sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

tekuté mydlá

Ruce bychom si měli mýt antibakteriálním mýdlem, utírat do  papírových ručníků...  
Podle doporučení odborníků se mají ruce mýt mýdlem pod tekoucí vodou. Ruce se nejprve zvlhčí, pak se alespoň deset sekund mydlí mimo proud vody.

Pro mytí rukou se používají běžná toaletní mýdla nebo mýdla tekutá, často s antibakteriální přísadou. Silnější účinek mají mýdla antibakteriální.
Důležité je umýt i prostor mezi prsty, kolem nehtů, bříška prstů, dlaně a hřbety rukou. Ruce se opláchnou pod tekoucí vodou. Řádně se osuší, nejlépe papírovými ručníky, v látkových se mohou zdržovat bakterie.
A když si někdo neumyje ruce vůbec, střevní bakterie přenese až na klávesnici počítače, kde jak bylo zjištěno, se často vyskytuje mnohem širší spektrum bakterií než na obávaném WC prkénku.

Při potřesení rukou si lidé kromě pozdravu předávají také bakterie. Ruce jsou tak nejčastějším přenašečem infekcí. Vědci spočítali, že na jednom prstu ruky se nachází okolo 12 000 bakterií. Proto je tak důležité časté mytí rukou, používání mýdla nebo antibakteriálních gelů.

Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Kód: 87201
Kód dod.: 790017
EAN: 8594004371515
97%
7.17 EUR
1.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné mydlo s hydratačným účinkom šetrne umýva a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu. Obsahuje glycerín, ktorý zabraňuje vysušovaniu pokožky aj pri častom použití.
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Kód: 05980
Kód dod.: 790001
EAN: 8595025802026
87%
7.17 EUR
1.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Lilien Aloe Vera tekuté mýdlo, 500 ml
Lilien
Lilien Aloe Vera tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2105260
Kód dod.: 787133
EAN: 8596048004428
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mýdlo Aloe Vera pre dokonalú starostlivosť o Vaše ruky a pokožku.
Dettol Lesné Plody tekuté mydlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Lesné Plody tekuté mydlo náplň, 250 ml
Kód: 2404841
Kód dod.: 789244
EAN: 5900627117783
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol Bezdotykový dávkovač mydla automaticky zachytí Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla, ktoré odstráni baktérie a zanechá Vašu pokožku jemnú.
Mitia Pomegranate tekuté mydlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Pomegranate tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 65433
Kód dod.: 787018
EAN: 8595025818195
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlo Pomegranate, to je tá najlepšia starostlivosť o vašu pokožku. Jemné zloženie spolu s osviežujúcim ovocným extraktom z granátového jablka a panthenolom s upokojujúcimi a regeneračnými účinkami jej pomáha uchovať hebkú a vláčnu.
Dettol Soft on Skin tekuté mydlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Soft on Skin tekuté mydlo náplň, 250 ml
Kód: 70651
Kód dod.: 789243
EAN: 5997321780344
97%
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol Bezdotykový dávkovač mydla automaticky zaznamená Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla, ktoré odstráni baktérie a zanechá Vašu pokožku jemnú.
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 1 l
Kód: 47720
Kód dod.: 789011
EAN: 8595025810410
95%
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spolu s medovými extraktmi, ktoré pleť upokojujú, a mliečnymi výťažkami bavlny s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pleť hebkú a vláčnu.
Nivea Creme Soft krémové tekuté mydlo s dávkovačom, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft krémové tekuté mydlo s dávkovačom, 250 ml
Kód: 06050
Kód dod.: 789036
EAN: 9005800397986
100%
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suché ruky budú minulosťou! Vďaka šetrnej starostlivosti so zvláčňujúcim mandľovým olejom budú vaše ruky krásne čisté a dokonale hydratované. Vsadnite na - NIVEA Krémové tekuté mydlo Creme Soft.
Indulona tekuté mydlo Original, 250 ml
Indulona®
Indulona tekuté mydlo Original, 250 ml
Kód: 2508124
Kód dod.: 820012
EAN: 5201314185093
 
2.82 EUR
9.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona ošetrujúce tekuté mydlo Original s mliekom z bavlníka a panthenolom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk.
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, náhradná náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2508129
Kód dod.: 820015
EAN: 5201314185598
 
3.47 EUR
6.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona hypoalergénne starajúce tekuté mýdlo Konopné semienko s olejom z konopných semienok a výťažkom z nechtíka lekárskeho.
LAVON tekuté mydlo Aloe Vera, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mydlo Aloe Vera, 500 ml
Kód: 2501618
Kód dod.: 790056
EAN: 8594187140229
 
1.30 EUR
2.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Green Pharmacy Oliva a Goji tekuté mydlo s dávkovačom 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Oliva a Goji tekuté mydlo s dávkovačom 460 ml
Kód: 2507505
Kód dod.: 788800
EAN: 4823015905865
 
