sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Glade Pure Clean Linen vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Pure Clean Linen vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602922
Kód dod.: 725095
EAN: 5000204395495
 
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné tyčinky Glade Pure Clean Linen prinášajú do interiéru príjemnú a čistú vôňu čerstvo vypraného prádla.
Glade osviežovač vzduchu Ocean Adventure, 300 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Ocean Adventure, 300 ml
Kód: 1903230
Kód dod.: 306677
EAN: 5000204070392
 
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prebuďte svoje zmysly tým, ako sa svieže morskej a citrusové tóny rozpučujú v vlnách osviežujúcich aromatických kvetinových tónov a zanechajú pocit neobmedzených možností.
Glade osviežovač vzduchu gélový Pure Clean Linen, 150 g
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu gélový Pure Clean Linen, 150 g
Kód: 2000010
Kód dod.: 728010
EAN: 5000204306798
 
3.46 EUR
23.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu v gélovej podobe. Glade by Brise Pure Clean Linen gél je tradičným osviežovačom vzduchu. Prináša sviežosť do vášho domova po celé týždne.
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Raid®
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Kód: 03132
Kód dod.: 675011
EAN: 5000204365634
 
3.89 EUR
1.95EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok proti molom šatným s prírodnou levanduľovou silicou, zanecháva príjemne prevoňané odevy. Prípravok pôsobí až po dobu 4 mesiacov.
Glade osvěžovač vzduchu Sensual Sandalwood & Jasmine, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Sensual Sandalwood & Jasmine, 300 ml
Kód: 64442
Kód dod.: 725017
EAN: 5000204625271
 
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Santalové drevo a jasmín eliminuje zápachy bez ich prekrytia, zanecháva závan sviežosti po dlhé hodiny. Na použitie jednoduché spreje, ktoré neutralizujú pachy a naplní váš domov krásnymi vôňami.
Raid Essentials náhradná náplň do elektrického odparovača, 21 ml, 45 nocí
Raid®
Raid Essentials náhradná náplň do elektrického odparovača, 21 ml, 45 nocí
Kód: 2401771
Kód dod.: 675022
EAN: 5000204328622
 
10.38 EUR
494.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do elektrického odparovača proti komárom bez pridaného parfumu.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Kód: 2404601
 
EAN: 5000204329971
 
2.29 EUR
31.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
Pronto Multi Surface Original multifunkčná leštička proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto Multi Surface Original multifunkčná leštička proti prachu, 250 ml
Kód: 2503014
Kód dod.: 709001
EAN: 4000290903506
 
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto Multi Surface dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu.
Duck Extra Power Pine penivý bieliaci WC gél, 750 ml
Duck™
Duck Extra Power Pine penivý bieliaci WC gél, 750 ml
Kód: 2600373
Kód dod.: 717551
EAN: 5000204923278
 
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezinfekčný prípravok na WC misu. Zlikviduje 99,9% mikroorganizmov. Dosahuje na skryté baktérie a nečistoty. Bieliaci prostriedok a pena v jednej fľaši.
Glade osviežovač vzduchu Fresh Lemon, 300 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Fresh Lemon, 300 ml
Kód: 02093
Kód dod.: 725001
EAN: 4000290997543
70%
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Unikátna vôňa citrusov prináša pokojnú a relaxačnú atmosféru do vášho domova. Pre rýchle a efektívne osvieženie. Na použitie jednoduché spreje, ktoré neutralizujú pachy a naplní váš domov krásnymi vôňami.
Pronto Wood 5v1 Levanduľa sprej proti prachu na nábytok, 250 ml
Pronto®
Pronto Wood 5v1 Levanduľa sprej proti prachu na nábytok, 250 ml
Kód: 55643
Kód dod.: 708005
EAN: 5000204550436
 
5.40 EUR
5.41 EUR
21.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto s vôňou Levandule dokonale odstraňuje prach, škvrny a odtlačky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové zloženie aktívne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
Duck 5v1 Citrus WC tekutý čistič s citrusovou vôňou, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 Citrus WC tekutý čistič s citrusovou vôňou, 750 ml
Kód: 88231
Kód dod.: 717559
EAN: 5000204422047
100%
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck tekutý čistič WC s príjemnou citrusovou vôňou, prípravok vyčistí WC misu, odstráni vodný kameň a nečistoty. Praktické zakrivené hrdlo fľaše dobre dosiahne pod okraj WC misy, kde sa najviac vyskytujú usadeniny.
Pronto Extra Care mydlový čistič na drevo s mandľovým olejom, 750 ml
Pronto®
Pronto Extra Care mydlový čistič na drevo s mandľovým olejom, 750 ml
Kód: 2504331
Kód dod.: 702022
EAN: 5000204635225
 
