sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a škorica vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, darčeková sada
Glade by brise®
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a škorica vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, darčeková sada
Kód: 2508769
Kód dod.: 725082
EAN: 5000204420258
 
14.28 EUR
14.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vychutnajte si kúzelnú vianočnú atmosféru s darčekovou sadou Glade Merry Christmas Warm Apple Pie.
Glade sviečka voňavá Maxi I Love You, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi I Love You, 204 g
Kód: 2507803
Kód dod.: 773149
EAN: 5000204355352
 
10.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňavá sviečka Glade I Love You so sviežou vôňou. Obsahuje esenciálne oleje.
Glade osviežovač vzduchu Electric Berry Festive Kiss, 1 + 20 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Electric Berry Festive Kiss, 1 + 20 ml
Kód: 2506716
Kód dod.: 773147
EAN: 5000204362121
 
6.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade Electric Berry Festive Kiss je elektrický osviežovač vzduchu s výmennou náplňou, ktorý provoní váš domov sladkou a zároveň sviežou sviatočnou vôňou lesných plodov a šťavnatých malín s jemným nádychom kvetín a dreva.
Raid insekticídna špirála proti komárom, 10 ks
Raid®
Raid insekticídna špirála proti komárom, 10 ks
Kód: 2507162
Kód dod.: 675013
EAN: 5000204402988
 
3.46 EUR
0.35EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná ochrana proti komárom pomocou špirál Raid – ideálne pre vonkajšie použitie. Každá špirála poskytuje dlhodobú ochranu pred obtiažnym hmyzom.​
Pronto 5v1 mydlový čistič na drevené podlahy, 1 l
Pronto®
Pronto 5v1 mydlový čistič na drevené podlahy, 1 l
Kód: 2506042
Kód dod.: 702015
EAN: 4000290001011
 
5.40 EUR
5.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto 5v1 je účinný pomocník pri úklide drevených podláh.
Glade vonné tyčinky Relaxing Zen 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Relaxing Zen 50 ml
Kód: 2509123
Kód dod.: 725086
EAN: 5000204395464
 
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Difuzér s tyčinkami zaisťuje príjemnú vôňu až po dobu 5 týždňov a jeho zloženie s prídavkom prírodných esenciálnych olejov zlepšuje náladu každý deň. Jemná kompozícia kombinuje svieže tóny zelene, šťavnatých jabĺk a jemného santalového dreva.
AKCE
Glade náplň osvěžovače vzduchu Sense & Spray Santalové drevo & jasmín z Bali, 18 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Sense & Spray Santalové drevo & jasmín z Bali, 18 ml
Kód: 2600133
Kód dod.: 727161
EAN: 5000204628371
 
6.24 EUR
346.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určená do automatického osvěžovača vzduchu so senzorom pohybu. Nádherne provoní váš domov a odstráni z neho všetky nepríjemné pachy.
Duck Aqua 4v1 Tyrkysová Mäta Misia WC záves duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Tyrkysová Mäta Misia WC záves duopack 2x36 ml
Kód: 2601159
Kód dod.: 719971
EAN: 5000204425130
 
2.80 EUR
2.81 EUR
38.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Aqua 4v1 Tyrkysová Mäta Misia je závesný WC blok, ktorý zaisťuje komplexnú hygienu toalety pri každom spláchnutí. Čistí toaletu, pomáha proti vodnému kameňu, vytvára aktívnu penu a zanecháva sviežu vôňu mäty s citrusovými tónmi.
Duck Aqua 4v1 Purple Hibiscus Hyperspace WC záves duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Purple Hibiscus Hyperspace WC záves duopack 2x36 ml
Kód: 2601160
Kód dod.: 719970
EAN: 5000204425109
 
2.80 EUR
2.81 EUR
38.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Aqua 4in1 Purple Hibiscus Hyperspace je závesný WC blok, ktorý zaisťuje dlhotrvajúcu čistotu, sviežosť a hygienu toalety pri každom spláchnutí. Čistí toaletu, pomáha proti vodnému kameňu, vytvára aktívnu penu a zanecháva sviežu vôňu ibišku.
Glade náhradná náplň do automatického osviežovača vzduchu Fresh Mandarin Dream 269ml
Glade by brise®
Glade náhradná náplň do automatického osviežovača vzduchu Fresh Mandarin Dream 269ml
Kód: 2601215
Kód dod.: 725090
EAN: 5000204420647
 
