sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Dove sprchový gel, petal soft, 250 ml
Dove®
Dove sprchový gel, petal soft, 250 ml
Kód: 2404209
Kód dod.: 797403
EAN: 8720181471568
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte pocit výnimočnej starostlivosti s Dove Hydrate Petal Soft sprchovým gelem.
Dettol Lesné Plody tekuté mydlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Lesné Plody tekuté mydlo náplň, 250 ml
Kód: 2404841
Kód dod.: 789244
EAN: 5900627117783
 
3.90 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol Bezdotykový dávkovač mydla automaticky zachytí Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla, ktoré odstráni baktérie a zanechá Vašu pokožku jemnú.
Dove Creamy Indulge sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Creamy Indulge sprchový gel, 250 ml
Kód: 2501018
Kód dod.: 797359
EAN: 8720181608384
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Creamy Indulge sprchový gél s bohatou krémovou textúrou pre jemnú a hydratovanú pokožku
Versace Man Eau Fraiche Extreme sprchový gél pre mužov 250 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme sprchový gél pre mužov 250 ml
Kód: 2501352
Kód dod.: 14511
EAN: 8011003903696
 
33.44 EUR
133.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
-1%Zľava
LAVON tekuté mydlo Aloe Vera, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mydlo Aloe Vera, 500 ml
Kód: 2501618
Kód dod.: 790056
EAN: 8594187140229
 
1.29 EUR
1.30 EUR
2.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Luxusný sprchový krém značky Fa s jemným, kvetinovým arómom divokej kamélie a výťažkom z hodvábu.
Indulona tekuté mydlo Original, 250 ml
Indulona®
Indulona tekuté mydlo Original, 250 ml
Kód: 2508124
Kód dod.: 820012
EAN: 5201314185093
 
2.82 EUR
9.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona ošetrujúce tekuté mydlo Original s mliekom z bavlníka a panthenolom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
94.93 EUR
94.94 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow
Versace Eau Fraiche Pour Homme toaletná voda 50 ml + balzam po holení 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche Pour Homme toaletná voda 50 ml + balzam po holení 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502297
Kód dod.: 14567
EAN: 8011003902941
 
66.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace mieri k silnému a sebaved
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 50 ml + balzam po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 50 ml + balzam po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502357
Kód dod.: 14612
EAN: 8011003905126
 
73.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je v
Versace Crystal Emerald sprchový gel pre ženy 200 ml
Versace
Versace Crystal Emerald sprchový gel pre ženy 200 ml
Kód: 2502598
Kód dod.: 14839
EAN: 8011003901685
 
32.74 EUR
163.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
Nivea Vodná lilie & Oil sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Vodná lilie & Oil sprchový gél, 250 ml
Kód: 2504651
Kód dod.: 795151
EAN: 9005800397399
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete, aby vaša pokožka ostala po sprchovaní krásne hydratovaná a ešte k tomu nádherne voňala po leknínoch? Vsadnite na: NIVEA Osviežujúci sprchový gél Vodná lilie & Oil.
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, náhradná náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2508129
Kód dod.: 820015
EAN: 5201314185598
 
3.47 EUR
6.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona hypoalergénne starajúce tekuté mýdlo Konopné semienko s olejom z konopných semienok a výťažkom z nechtíka lekárskeho.
AKCE
Green Pharmacy Oliva a Goji tekuté mydlo s dávkovačom 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Oliva a Goji tekuté mydlo s dávkovačom 460 ml
Kód: 2507505
Kód dod.: 788800
EAN: 4823015905865
 
2.04 EUR
4.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Oliva a Goji jemne čistí pokožku rúk a zároveň o ňu stará vďaka obsahu prírodných výťažkov.
AKCE
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Kód: 2508123
Kód dod.: 795697
EAN: 9005800376783
 
5.41 EUR
5.42 EUR
10.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Nivea Men Total Relax 3v1 je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú rýchlu a účinnú starostlivosť v jednom kroku.
Lilien tekuté mýdlo krémové Wild Orchid  XXL náplň, 1250 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo krémové Wild Orchid XXL náplň, 1250 ml
Kód: 2505751
Kód dod.: 787141
EAN: 8596048010504
 
2.56 EUR
2.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné tekuté mydlo s extraktom z kvetov horskej orchidey v litrovom sáčku.
Nivea Floral Love Osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Floral Love Osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Kód: 2506091
Kód dod.: 794962
EAN: 9005800378800
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový gél s vôňou orientálnych kvetín.
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2506680
Kód dod.: 795247
EAN: 9005800358277
 
8.24 EUR
16.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Dove sprchový gél Purifying Detox, 250 ml
Dove®
Dove sprchový gél Purifying Detox, 250 ml
Kód: 2600258
Kód dod.: 795012
EAN: 8717163684818
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte novú radu Dove sprchových gélov s ílom, ktorá poskytuje vynikajúcu a jemnú starostlivosť Dove.
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Kód: 2600940
Kód dod.: 795404
EAN: 8714789733104
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gél je inšpirovaný prírodou a obsahuje 100% prírodné éterické oleje, eukalyptový olej a extrakt z morskej soli pre osviežujúcu sprchu.
Palmolive Men Intense Spice Up sprchový gel 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Intense Spice Up sprchový gel 500 ml
Kód: 2600898
Kód dod.: 795343
EAN: 8718951583191
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Palmolive Men Intense Spice Up s dlhotrvajúcou vôňou čierneho korenia a jantáru vám prinesie potešenie počas každého sprchovania. Tento unikátny sprchový gel 4 v 1 bol vyvinutý pre účinnú starostlivosť o telo, vlasy, tvár a bradu.
CARPATHIA Herbarium sprchový gel hebkosť & regenerácia 350 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium sprchový gel hebkosť & regenerácia 350 ml
Kód: 2601001
Kód dod.: 856932
EAN: 8586000085282
 
4.12 EUR
11.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodný sprchový gel s extraktom z korunných lupienkov kvetu ruže damašskej a koreňa ibišteka lekárskeho.
Versace Dylan Pink Blush sprchový gél pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush sprchový gél pre ženy 200 ml
Kód: 2601207
Kód dod.: 14928
EAN: 8011003890736
 
33.36 EUR
166.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Versace Dylan Blush Pink je éterická, všeobjímajúca vôňa, ktorá prináša kombináciu radosti a sofisti
AKCE
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akáciou a čajom, 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akáciou a čajom, 150 ml
Kód: 2602358
Kód dod.: 800204
EAN: 4823015910814
 
2.78 EUR
18.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akáciou a čajom je jemná umývacia pena pre každodennú intimnú hygienu, ktorá šetrne čistí a stará sa o citlivé intimné partie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.