sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Vaseline mydlo Total Moisture, 75 g
Vaseline®
Vaseline mydlo Total Moisture, 75 g
Kód: 2501734
Kód dod.: 834963
EAN: 8886467036996
 
0.64 EUR
8.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlo pre vašu zdravú pokožku s vazelínovým želé.
Dove tekuté mydlo Deeply Nourishing, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Deeply Nourishing, náplň, 500 ml
Kód: 31116
Kód dod.: 789001
EAN: 4000388179004
100%
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte tekuté mydlo Dove Original s ¼ hydratačného krému a vaše ruky budú po umytí citeľne jemnejšie a hladšie.
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Kód: 31596
Kód dod.: 717098
EAN: 5996358010714
98%
2.16 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
Dove tekuté mydlo Uhorka a Zelený čaj, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Uhorka a Zelený čaj, náplň, 500 ml
Kód: 52523
Kód dod.: 788997
EAN: 8717163097700
100%
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vychutnajte si s týmto jemným tekutým mydlom krásny pocit z viditeľne žiarivejšej pokožky a osviežujúcej vône uhorky a zeleného čaju.
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2501586
Kód dod.: 794634
EAN: 8720182541307
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Mandľový olej, známy pre výživu a boj proti krepateniu.
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
1.29 EUR
17.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje bohatú zmes prírodných výťažkov, medzi ktorými sú mäta, šalvia, myrha a eukalyptus, známe pre ich osviežujúce vlastnosti.
SAVO Perex Kvetinová vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Savo®
SAVO Perex Kvetinová vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Kód: 2001859
Kód dod.: 761293
EAN: 8710522605028
85%
3.25 EUR
2.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfumovaný prípravok pre predpranie a bielenie bieleho a stálobarevného prádla v automatických práčkach, ale aj pre ručné bielenie.
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
3.68 EUR
24.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia elegantnej a uvoľňujúcej drevitej vône s divokým citrusovým nádychom bergamotu a ružového korenia poskytujúca až 48-hodinovú sviežosť.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
3.03 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre suché vlasy!
Signal zubná pasta Sport gel, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Sport gel, 75 ml
Kód: 2206297
Kód dod.: 884996
EAN: 8710522427354
100%
1.17 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová zubná pasta od Signal poskytuje ochranu proti zubnému kazu pre celú rodinu!
AKCE
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Citrón 1 l
Savo®
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Citrón 1 l
Kód: 2402867
Kód dod.: 700361
EAN: 8720181409042
 
3.25 EUR
3.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu.
Domestos pena čistič toaliet a kúpeľní Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Domestos
Domestos pena čistič toaliet a kúpeľní Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Kód: 2403852
Kód dod.: 715008
EAN: 8720182796417
93%
3.25 EUR
7.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na čistenie toaliet a kúpeľní je účinný na vodný kameň vo vnútri toalety aj mimo nej.
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Kód: 2501601
Kód dod.: 834958
EAN: 8886467061677
 
3.25 EUR
65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Double Invisible – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou bez bielych a žltých škvŕn.
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602952
Kód dod.: 837132
EAN: 8720181819834
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai & Jasmine je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a osviežujúci pocit po celý deň.
AKCE
Dove tuhý mydlo Nourishing s arganovým olejom, 4× 90 g
Dove®
Dove tuhý mydlo Nourishing s arganovým olejom, 4× 90 g
Kód: 2206685
Kód dod.: 785071
EAN: 8720181481079
95%
3.46 EUR
9.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémová tableta s arganovým olejom jemne odstraňuje nečistoty z pokožky a zanecháva ju jemnú a príjemne prevoňanú.
Domestos Power Foam pena v spreji žiadny vodný kameň, 435 ml
Domestos
Domestos Power Foam pena v spreji žiadny vodný kameň, 435 ml
Kód: 2508051
Kód dod.: 715009
EAN: 8720181721335
 
3.25 EUR
7.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power Foam je účinná čistiaca pena v spreji určená na odstránenie vodného kameňa, nečistôt a baktérií v domácnosti.
Dove Vanilkový deodorant pre ženy 150 ml
Dove®
Dove Vanilkový deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2603023
Kód dod.: 835249
EAN: 8720181565861
 
2.60 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Vanilkový deodorant v spreji poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu a zápachu až po dobu 48 hodín.
Savo WC gél Turbo na vodný kameň 700 ml
Savo®
Savo WC gél Turbo na vodný kameň 700 ml
Kód: 2305655
Kód dod.: 716088
EAN: 8720181313653
100%
2.16 EUR
3.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo WC čistič Turbo účinne odstraňuje až 100 % vodného kameňa v toalete a vyčistí aj hlboko usadené nečistoty.
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubná pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubná pasta, 90 g
Kód: 2501604
Kód dod.: 884980
EAN: 6902088961430
 
1.29 EUR
14.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze – zubná pasta s antibakteriálnym účinkom a eukalyptovou sviežosťou
Vaseline mydlo Healthy Bright, 75 g
Vaseline®
Vaseline mydlo Healthy Bright, 75 g
Kód: 2501733
Kód dod.: 834962
EAN: 8886467036989
 
0.64 EUR
8.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlo pre vašu zdravú pokožku s vazelínovým želé.
AKCE
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
2.03 EUR
4.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pre mužov v jednom praktickom balení, ktorý prináša osviežujúci a chladivý sprchový zážitok.
AKCE
Cif čistič rúry a grilu Perfect Finish, 435 ml
Cif
Cif čistič rúry a grilu Perfect Finish, 435 ml
Kód: 1805975
Kód dod.: 706536
EAN: 8710447376126
100%
3.03 EUR
6.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bez výparov. Na pripálenú špinu. Mastnota a pripálené zvyšky jedla sú druhy špiny, ktoré čistí spotrebitelia najčastejšie a sú pre nich najhoršie odstrániteľné.
Biolit Plus sprej proti pavúkom, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti pavúkom, 400 ml
Kód: 67897
Kód dod.: 675188
EAN: 5000204918670
90%
6.70 EUR
16.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny aerosólový prípravok, špecialista na hubenie pavúkov a iného lezúceho hmyzu. Bez parfemácie či zápachu.
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Kód: 14029
Kód dod.: 885013
EAN: 5900300856794
98%
1.29 EUR
17.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné zloženie zubnej pasty Signal Daily White Family Care s obsahom bikarbonátu sodného citlivo pomáha znovu objaviť prírodnú belosť zubov vašej rodiny.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.