6.05 EUR
6.06 EUR
22.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do automatického osviežovača vzduchu, ktorá dlhodobo prevonia interiér sviežou ovocnou vôňou mandarínok, broskýň a malín a uvoľňuje arómu automaticky bez starostí.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vôňou mäty a limetky náhradná náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vôňou mäty a limetky náhradná náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
5.62 EUR
78.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Fresh Discs Mint Mission sú náhradné gélové náplne do systému Fresh Discs, ktoré zabezpečujú čistotu a sviežosť toalety pri každom spláchnutí.
Glade Romantic Vanilla Blossom vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Romantic Vanilla Blossom vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602923
Kód dod.: 725096
EAN: 5000204395280
 
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade Romantic Vanilla Blossom sú vonné tyčinky s hrejivou a jemne sladkou vôňou vanilkových kvetov, ktoré vytvárajú útulnú a relaxačnú atmosféru.
Duck WC záves Active Clean Pine borovica, 38,6 g
Duck™
Duck WC záves Active Clean Pine borovica, 38,6 g
Kód: 1802160
Kód dod.: 720005
EAN: 5000204021486
100%
2.37 EUR
2.38 EUR
60.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Božská pena a dlhodobá vôňa zanechá WC misu sviežu a čistú po každom spláchnutí.
Glade osviežovač vzduchu Pure Clean Linen, 300 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Pure Clean Linen, 300 ml
Kód: 44258
Kód dod.: 725003
EAN: 5907635900611
93%
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa čistoty eliminuje zápachy bez ich prekrytia, zanecháva závan sviežosti po dlhé hodiny. Na použitie jednoduché spreje, ktoré neutralizujú pachy a naplnia váš domov krásnymi vôňami.
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závesu, 2× 40 g
Duck™
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závesu, 2× 40 g
Kód: 2405148
Kód dod.: 720014
EAN: 5000204669756
 
2.60 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Aqua Blue čistič WC s efektom modrej vody zafarbí vodu pri každom spláchnutí! Pôsobí proti vodnému kameňu, zároveň čistí a osviežuje.
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Kód: 2500243
Kód dod.: 719977
EAN: 5000204377262
 
2.80 EUR
38.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck dokonale vyčistí vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom.
Glade náhradná náplň do elektrického osviežovača vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Glade by brise®
Glade náhradná náplň do elektrického osviežovača vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Kód: 2601216
Kód dod.: 725091
EAN: 5000204420791
 
5.19 EUR
259.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do elektrického osviežovača vzduchu, ktorá dlhodobo provoní váš domov sviežou ovocno-citrusovou vôňou mandarínok.
Raid Elektrický odparovač, suchý vankúšik 1+10 ks
Raid®
Raid Elektrický odparovač, suchý vankúšik 1+10 ks
Kód: 03134
Kód dod.: 675008
EAN: 5000204357912
 
6.92 EUR
0.69EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický odparovač Raid so suchými vankúšikmi účinne chráni váš domov pred komármi a iným lietajúcim hmyzom.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vôňa čistoty, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vôňa čistoty, 10 ml
Kód: 44508
Kód dod.: 307198
EAN: 5000204818529
 
3.68 EUR
368EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do osviežovačov vzduchu série Glade one touch s vôňou čistoty. Ide o koncentrovaný aerosolový osviežovač vzduchu intenzívnej príjemnej vône, ktorá prevonia váš domov.
Raid sprej proti lietajúcemu hmyzu s eukalyptovým olejom, 400 ml
Raid®
Raid sprej proti lietajúcemu hmyzu s eukalyptovým olejom, 400 ml
Kód: 94099
Kód dod.: 675038
EAN: 5000204910896
 
5.62 EUR
14.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nový insekticíd na muchy, komáre, tigrové komáre, vosy, sršne, moli-múry. Priama ochrana 24 hodín pred komármi a muchami.
Glade Electric strojek + náplň 20 ml Winter Berries
Glade by brise®
Glade Electric strojek + náplň 20 ml Winter Berries
Kód: 2508765
Kód dod.: 773158
EAN: 5000204415865
 
6.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kompletná sada Glade Electric Winter Berries – elektrický osviežovač vzduchu so strojom a náplňou 20 ml. Prináša do vášho domova dlhotrvajúcu vôňu zimných bobúľ a lesného ovocia.
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na drevo, 300 ml
Kód: 2505222
Kód dod.: 708006
EAN: 5000204922547
 
5.40 EUR
5.41 EUR
18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale odstraňuje prach, škvrny a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky. Určený na drevené povrchy.
Pronto Extra Care krém na nábytok leštidlo proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytok leštidlo proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
5.40 EUR
5.41 EUR
27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na všetky druhy ošetreného i neupraveného dreva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk, ktorý konzervuje a chráni drevo.
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Ecover
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Kód: 2204102
Kód dod.: 339922
EAN: 5000204254976
 
17.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento eko gél na pranie bol vyvinutý pre farebné prádlo, biele prádlo a čierne prádlo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.