržanie farieb, ktoré majú tendenciu blednut, ponořte tkaninu pred praním do roztoku pripraveného smícháním 1 dielu neparfemovaného prípravku a dvoch dielov vody. Ďalej vyperte akoby zvyčajne. Nepoužívajte prípravok na acetátové tkaniny, pretože môže narušovať vlákna.
Odstraňuje škvrny od posypové soli
Otřete topánky hadříkem namočeným v roztoku pripravenom smícháním 15 ml (1 polievkové lyžica) prípravku a Ľ litri vody.
Eliminuje zápach z cigariet
Položte sklenici naplněnou prípravkom do miestnoti, kde chcete pohltiť nežiadúci zápach.
Odstraňuje nepríjemné kuchynskej pachy
zmiešajte 175 ml prípravku a 750 ml vody a vařte v otvorenom kastrolu na sporáku lebo do doby než sa zápach stratí.
Odstraňuje zápach z odpadkového koša
Nalijte prípravok do nádobky s rozprašovačom. Postříkejte stěny a dno odpadkového koša zo vzdialenosti 15 – 20 cm od povrchu. Setřete houbou dočista.
Čistí a odstraňuje usadeniny z kvetinových váz
zmiešajte rovnaký dieľ prípravku a teplé vody a pridajte niekoľko kvapiek jemného mycího prostriedku (napr . na riadu). Nalijte roztok do vázy a nechajte jéj pôsobiť napriek noc. Očistite usadeniny s pomocou starého zubného kefe. Vyprázdněte vázu a vypláchněte ju.
Osviežuje a predlžuje život řezaných kvetín
pridajte 30 ml (2 polievkové lyžica) neparfemovaného prípravku a 30 ml (2 polievkové lyžica) cukre na každý liter vody.
Odstraňuje minerálny a vápenaté usadeniny z kávovaru
Nalijte neparfemovaný prípravok do úrovne 6 šálků a doplňte vodou na úroveň 10 šálků. Vložte čistý papierový filter. Zapnite kávovar a nechajte prejsť jeden cyklus varenie, napokon vylijte čistiaci roztok a vyhoďte použitý papierový filter. Spusťte nový cyklus varenie s čistú vodou, ďalej teprve použite kávovar k varenie kávy. Opakujte každej tri mesiace.
Odstraňuje minerálny usadeniny z kanvica
Naplňte konvici do ľ roztokem pripraveným smícháním vody a neparfemovaného prípravku v pomere 1:1 a uveďte k vare. Nechajte naležať napriek noc a napokon vypláchněte čistú vodou.
Čistí a odstraňuje zápachy z mikrovlnnej trúby
zmiešajte 125 ml neparfemovaného prípravku a 250 ml vody vo sklenici. Otvorenou sklenici vložte do trúby a spusťte mikrovlnný ohrev na najvyšší výkon na čas 3 – 4 mín. Sklenici nechajte v troubě ešte 15 mín. Výpary uvoľní škvrny spolu s pohltením pachov. Vnútrajšok trúby jednoducho vyčistěte setřením.
Odstraňuje zvyšky jedla a mycího prostriedku z myčky
Nalijte 500 ml neparfemovaného prípravku na dno myčky a spusťte čistiaci cyklus. Opakujte každej tri mesiace, pokiaľ je umývačka používaná denne a každých šesť mesiacov, keďže je umývačka používaná 2x – 3 týždenne.
Čistí a odstraňuje zápach z chladničky
aby ste udrželi chladničku čistú a bez zápachu, umyjte vnútrajšok chladničky roztokem pripraveným smícháním vody a prípravku v pomere 1:1
0.91 EUR
100%
Přidáváme do máchání místo aviváže. Perfektně se zbavíme zbytků prášku v prádle i pračce.Jde o čistý ocet (oproti běžnému potravinářskému nebarvený karamelem) ale žádná děsivá chemie.
0.91 EUR
100%
Používám dle návodu a jsem spokojena
mám krásně bílé pradlodávám do máchání prádla a čistí s výrobkem vše co doporučuje
0.91 EUR
100%
Nevím o žádné.
Používám jako máchadlo do předposledního máchání. Nejlépe vymáchané prádlo. Dříve jsem musel používat až 9 máchání, teď stačí 4. Za mě super.
0.91 EUR
80%
Univerzální, ekologický
0.91 EUR
60%
standard
123456
Diskusia k: Ringo Natur prírodné univerzálny octový čistič, čistí a odvápňuje 1 l

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Pridať príspevok© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