2.04 EUR
4.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Oliva a Goji jemne čistí pokožku rúk a zároveň o ňu stará vďaka obsahu prírodných výťažkov.
Dove tekuté mýdlo Bambucké maslo, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Bambucké maslo, 250 ml
Kód: 77230
Kód dod.: 787003
EAN: 8711700921565
85%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka zloženiu s obsahom ¼ hydratačného krému budú vaše ruky vždy vyživené, jemné a hebké. Starostlivosť o seba ešte nikdy nebola tak príjemná.
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, 250 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, 250 ml
Kód: 2508126
Kód dod.: 820013
EAN: 5201314185178
 
2.82 EUR
9.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona hypoalergénne prípravné tekuté mýdlo Konopné semienko s olejom z konopných semienok a výťažkom z nechtíka lekárskeho.
AKCE
Green Pharmacy Aloe vera a avokádo tekuté krémové mydlo s dávkovačem 460ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Aloe vera a avokádo tekuté krémové mydlo s dávkovačem 460ml
Kód: 2508522
Kód dod.: 788799
EAN: 4823015945731
 
2.04 EUR
4.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toto jemné krémové tekuté mydlo od značky Green Pharmacy je ideálne pre každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Jeho zloženie je obohatené o extrakt z aloe vera a avokádový olej.
Lilien Macadamia tekuté mydlo, 500 ml
Lilien
Lilien Macadamia tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 2105262
Kód dod.: 787138
EAN: 8596048004442
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mydlo Macadamia pre dokonalú starostlivosť o Vaše ruky a pokožku.
Lilien Wild Orchid tekuté mydlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Wild Orchid tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2202178
Kód dod.: 789003
EAN: 8596048004596
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mydlo pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
AKCE
Green Pharmacy Pižmová ruža a bavlna tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Pižmová ruža a bavlna tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
Kód: 2500252
Kód dod.: 788804
EAN: 4823015945779
 
1.61 EUR
3.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Pižmová ruža a bavlna bolo vytvorené pre jemné čistenie a starostlivosť o pokožku vašich rúk. Tekuté mydlo má príjemnú prírodnú vôňu a jemnú textúru, nevysušuje pokožku a nezanecháva pocit pnutia.
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 5 l
Lavon
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 5 l
Kód: 2501614
Kód dod.: 790047
EAN: 8594187141394
 
3.91 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVONEA tekuté mydlo s vôňou avokáda 500 ml je kvalitné mydlo s neutrálnym pH a glycerínom pre hebké, čisté a voňavé ruky.
AKCE
Wood Santal & Lotus tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Neuvedeno
Wood Santal & Lotus tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Kód: 2508272
Kód dod.: 787076
EAN: 8594221200452
 
2 EUR
2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wood Santal & Lotus je tekuté mydlo na ruky, ktoré spája jemnú starostlivosť o pokožku s príjemnou vôňou santalového dreva a lotosu.
Indulona tekuté mydlo Original náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mydlo Original náplň, 500 ml
Kód: 2505717
Kód dod.: 820049
EAN: 5201314185574
 
3.47 EUR
6.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie obohatené o bavlnu a panthenol bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk. Nevysušuje pokožku a zanecháva ju vyživenú a upokojenú.
Riva rozmarín a fialky antibakteriálne mydlo, 500 ml
Zenit Riva
Riva rozmarín a fialky antibakteriálne mydlo, 500 ml
Kód: 2504675
Kód dod.: 789221
EAN: 8594004371478.
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo obsahuje antibakteriálnu prísadu, šetrne umýva ruky a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu. Príjemná kvetinová parfemácia.
Palmolive Naturals Black Orchid tekuté mydlo, 300 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Black Orchid tekuté mydlo, 300 ml
Kód: 2600046
Kód dod.: 787055
EAN: 8714789639987
 
2.61 EUR
8.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táta tajomná, exotická vôňa čiernej orchidey zanechá vaše ruky hebké, hodvábne jemné a opečovávané. Vyskúšajte tekuté mydlo Palmolive Naturals Black Orchid.
Palmolive Naturals Milk & Almond tekuté mydlo s dávkovačem 300 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Almond tekuté mydlo s dávkovačem 300 ml
Kód: 2600048
Kód dod.: 787058
EAN: 8003520012906
 
2.61 EUR
8.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive tekuté mydlo Naturals Milk & Almond s dávkovačom jemne čistí pokožku rúk a zanecháva príjemnú krémovú vôňu mandlí a mlieka. Praktická pumpička umožňuje jednoduché dávkovanie a je ideálna na každodennú hygienu.
Palmolive Aquarium tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Aquarium tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600091
Kód dod.: 787154
EAN: 8714789510309
 
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Aquarium je jemné tekuté mydlo v náhradnej náplni, ktoré účinne umýva ruky, odstraňuje nečistoty a zároveň hydratuje pokožku. Vďaka atraktívnemu dizajnu s motívmi podmorského sveta je obľúbené aj u detí.
Palmolive Naturals Olive & Milk tekuté mydlo náhradná náplň 1000ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk tekuté mydlo náhradná náplň 1000ml
Kód: 2600077
Kód dod.: 787162
EAN: 8718951508453
 
6.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Olive & Milk je jemné tekuté mydlo s hydratačným mliekom a olivovým extraktom, ktoré šetrne čistí a zároveň pomáha udržiavať prirodzenú vlhkosť pokožky. Mydlo má jemnú, sviežu a ľahko krémovú vôňu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.