sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
Kód: 2504758
Kód dod.: 812070
EAN: 8594009476819
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koňský balzám s konopím, kostivalom, gaštanom koňským a siedmimi bylinami. Masáž koňským balzámom má výborné účinky na uvolnenie pohybového ústrojenstva.
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na prípravnú masáž svalov pred športovým a namáhavým pracovným výkonom. Emulzia je určená ako športovcom, tak aj bežným spotrebiteľom. Zázvorový extrakt a kafr majú výrazne hrejivé a prekrvujúce účinky na svaly.
AKCE
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
3.04 EUR
10.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sametový telový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extraktmi z modrej ľalie a mliekom z papyru. Bohatá a hodvábna Textúra, ktorá sa rýchlo absorbuje, nezanecháva mastný film a rozjasňuje pokožku tela.
Lactovit Spevňujúce telové mlieko s dávkovačom, 400 ml
Lactovit
Lactovit Spevňujúce telové mlieko s dávkovačom, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
6.52 EUR
16.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová rada telových mliek Lactovit je obohatená o mliečne mikrokapsule Lactosomas, ktoré vďaka obsahu aktívnych látok zabezpečujú hĺbkové pôsobenie základných zložiek mlieka v pokožke.
-1%Zľava
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou kvetinovou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk. Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho.
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa konopný balzám hrejivý je vhodný na masáž pokožky namáhaných častí tela. Pri aplikácii navodzuje príjemný pocit prehriatia.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Versace Crystal Emerald telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Crystal Emerald telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2502599
Kód dod.: 530050
EAN: 8011003901708
 
36.74 EUR
36.75 EUR
183.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující telové mlieko s pumpičkou 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující telové mlieko s pumpičkou 400 ml
Kód: 2507791
Kód dod.: 810104
EAN: 9005800388304
 
13.69 EUR
34.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující telové mlieko je špeciálne vyvinuté pre zrelú pokožku, ktorá potrebuje intenzívnu výživu a zpevnenie.
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
10.61 EUR
26.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hodnotný prírodný mandľový olej a výživné bambucké maslo hýčkajú pokožku vlhkosťou, zatiaľ čo nezame
Nivea Levanduľové telové mlieko na suchú pokožku 400 ml
Nivea®
Nivea Levanduľové telové mlieko na suchú pokožku 400 ml
Kód: 2200824
Kód dod.: 810090
EAN: 9005800352893
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Složení s relaxační vůní levandule se rychle vstřebává a zanechá pokožku hebkou a zklidněnou - již po 1. použití.
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Nivea®
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Kód: 2506726
Kód dod.: 822422
EAN: 9005800385587
 
10.87 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Krém Repair & Care Urea pre veľmi suchú a drsnú pokožku obsahuje 15% glycerínu + ureu. Viditeľne redukuje známky suchej pokožky už po prvom použití.
Nivea Aloe & Hydration Ľahké telové mlieko, 625 ml
Nivea®
Nivea Aloe & Hydration Ľahké telové mlieko, 625 ml
Kód: 2506695
Kód dod.: 810092
EAN: 9005800313719
 
13.69 EUR
21.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea osviežujúce telové mlieko s výťažkami z aloe vera a hydratačnými látkami. Väčšie balenie 625 ml vám vydrží dlhšie ako 400ml varianta.
Alpa konský balzám hrejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konský balzám hrejivý, 250 ml
Kód: 2600251
Kód dod.: 812053
EAN: 8594001779215
 
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa konský balzám hrejivý je určený na masáž pokožky namáhaných častí tela. Navodzuje príjemný pocit prehriatia.
CARPATHIA Herbarium telové mlieko šípková ruža a urea 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium telové mlieko šípková ruža a urea 250 ml
Kód: 2601000
Kód dod.: 856928
EAN: 8586000085930
 
4.13 EUR
16.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko s olejom z ruže šípovej a urea vás rozmazná a zvláčni vašu pokožku od prvého momentu. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty a pokožka po ňom zostáva hebká ako samet.
NIVEA intenzívne telové sérum Repair & Care 200 ml
Nivea®
NIVEA intenzívne telové sérum Repair & Care 200 ml
Kód: 2603140
Kód dod.: 808100
EAN: 9005800404493
 
8.70 EUR
43.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Repair & Care je intenzívne telové sérum s 12% komplexom glycerínu, prírodných olejov a CICA, ktoré sa stará o suchú až veľmi suchú pokožku a poskytuje jej hydratáciu po dobu dlhšiu než 72 hodín.
Lactovit telové mlieko lacto oil, 400 ml
Lactovit
Lactovit telové mlieko lacto oil, 400 ml
Kód: 2603308
Kód dod.: 810567
EAN: 8411135011557
 