5.40 EUR
5.41 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto Extra Care čistič na drevo s mandľovým olejom počas čistenia hydratuje a chráni drevené povrchy s povrchovou úpravou.
Glade osvěžovač vzduchu Konvalinka, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Konvalinka, 300 ml
Kód: 43302
Kód dod.: 725007
EAN: 4000290951705
 
3.89 EUR
12.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Konvalinka eliminuje zápachy bez ich prekrytia, zanecháva záblesk sviežosti po dlhé hodiny. Na použitie jednoduché spreje, ktoré neutralizujú pachy a naplnia váš domov krásnymi vôňami.
Glade Aromatherapy náplň osvěžovače vzduchu Electric Berry Festive Kiss, 20 ml
Glade by brise®
Glade Aromatherapy náplň osvěžovače vzduchu Electric Berry Festive Kiss, 20 ml
Kód: 2406828
Kód dod.: 729148
EAN: 5000204362428
 
5.19 EUR
259.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do elektrického osviežovača vzduchu s vôňou lesných plodov a čerstvých fíkov.
Glade sviečka vonná Pumpkin Spice Latte, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka vonná Pumpkin Spice Latte, 112 g
Kód: 2406816
Kód dod.: 773139
EAN: 5000204414936
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou čerstvo uvareného tekvicového latté. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Duck WC čistič gel Mango Verse, 750 ml
Duck™
Duck WC čistič gel Mango Verse, 750 ml
Kód: 2500241
Kód dod.: 719974
EAN: 5000204366815
 
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pokyny na bezpečné zaobchádzanie (P-vety)P102: Uchovávajte mimo dosahu detí.P305+P351+P338: PRI ZASA
Ecover harmanček a klementínka tekutý prípravok na umývanie riadu, 450 ml
Ecover
Ecover harmanček a klementínka tekutý prípravok na umývanie riadu, 450 ml
Kód: 2203331
Kód dod.: 337507
EAN: 5000204246285
 
2.80 EUR
2.81 EUR
6.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eko prostriedok na riad s parfumáciou, s prírodným zložením, účinne odstraňuje všetku mastnotu a nečistoty. Netestované na zvieratách.
Glade náplň osviežovače vzduchu Touch Fresh Pure Clean Linen 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osviežovače vzduchu Touch Fresh Pure Clean Linen 3× 10 ml
Kód: 2306547
 
EAN: 5000204847543
 
7.36 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do osviežovačov vzduchu série Glade one touch s vôňou čerstvo vypraného prádla. Ide o koncentrovaný aerosólový osviežovač vzduchu intenzívnej príjemnej vône, ktorá prevonia váš domov.
AKCE
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Raid®
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Kód: 2404112
 
EAN: 5000204243819
 
9 EUR
428.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid proti komárom je náplň pre elektrický odpařovač s tekutou náplňou ruže a levandule, insekticíd poskytuje efektívnu ochranu proti komárom až 30 nocí/8 hodín/noc.
Duck WC blok Fresh Discs Virtuálna Fialová, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtuálna Fialová, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
AKCE
Ecover prípravok na umývanie riadu - náhradná náplň - Harmanček a klementínka 5L
Ecover
Ecover prípravok na umývanie riadu - náhradná náplň - Harmanček a klementínka 5L
Kód: 2505723
Kód dod.: 735144
EAN: 5000204255249
100%
22.63 EUR
22.64 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na umývanie riadu Harmanček a klementínka - ekologický prášok, s ktorým šetríte životné prostredie a zároveň budete mať čistý a voňavý riad. Účinne umýva, odmasťuje a pritom je jemný k vašej pokožke.
Pronto Multi surface Limetka sprej proti prachu, 300 ml
Pronto®
Pronto Multi surface Limetka sprej proti prachu, 300 ml
Kód: 2505223
Kód dod.: 708007
EAN: 5000204922639
 
5.40 EUR
5.41 EUR
18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pronto multifunkčný sprej s vôňou limetky dokonale odstraňuje prach, škvrny a otlačky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.