sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
Kód: 2504758
Kód dod.: 812070
EAN: 8594009476819
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koňský balzám s konopím, kostivalom, gaštanom koňským a siedmimi bylinami. Masáž koňským balzámom má výborné účinky na uvolnenie pohybového ústrojenstva.
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na prípravnú masáž svalov pred športovým a namáhavým pracovným výkonom. Emulzia je určená ako športovcom, tak aj bežným spotrebiteľom. Zázvorový extrakt a kafr majú výrazne hrejivé a prekrvujúce účinky na svaly.
AKCE
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
3.04 EUR
10.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sametový telový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extraktmi z modrej ľalie a mliekom z papyru. Bohatá a hodvábna Textúra, ktorá sa rýchlo absorbuje, nezanecháva mastný film a rozjasňuje pokožku tela.
Lactovit Spevňujúce telové mlieko s dávkovačom, 400 ml
Lactovit
Lactovit Spevňujúce telové mlieko s dávkovačom, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
6.52 EUR
16.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová rada telových mliek Lactovit je obohatená o mliečne mikrokapsule Lactosomas, ktoré vďaka obsahu aktívnych látok zabezpečujú hĺbkové pôsobenie základných zložiek mlieka v pokožke.
-1%Zľava
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou kvetinovou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk. Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho.
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa konopný balzám hrejivý je vhodný na masáž pokožky namáhaných častí tela. Pri aplikácii navodzuje príjemný pocit prehriatia.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Herbavera Macešková vazelína, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Macešková vazelína, 100 ml
Kód: 2504761
Kód dod.: 821414
EAN: 8594009478462
 
3.04 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Macešková vazelína s betakaroténom je určená k dôkladnému premasteniu pokožky, najmä na ztvrdlé, praskliny či suché miesta.
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci krém na ruky s výťažkom z aloe vera a alantom je určený pre starostlivosť o namáhanú pokožku rúk. Krém pokožku zjemňuje, zvlhčuje a podporuje jej regeneráciu. Ľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film.
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
Kód: 2504955
Kód dod.: 812069
EAN: 8594009476857
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Konopný balzám HERBAVERA s aloe vera a nechtíkom má výborný účinok na pokožku.
Herbavera Kafrovka mazanie s kafrom a konopím, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Kafrovka mazanie s kafrom a konopím, 200 ml
Kód: 2507009
Kód dod.: 812083
EAN: 8594009476918
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečný pomocník pri masáži unavených svalov a kĺbov. Kafr sa rýchlo vstrebáva do pokožky a na mieste aplikácie vyvoláva mierne hrejivý pocit.
Nivea Men Cool Kick telové mlieko pre mužov 400 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick telové mlieko pre mužov 400 ml
Kód: 2507831
Kód dod.: 810105
EAN: 9005800383941
 
8.91 EUR
22.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Men Cool Kick telové mlieko pre mužov, 400 ml, prináša intenzívnu hydratáciu a osviežujúci pocit v jednom.
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre masáž tela, kĺbov, šliach, svalov aj chrbta.
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa konopný balzám hrejivý je vhodný na masáž pokožky namáhaných častí tela. Pri aplikácii navodzuje príjemný pocit prehriatia.
Lactovit Spevňujúce telové mlieko s dávkovačom, 400 ml
Lactovit
Lactovit Spevňujúce telové mlieko s dávkovačom, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
6.52 EUR
16.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová rada telových mliek Lactovit je obohatená o mliečne mikrokapsule Lactosomas, ktoré vďaka obsahu aktívnych látok zabezpečujú hĺbkové pôsobenie základných zložiek mlieka v pokožke.
AKCE
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
3.04 EUR
10.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sametový telový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extraktmi z modrej ľalie a mliekom z papyru. Bohatá a hodvábna Textúra, ktorá sa rýchlo absorbuje, nezanecháva mastný film a rozjasňuje pokožku tela.
-1%Zľava
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp Nechtík krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
0.86 EUR
0.87 EUR
8.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou kvetinovou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk. Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho.
AKCE
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
9.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set obsahuje sprchový gél a telové maslo.
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
Kód: 2504758
Kód dod.: 812070
EAN: 8594009476819
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koňský balzám s konopím, kostivalom, gaštanom koňským a siedmimi bylinami. Masáž koňským balzámom má výborné účinky na uvolnenie pohybového ústrojenstva.
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na prípravnú masáž svalov pred športovým a namáhavým pracovným výkonom. Emulzia je určená ako športovcom, tak aj bežným spotrebiteľom. Zázvorový extrakt a kafr majú výrazne hrejivé a prekrvujúce účinky na svaly.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.