sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na prípravnú masáž svalov pred športovým a namáhavým pracovným výkonom. Emulzia je určená ako športovcom, tak aj bežným spotrebiteľom. Zázvorový extrakt a kafr majú výrazne hrejivé a prekrvujúce účinky na svaly.
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
Kód: 2504758
Kód dod.: 812070
EAN: 8594009476819
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koňský balzám s konopím, kostivalom, gaštanom koňským a siedmimi bylinami. Masáž koňským balzámom má výborné účinky na uvolnenie pohybového ústrojenstva.
-1%Zľava
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou kvetinovou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk. Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho.
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa konopný balzám hrejivý je vhodný na masáž pokožky namáhaných častí tela. Pri aplikácii navodzuje príjemný pocit prehriatia.
AKCE
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
9.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set obsahuje sprchový gél a telové maslo.
AKCE
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
3.04 EUR
10.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sametový telový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extraktmi z modrej ľalie a mliekom z papyru. Bohatá a hodvábna Textúra, ktorá sa rýchlo absorbuje, nezanecháva mastný film a rozjasňuje pokožku tela.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pre ženy 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, darčeková sada pre ženy
Michael Kors
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pre ženy 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2309124
Kód dod.: 13734
EAN: 850049716475
 
79.45 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sladká gurmánska orientálne-kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2016 Predstavte si exotic
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Indulona®
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Kód: 2400436
Kód dod.: 810575
EAN: 8592297010111
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starajúci telový krém špeciálne vyvinutý, aby poskytol pokročilú starostlivosť prejavom extrémne suchej pokožky.
Nivea Rich Nourishing výživné telové mlieko, 625 ml
Nivea®
Nivea Rich Nourishing výživné telové mlieko, 625 ml
Kód: 2505450
Kód dod.: 810083
EAN: 4005808779543
 
13.69 EUR
21.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživné telové mlieko s obsahom vitamínu E a mandľového oleja.
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera gél pre intimnú hygienu s kyselinou mliečnou a aloe vera.
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
13.69 EUR
21.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Túžite po sametovo hladkej pokožke bez podráždenia? Vyskúšajte Krémové telové mlieko Smooth Sensation, ktoré vďaka svojmu zloženiu pokožku nielen hydratuje a vyživuje, ale aj zjemňuje.
Nivea Soft Svieži hydratačný krém s UV ochranou SPF15 100ml
Nivea®
Nivea Soft Svieži hydratačný krém s UV ochranou SPF15 100ml
Kód: 2508689
Kód dod.: 821104
EAN: 9005800388274
 
5.65 EUR
56.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si osviežujúce ľahké zloženie Nivea Soft denného krému s SPF 15 pre zdravú, zjednotenú a žiariacu pokožku.
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
ALPA®
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
Kód: 2600156
Kód dod.: 812034
EAN: 8594001779086
 
1.60 EUR
40EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny krém s arnikou je vhodný na masáž pokožky namáhaných partií tela.
Nivea Body Milk výživné telové mlieko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Milk výživné telové mlieko, 250 ml
Kód: 09927
Kód dod.: 810040
EAN: 4005808246144
 
7.17 EUR
28.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Máte suchú až veľmi suchú pokožku? Doprajte jej výnimočnú starostlivosť. Vyskúšajte bohaté zloženie s mandľovým olejom pre jemnú a vláčnu pokožku - NIVEA Výživné telové mlieko Body Milk.
Luna zvláčňujúci krém s konopným olejom a panthenolom, 200 ml
Luna Natural
Luna zvláčňujúci krém s konopným olejom a panthenolom, 200 ml
Kód: 80083
Kód dod.: 822831
EAN: 8594045541359
100%
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém je vhodný na každodennú starostlivosť o suchú pokožku celého tela alebo namáhanú pokožku rúk.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
Kód dod.: 821114
EAN: 42333388
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s gaštanom konským 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s gaštanom konským 300 ml
Kód: 2504705
Kód dod.: 810096
EAN: 8595061605605
 
4.13 EUR
13.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bylinný balzám s gaštanom konským CANNABIS od českej značky Bione Cosmetics je ľahký emulgel určený na starostlivosť o namáhané svaly, kĺby a pokožku so sklonom k pocitu ťažkých nôh.
Nivea Q10 Remodelačný spevňujúci telový krém 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Remodelačný spevňujúci telový krém 400 ml
Kód: 2508693
Kód dod.: 810108
EAN: 9005800388335
 
13.04 EUR
32.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Q10 Remodelačný spevňujúci telový krém 400 ml je určený na spevnenie a regeneráciu pokožky najmä v problémových partiách ako bruško, zadoček alebo dekolt.
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
Kód: 2504757
Kód dod.: 822062
EAN: 8594009476215
 