6.52 EUR
16.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lactovit Lacto Oil je vyživujúce telové mlieko s mandľovým olejom, ktoré poskytuje intenzívnu starostlivosť suchej pokožke a zanecháva ju hebkú a príjemne vláčnu.
Nivea Soft hydratačný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratačný krém, 200 ml
Kód: 08665
Kód dod.: 821110
EAN: 4005808751938
 
7.39 EUR
36.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké zloženie s jojobovým olejom a vitamínom E sa postará o to, aby pokožka celého tela bola hodvábne jemná, svieža a pružná. Vyskúšajte: NIVEA Soft.
Lactovit Lactourea hydratačný krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratačný krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
7.60 EUR
7.61 EUR
19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvyšuje produkciu ceramidov o 60% a ponúka tak viac regenerácie než telové mlieka, ktoré obsahujú iba ureu. Odporúča 9 z 10 dermatológov odporúča hydratačné sprchové gély a telové mlieka s obsahom urey a kyseliny mliečnej.
Versace Dylan Purple telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Purple telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2210102
Kód dod.: 13527
EAN: 8011003876310
 
38.35 EUR
191.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2022 Versace Dylan Purple predstavuje výnimoč
Payot Nue Cleansing micelárna odličovacia voda 20 ml + Source Adaptogen adaptogenný hydratačný krém 15 ml + Rituel Douceur jemne exfoliačný telový krém 20 ml + Rituel Douceur jemné hydratačné telové mlieko 25 ml, kozmetická sada
Payot Paris
Payot Nue Cleansing micelárna odličovacia voda 20 ml + Source Adaptogen adaptogenný hydratačný krém 15 ml + Rituel Douceur jemne exfoliačný telový krém 20 ml + Rituel Douceur jemné hydratačné telové mlieko 25 ml, kozmetická sada
Kód: 2309685
Kód dod.: 65118605
EAN: 3390150587153
 
21.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rituál pre krásnu pleť - objavte 4 základné produkty starostlivosti o tvár a telo na odstránenie mak
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
80.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2004. Ovocno-orientálny charakter parfému p
Nivea Body Milk Firming Q10 výživné spevňujúce telové mlieko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Milk Firming Q10 výživné spevňujúce telové mlieko, 250 ml
Kód: 2504637
Kód dod.: 810032
EAN: 4005900512185
 
8.70 EUR
34.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevnejšia a vyživená pokožka už za 10 dní? Vďaka zloženiu s koenzýmom Q10 a vitamínom C žiadny problém! Vyskúšajte: NIVEA Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 + vitamín C.
-1%Zľava
Herbavera Bodanec gél po bodnutí hmyzom, 25 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Bodanec gél po bodnutí hmyzom, 25 ml
Kód: 2507011
Kód dod.: 812085
EAN: 8594009476253
 
1.51 EUR
1.52 EUR
60.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utlmujúci a chladivý gél po bodnutí hmyzom. Obsahuje mentol, konope, mätu, aloe vera, harmanček a nechtík. Obsahuje tiež výťažok z citrónovej trávy, ktorý pomáha odpudzovať hmyz.
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko špeciálne vyvinuté pre suchú podráždenú a namáhanú pokožku celého tela pôsobiace 72 hodín.
Dixi Baby telové mlieko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby telové mlieko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
5.65 EUR
14.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi baby detské telové mlieko s nechtíkom lekárskym, betaglukánom a bisabololom zaisťuje jemnú starostlivosť o detskú pokožku, zabraňuje jej vysúšaniu a dodáva potrebnú vláčnosť.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
4.13 EUR
20.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný masážny emulgel prináša intenzívnu bylinnú starostlivosť a rýchly pocit úľavy namáhaným svalom, kĺbom a nohám.
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
38.27 EUR
191.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Versace Dylan Blush Pink predstavuje éterickú a všetkoobjímajúcu vôňu, ktorá spája radosť so sofisti
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2603451
 
EAN: 3616307501101
 
44.13 EUR
44.14 EUR
220.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Dámska parfumovaná voda BOSS Bott
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko pre suchú pokožku 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko pre suchú pokožku 250 ml
Kód: 41299
Kód dod.: 810044
EAN: 4005808247349
100%
7.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 821116
EAN: 42269823
90%
8.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.