sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 2/0 čierna, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 2/0 čierna, 110 ml
Kód: 12483
Kód dod.: 860577
EAN: 4056800877614
 
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hlboko vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevitom podklade, vytvára hladký povrch
Mr. Proper 3v1 WC čistič 750 ml
Mr. Proper
Mr. Proper 3v1 WC čistič 750 ml
Kód: 2104476
Kód dod.: 240124
EAN: 8001841629933
 
2.80 EUR
2.81 EUR
3.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
3v1 = dlhodobý lesk, hygienická čistota, svieža vôňa, eliminácia vodného kameňa. Čistiaci prostriedok Mr.Proper vám prináša hygienickú čistotu, pretože je navrhnutý tak, aby dôkladne vyčistil aj dolné časti toaletnej misy a jednoducho z nej odstránil škvrny.
Ariel prací prášok Mountain Spring 20 prania, 1,1 kg
Ariel®
Ariel prací prášok Mountain Spring 20 prania, 1,1 kg
Kód: 2303305
Kód dod.: 757028
EAN: 8006540940334
100%
7.79 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ariel Color prací prášok na farebné prádlo, zachová farbu aj tvar praného prádla. Ariel Color s nízkou penivosťou je určený pre farebné prádlo. Proniká do hĺbky vlákien a perfektně odstraňuje nečistoty.
Ariel prací gél Color, 25 dávok, 1,125 l
Ariel®
Ariel prací gél Color, 25 dávok, 1,125 l
Kód: 2500361
Kód dod.: 765028
EAN: 8700216691925
 
7.79 EUR
0.31EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nový a koncentrovanejší tekutý prací gél Ariel Color sa aktivuje už pri teplote 20 stupňov a predstavuje ideálnu starostlivosť o vaše farebné prádlo.
AKCE
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Wella®
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Kód: 2500990
Kód dod.: 860519
EAN: 4064666802312
 
4.28 EUR
28.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Power Hold je stylingový gel s veľmi silnou fixáciou, ktorý udrží váš účes perfektne upravený až 24 hodín.
AKCE
Naturella dámske vložky Classic Night, 7 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Classic Night, 7 ks
Kód: 52619
Kód dod.: 916135
EAN: 4015400437543
100%
1.29 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske hygienické vložky s obsahom harmančeka zaisťujúce komfortnú a spoľahlivú ochranu.
Swiffer XXL Duster Kit teleskopická násada + prachovka 2 ks
Swiffer
Swiffer XXL Duster Kit teleskopická násada + prachovka 2 ks
Kód: 2104467
Kód dod.: 588412
EAN: 8006540316603
70%
6.48 EUR
6.49 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s prachom, vlasmi, chlupmi a nečistotami. Zadržiava prach, vlasy, alergény z roztočov a taktiež chlpy z mačiek a psov. Včetně teleskopické násady 90 cm.
Mr. Proper univerzálny čistič podláh Levanduľa 1 l
Mr. Proper
Mr. Proper univerzálny čistič podláh Levanduľa 1 l
Kód: 2506908
Kód dod.: 700403
EAN: 4084500644946
 
3.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok na čistenie podláh a veľkých plôch, bezpečná hodnota pH, parfemácia levandule. Vhodný pre všetky povrchy vrátane lakovaného a lazúrovaného dreva.
Wellaflex Style & Nourish 7v1 penové tužidlo, fixácia 2, 200 ml
Wella®
Wellaflex Style & Nourish 7v1 penové tužidlo, fixácia 2, 200 ml
Kód: 2501005
Kód dod.: 860525
EAN: 4064666984230
 
4.54 EUR
22.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Style & Nourish 7v1 je univerzálne penové tužidlo, ktoré ponúka sedem výhod v jednom balení – fixáciu, objem, definíciu, pružnosť, hydratáciu, lesk a ochranu pred teplom.
Ariel Mountain Spring tekutý prací gél pre čisté a voňavé prádlo bez škvŕn 25 dávok 1,125 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring tekutý prací gél pre čisté a voňavé prádlo bez škvŕn 25 dávok 1,125 l
Kód: 2501103
Kód dod.: 765036
EAN: 8700216691291
 
7.79 EUR
0.31EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ariel Mountain Spring je tekutý prací gél, ktorý zabezpečí dokonale čisté a voňavé prádlo bez škvŕn.
AKCE
Ariel Mountain Spring box prací prášek na farebné prádlo 80 dávok 4,4 kg
Ariel®
Ariel Mountain Spring box prací prášek na farebné prádlo 80 dávok 4,4 kg
Kód: 2402762
Kód dod.: 759014
EAN: 8006540940150
 
18.18 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ariel Mountain Spring je univerzálny prací prášok vhodný pre biele, svetlé i farebné prádlo.
Gillette Holiaca pena Original 250 ml
Gillette®
Gillette Holiaca pena Original 250 ml
Kód: 2601063
Kód dod.: 880165
EAN: 8006530159203
 