1.96 EUR
16.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na ztvrdlé paty a popraskanú kožu nôh s lanolínom a konopím je každodenným pomocníkom v boji za jemnú kožu na nohách.
NIVEA telový krém Repair & Care Urea 400 ml
Nivea®
NIVEA telový krém Repair & Care Urea 400 ml
Kód: 2603141
Kód dod.: 808101
EAN: 9005800403533
 
10 EUR
25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Repair & Care Urea 400 ml je intenzívne hydratačný krém s urei, glycerínom a provitamínom B5, ktorý sa stará o suchú až veľmi suchú a hrubú pokožku tela, rúk aj tváre a poskytuje jej hydratáciu až na 72 hodín.
Nivea Soft hydratačný krém, 100 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratačný krém, 100 ml
Kód: 08671
Kód dod.: 821112
EAN: 4005808751310
100%
5.44 EUR
54.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké zloženie s jojobovým olejom a vitamínom E sa postará o to, aby pokožka celého tela bola hodvábne jemná, svieža a pružná. Vyskúšajte: NIVEA Soft.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám Arnika 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám Arnika 300 ml
Kód: 2509011
Kód dod.: 812090
EAN: 8595061611859
100%
4.13 EUR
13.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bylinný balzám BIO BIONE Cannabis Arnika je prírodný emulgel s konope a arnikou, ktorý pri masáži prináša uvoľnenie svalom, kĺbom a pocitu ťažkých nôh.
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalom a Kaštanom koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalom a Kaštanom koňským 300 ml
Kód: 2504704
Kód dod.: 810095
EAN: 8595061606503
 
4.13 EUR
13.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodný emulgel určený na uvoľnenie namáhaných svalov a kĺbov, úľavu pri pocite ťažkých nôh a na príjemnú regeneráciu po fyzickej záťaži.
Alpa Hřebíček bylinný masážny gél 100 ml
ALPA®
Alpa Hřebíček bylinný masážny gél 100 ml
Kód: 2503767
Kód dod.: 812016
EAN: 8594001774074
 
2.47 EUR
24.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Hřebíček bylinný masážny gél je určený na vonkajšie použitie a je vhodný na masáže pokožky v oblasti kĺbov, svalov a chrbtice.
Alpa Herbal Arthrosan masť 30 g
ALPA® Herbal
Alpa Herbal Arthrosan masť 30 g
Kód: 2504628
Kód dod.: 812040
EAN: 8594001779956
 
3.69 EUR
123EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Herbal Arthrosan masť je bylinný prípravok určený pre úľavu pri bolesťach svalov, kĺbov, šliach a chrbtici. Obsahuje mentol, kafr a zmes prírodných silíc, ktoré podporujú prekrvenie pokožky, uvoľnenie napätia a prinášajú pocit osvieženia.
Herbavera Urea krém na nohy, 80 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Urea krém na nohy, 80 ml
Kód: 2506211
Kód dod.: 822063
EAN: 8594009476222
 
1.96 EUR
24.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na nohy s obsahom 20 % Urea a rozmarínom.
Herbavera Konopná vazelína na pery a suchú pokožku, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopná vazelína na pery a suchú pokožku, 100 ml
Kód: 2504760
Kód dod.: 821413
EAN: 8594009478455
 
3.04 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vazelína je určená na dôkladné premastenie pokožky, obzvlášť na ztvrdnuté, popraskané či suché miesta. Vazelína zabraňuje nežiaducemu prostupu vlhkosti a chladu na podráždenú či poškodenú pokožku.
Herbavera krém na nohy s kozím mliekom a Urea, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na nohy s kozím mliekom a Urea, 120 ml
Kód: 2507725
Kód dod.: 822064
EAN: 8594009476246
 
1.96 EUR
16.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na nohy s kozím mliekom, konopím, Urea a kyselinou hyalurónovou.
Herbavera balzam na unavené nohy, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera balzam na unavené nohy, 120 ml
Kód: 2504756
Kód dod.: 822060
EAN: 8594009476192
 
1.87 EUR
15.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Upokojujúci balzam na unavené a opuchnuté nohy.
Herbavera Koňský hrejivý balzam, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský hrejivý balzam, 200 ml
Kód: 2504759
Kód dod.: 812072
EAN: 8594009476833
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masáž koňským hrejivým balzamom má výborné účinky na uvoľnenie a prehratie pohybového ústrojenstva. Aktívne látky káfr, capsaicin a škorica silne prekrvujú pokožku a dochádza k jej intenzívnemu prehratiu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.