sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Green Pharmacy Gel na intimnú hygienu s ženskými bylinkami, 370 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Gel na intimnú hygienu s ženskými bylinkami, 370 ml
Kód: 2602357
Kód dod.: 800203
EAN: 4823015935121
 
2.78 EUR
7.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Gel na intimnú hygienu s ženskými bylinkami je jemný prípravok na každodennú intimnú hygienu, ktorý šetrne čistí, osviežuje a stará sa o citlivé intimné partie.
Palmolive Restful Sleep sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Restful Sleep sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602660
Kód dod.: 795287
EAN: 8718951717510
 
3.90 EUR
7.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Restful Sleep sprchový gel s technológiou METASLEEP pomáha vytvoriť relaxačnú atmosféru pred spaním.
Palmolive Thermal Spa Refreshing sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa Refreshing sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602661
Kód dod.: 795288
EAN: 8718951798779
 
3.90 EUR
7.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Thermal Spa Refreshing sprchový gél prináša osviežujúcu starostlivosť o pokožku a pocit sviežosti po každej sprše.
Fresh Juice sprchový gel Marakuja & Magnólia, 400 ml
Fresh Juice
Fresh Juice sprchový gel Marakuja & Magnólia, 400 ml
Kód: 2602761
Kód dod.: 794930
EAN: 8588006040074
 
2.60 EUR
6.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fresh Juice sprchový gel Marakuja & Magnólia jemne čistí pokožku a zanecháva ju sviežu s exotickou ovocnou kvetinovou vôňou.
Frosch Senses Granátové jablko sprchový gel, 300 ml
Frosch®
Frosch Senses Granátové jablko sprchový gel, 300 ml
Kód: 2602992
Kód dod.: 795660
EAN: 4001499943980
 
4.12 EUR
13.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodný sprchový gél s prídavkom panthenolu šetrne stará o pokožku celého tela. Je pH neutrálny, vhodný aj pre citlivú pokožku.
NIVEA SPRCH.GEL 500 ML MEN FRESH ENERGY NÁHRADNÁ NÁPLŇ 5402
Nivea®
NIVEA SPRCH.GEL 500 ML MEN FRESH ENERGY NÁHRADNÁ NÁPLŇ 5402
Kód: 2603143
Kód dod.: 797031
EAN: 4006000215402
 
6.51 EUR
13.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Fresh Energy 3 v 1 je osvěžující sprchový gel pro muže v praktické 500ml náhradní náplni, který s výtažky z máty čistí tělo, tvář i vlasy a zanechává dlouhotrvající pocit svěžesti.
Indulona Original ošetrujúci sprchový krém – náhradná náplň, 600 ml
Indulona®
Indulona Original ošetrujúci sprchový krém – náhradná náplň, 600 ml
Kód: 2603184
Kód dod.: 810587
EAN: 8592297014836
 
4.33 EUR
7.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je starostlivý sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, ktorý pri každodennom sprchovaní spája šetrné čistenie pokožky s príjemnou starostlivosťou.
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 250 ml
Kód: 75279
Kód dod.: 797068
EAN: 4005808782581
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvoľte šetrné zloženie s obsahom bambusového mlieka, ktoré jemne čistí a zároveň upokojuje. Hodí sa na použitie na tvár, telo i vlasy. Po každom sprchovaní pocítite prúd novej energie.
Dove tekuté mýdlo Bambucké maslo, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Bambucké maslo, 250 ml
Kód: 77230
Kód dod.: 787003
EAN: 8711700921565
85%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka zloženiu s obsahom ¼ hydratačného krému budú vaše ruky vždy vyživené, jemné a hebké. Starostlivosť o seba ešte nikdy nebola tak príjemná.
Nivea Men Power sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Power sprchový gel, 250 ml
Kód: 73950
Kód dod.: 797065
EAN: 9005800286532
100%
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte sprchový gel, ktorý bystrí myseľ a osviežuje telo. Špeciálne zloženie s mentolom a povzbuzujúcou vôňou mäty bude o vašu pokožku jemne sa starať.
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Kód: 85944
Kód dod.: 797071
EAN: 9005800243283
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Muži neradi strácajú čas. Preto sme špeciálne pre nich vytvorili sprchový gél, ktorý môžu použiť súčasne na telo, tvár aj vlasy. Navyše jeho zloženie s prírodnými aktívnymi zložkami uhlia pôsobí ako magnet na nečistoty.
Carolina Herrera Good Girl sprchový gél pre ženy 200 ml
Carolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl sprchový gél pre ženy 200 ml
Kód: 1602071
Kód dod.: 6265111603
EAN: 8411061841655
100%
32.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna - kvetinová vôňa uvedená na trh v septembri 2016.Carolina Herrera prichádza s vôňou, ktor
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
27.54 EUR
137.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace mierí k silnému a sebavedomému mužovi, k
Lactovit Lactooil intenzívna starostlivosť sprchový gél, 300 ml
Lactovit
Lactovit Lactooil intenzívna starostlivosť sprchový gél, 300 ml
Kód: 1902825
Kód dod.: 797049
EAN: 8411660421890
100%
2.39 EUR
7.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s mandľovým olejom, ktorý vyživuje a revitalizuje pokožku. Jeho krémové zloženie a jemná vôňa premení Vašu sprchu na pohodový a zmyselný zážitok.
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907190
Kód dod.: 797337
EAN: 5201314149989
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, dřevitě-kapradinová pánská vůně, která jemně parfemovaný sprchový gel spojuje s pánskou toaletní vodou ze stejné řady.
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907189
Kód dod.: 797335
EAN: 5201314149897
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní klasická, kořenitě-dřevitá pánská vůně.
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Kód: 1911358
Kód dod.: 797194
EAN: 3838824142296
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Sport s osvěžující vůní zelených citrusů. LEPŠÍ PRO VÁS I PLANETU
AKCE
Palmolive mydlo Naturals Green tea & Cucumber, 90 g
Palmolive
Palmolive mydlo Naturals Green tea & Cucumber, 90 g
Kód: 40445
Kód dod.: 785151
EAN: 8693495034111
96%
0.65 EUR
7.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasické mydlo od Palmolive – obľúbené a spoľahlivé po desaťročia. Obsahuje prírodné oleje starajúce sa o vašu pokožku. Obohatené o zelený čaj a uhorku.
Fa Cream & Oil Cacao sprchový krém, 250 ml
Henkel Fa
Fa Cream & Oil Cacao sprchový krém, 250 ml
Kód: 55336
Kód dod.: 795583
EAN: 9000100504287
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte intenzívnu starostlivosť vďaka sprchovému krému Fa Cream & Oil kakaové maslo s kokosovým olejom. Bohatý sprchový krém stará o vašu pokožku, chráni pred vysušením a zanecháva pocit jemnej a hebkej pokožky. Voči pokožke pH neutrálny.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.59 EUR
56.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502262
Kód dod.: 14667
EAN: 3386460155755
 
71.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Woodová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletná voda 100 ml + telový gél 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda miniatura 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletná voda 100 ml + telový gél 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda miniatura 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502294
Kód dod.: 14554
EAN: 8011003899883
 
98.54 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Vydejte se k nádherným ostrovům, kde se bla
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502290
Kód dod.: 14541
EAN: 8011003902828
 
72.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2011 Versace Yellow Diamond je dámska t
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.