sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, 250 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, 250 ml
Kód: 2508126
Kód dod.: 820013
EAN: 5201314185178
 
2.82 EUR
9.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona hypoalergénne prípravné tekuté mýdlo Konopné semienko s olejom z konopných semienok a výťažkom z nechtíka lekárskeho.
Nivea Derma Control Defend sprchový gel 500 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend sprchový gel 500 ml
Kód: 2508121
Kód dod.: 795696
EAN: 9005800390000
 
8.24 EUR
16.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Nivea Derma Control Defend je navrhnutý na revitalizáciu a ochranu pleti pri každodennom používaní.
AKCE
Green Pharmacy Aloe vera a avokádo tekuté krémové mydlo s dávkovačem 460ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Aloe vera a avokádo tekuté krémové mydlo s dávkovačem 460ml
Kód: 2508522
Kód dod.: 788799
EAN: 4823015945731
 
2.04 EUR
4.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toto jemné krémové tekuté mydlo od značky Green Pharmacy je ideálne pre každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Jeho zloženie je obohatené o extrakt z aloe vera a avokádový olej.
Authentic Airmen Raw Spice sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Raw Spice sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007210
Kód dod.: 787103
EAN: 8595025834546
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou vôňou zmesi surového korenia z tropických oblastí. Exotická korenistá vôňa osvieži a na dlho dodá silu a energiu.
AKCE
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Kód: 2101007
Kód dod.: 797055
EAN: 9005800341644
 
5.41 EUR
5.42 EUR
10.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Začínate svoj deň šálkou kávy, aby ste prebudili svoj organizmus? Naštartujte rovnakým spôsobom aj svoju pokožku a vyskúšajte účinky kofeínu na vlastnej koži. Svieži pocit a energia vám vydrží po celý deň.
AKCE
-1%Zľava
Palmolive sprchový gel Wellness Revive, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Wellness Revive, 250 ml
Kód: 2103779
Kód dod.: 795070
EAN: 8718951430815
90%
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vychutnajte si príjemnú sprchu. Podporujte životné prostredie. Buďte opäť sami sebou.
AKCE
-1%Zľava
Palmolive sprchový gel Wellness Massage, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Wellness Massage, 250 ml
Kód: 2103777
Kód dod.: 795086
EAN: 8718951427747
 
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive sprchový gel obsahuje jemné peelingové častice zo solí z Mŕtveho mora. Aloe Vera a vodná Mäta oživia a osviežia vaše telo aj myseľ.
AXE sprchový gel Dark Temptation, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Dark Temptation, 250 ml
Kód: 2104568
Kód dod.: 797082
EAN: 8710447276570
 
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel AXE DARK TEMPTATION s vôňou čokolády, so žltým a červeným korením zanecháva pokožku sviežu a vláčnu.
-1%Zľava
Lilien Macadamia tekuté mydlo, 500 ml
Lilien
Lilien Macadamia tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 2105262
Kód dod.: 787138
EAN: 8596048004442
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mydlo Macadamia pre dokonalú starostlivosť o Vaše ruky a pokožku.
Hugo Boss No.6 Bottled sprchový gel pre mužov 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss No.6 Bottled sprchový gel pre mužov 200 ml
Kód: 2109512
 
EAN: 3616301642459
100%
27.32 EUR
136.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná - svieža vôňa uvedená na trh v roku 1998. Sebavedomá, zmyselná - emočná, výrazná - definuje
Versace pour Homme vlasový a telový šampón 250 ml
Versace
Versace pour Homme vlasový a telový šampón 250 ml
Kód: 2200357
Kód dod.: 13150
EAN: 8011003996018
 
34.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou
Lilien Wild Orchid tekuté mydlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Wild Orchid tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2202178
Kód dod.: 789003
EAN: 8596048004596
 
2.16 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mydlo pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
-1%Zľava
Dove tuhé mydlo Nourishing s arganovým olejom, 90 g
Dove®
Dove tuhé mydlo Nourishing s arganovým olejom, 90 g
Kód: 2206094
Kód dod.: 785066
EAN: 8720182258397
 
1.29 EUR
1.30 EUR
14.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémová tableta s arganovým olejom jemne odstraňuje nečistoty z pokožky a zanecháva ju jemnú a príjemne voňajúcu.
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300955
Kód dod.: 905653
EAN: 3616304240515
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojmu telu, vlasom aj pleti poriadnu dávku sviežosti a energie.
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300953
Kód dod.: 905651
EAN: 3616304240430
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne a šetrne čistí pokožku celého tela, tvár i vlasy a dodáva potrebnú hydratáciu. Svieža a dynamická vôňa prebudí vaše zmysly.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 2305905
Kód dod.: 797170
EAN: 8720181313417
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkový komfort.
Dove Fresh Care sprchový gél, 250 ml
Dove®
Dove Fresh Care sprchový gél, 250 ml
Kód: 2403867
Kód dod.: 797402
EAN: 8720181471759
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s osviežujúcou vôňou pre okamžite jemnejšiu a hladšiu pokožku.
AKCE
Green Pharmacy Pižmová ruža a bavlna tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Pižmová ruža a bavlna tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
Kód: 2500252
Kód dod.: 788804
EAN: 4823015945779
 
1.60 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Pižmová ruža a bavlna bolo vytvorené pre jemné čistenie a starostlivosť o pokožku vašich rúk. Tekuté mydlo má príjemnú prírodnú vôňu a jemnú textúru, nevysušuje pokožku a nezanecháva pocit pnutia.
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Kód: 2500869
Kód dod.: 797352
EAN: 5201314194460
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat sprchový gel pre mužov plné energie a štýlu
Chilly intimná pena Delikát, 100 ml
Bolton - Chilly
Chilly intimná pena Delikát, 100 ml
Kód: 2500923
Kód dod.: 800038
EAN: 8002410039177
 
6.94 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly Delikát je jemná umývacia pena pre intimnú hygienu bez oplachovania, ktorá poskytuje pocit čistoty a komfortu, šetrne sa stará o citlivé sliznice a zachováva ich prirodzenú rovnováhu.
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 5 l
Lavon
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 5 l
Kód: 2501614
Kód dod.: 790047
EAN: 8594187141394
 
3.90 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVONEA tekuté mydlo s vôňou avokáda 500 ml je kvalitné mydlo s neutrálnym pH a glycerínom pre hebké, čisté a voňavé ruky.
Fa sprchový krém Mystic Moments s vôňou mučenky, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Mystic Moments s vôňou mučenky, 400 ml
Kód: 2505763
Kód dod.: 797162
EAN: 9000101704457
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvežte svoje telo a myseľ a nechajte svoje zmysly objavovať svet so značkou Fa. Objevte sprchový krém Fa Mystic Moments s vôňou mučenky.
Nivea Tropical Sunrise osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Tropical Sunrise osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Kód: 2507422
Kód dod.: 794961
EAN: 9005800378817
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúci sprchový gél s vôňou exotického ovocia.
AKCE
-1%Zľava
Wood Santal & Lotus tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Neuvedeno
Wood Santal & Lotus tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Kód: 2508272
Kód dod.: 787076
EAN: 8594221200452
 
1.99 EUR
2 EUR
1.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wood Santal & Lotus je tekuté mydlo na ruky, ktoré spája jemnú starostlivosť o pokožku s príjemnou vôňou santalového dreva a lotosu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.