3.46 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pena na holenie poskytuje bohatú ochrannú penu, uľahčuje kĺzanie britvy a prispieva k príjemnému pocitu po holení.
Head & Shoulders Citrus Fresh šampón proti lupinám, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampón proti lupinám, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
5.62 EUR
14.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditeľných lupín z pokožky hlavy už počas niekoľkých dní a dlhodobo zabraňuje ich opätovnému výskytu. Citrusová esencia dodáva vlasom väčšiu vitalitu.
Jar na riad Sensitive Tea Tree a mäta, 900 ml
Jar
Jar na riad Sensitive Tea Tree a mäta, 900 ml
Kód: 100255
Kód dod.: 735086
EAN: 4015400991434
93%
3.46 EUR
3.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar je koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie riadu. Vďaka účinnému zloženiu stačí malé množstvo prípravku na veľké množstvo riadu. Má dlhotrvajúcu aktívnu penu. Ľahko si poradí so znečisteným a mastnotou. Má príjemnú vôňu a je šetrný k rukám.
Bonux prací prášok White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávok
Bonux
Bonux prací prášok White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávok
Kód: 2403522
Kód dod.: 755087
EAN: 4061746508003
 
1.29 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bonux 3v1 s jedinečnou sviežou vôňou, ktorý je určený na biele prádlo.
Persil prací prášok Expert Freshness by Silan 72 praní
Henkel Persil
Persil prací prášok Expert Freshness by Silan 72 praní
Kód: 2407195
Kód dod.: 764945
EAN: 9000101805932
 
24.23 EUR
0.34EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil prací prášok Expert Freshness by Silan vám pomôže dosiahnuť dokonale čisté prádlo a žiarivosť farieb vášho oblečenia pri každom praní.
Ariel Formula Pro Plus prací prášok pre profesionálne použitie 130 dávok 13 kg
Ariel®
Ariel Formula Pro Plus prací prášok pre profesionálne použitie 130 dávok 13 kg
Kód: 2501268
Kód dod.: 716560
EAN: 8700216636889
 
56.26 EUR
0.43EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ariel Formula Pro Plus je vysoko účinný prací prášok určený pre profesionálne použitie v práčovniach, hoteloch, reštauráciách či zdravotníckych zariadeniach.
Ambi Pur osviežovač vzduchu do koupelne Merlion Cotton Flower, 75 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur osviežovač vzduchu do koupelne Merlion Cotton Flower, 75 ml
Kód: 1908468
Kód dod.: 728034
EAN: 8700216014717
100%
4.33 EUR
541.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový osviežovač vzduchu, ktorý prinesie do vašej kúpeľne príjemnú sviežu vôňu. Osviežovač odstraňuje zo vzduchu pachy a súčasne zabraňuje ich usadzovaniu na mäkkých povrchoch, ako sú utierky, vane či sprchové závesy.
Mr. Proper Alpine Fresh čistič kúpeľne 800 ml
Mr. Proper
Mr. Proper Alpine Fresh čistič kúpeľne 800 ml
Kód: 2601051
Kód dod.: 716860
EAN: 8700216545303
 
4.33 EUR
5.41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mr. Proper Alpine Fresh čistič kúpeľne 800 ml je účinný a praktický prostriedok pre každodenné udržiavanie kúpeľne.
Gillette Mach3 náhradné hlavice, 5 ks
Gillette®
Gillette Mach3 náhradné hlavice, 5 ks
Kód: 2105562
Kód dod.: 882010
EAN: 7702018552313
 
12.98 EUR
2.6EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné hlavice pre holiaci strojček Gillette Mach3.
AKCE
Wella Wellaton Intense farba na vlasy 4/5 Addictive Dark Mahagony
Wella®
Wella Wellaton Intense farba na vlasy 4/5 Addictive Dark Mahagony
Kód: 2301703
 
EAN: 4064666715124
95%
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% sýty odtieň na povrchu a odolné i zdravé vlasy zvnútra. Hĺbkovo vyživujúca kúra uzavrie povrch
Bonux prací prášok Color Pure Magnolia 390 g, 6 dávok
Bonux
Bonux prací prášok Color Pure Magnolia 390 g, 6 dávok
Kód: 2402490
Kód dod.: 755085
EAN: 4061746507662
 
1.29 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pračky prášok Bonux Color Pure Magnolia 3v1 obsahuje nové aktívne častice pre dokonalejšie pranie.
Head & Shoulders Extra Volume šampón proti lupinám, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Extra Volume šampón proti lupinám, 400 ml
Kód: 51489
Kód dod.: 845327
EAN: 4084500610668
 
5.62 EUR
14.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie Actizinc pomáha nielen proti lupinám, ale zároveň obnovuje rovnováhu pokožky hlavy. Získate tak naozaj krásne vlasy.
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Swiffer
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Kód: 2601062
Kód dod.: 588421
EAN: 8006530163071
 
14.71 EUR
0.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Swiffer vlhčené utierky na podlahu Citrus Fresh pomáhajú odstrániť nečistoty a prach a zanechávajú sviežu vôňu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.