sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Savo Profi na podlahy a povrchy Magnolia, 5 kg
Savo®
Savo Profi na podlahy a povrchy Magnolia, 5 kg
Kód: 1901609
Kód dod.: 700375
EAN: 8594005392908
100%
13.20 EUR
2.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy je prípravok na každodenné upratovanie plôch v kanceláriách, školách a škôlkach, zdravotníckych zariadeniach atď. Odstraňuje mastnotu a zaschnutú špinu.
Savo Profi Podlahy a povrchy Lemongrass čistiaci prostriedok dezinfekčné na každodenné upratovaní plôch 5 kg
Savo®
Savo Profi Podlahy a povrchy Lemongrass čistiaci prostriedok dezinfekčné na každodenné upratovaní plôch 5 kg
Kód: 1905519
Kód dod.: 700374
EAN: 8594005392892
100%
13.20 EUR
2.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy je přípravek ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách a školkách, zdravotnických zařízeních atd. Odstraňuje mastnotu a zaschlou špínu.
Rexona Men Dry Cobalt antiperspirant dezodorant stick pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Dry Cobalt antiperspirant dezodorant stick pre mužov 50 ml
Kód: 15295
Kód dod.: 834995
EAN: 73103714
100%
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbuzující mátová vůně tuhého antiperspirantu Rexona Men Cobalt Dry tě skvěle ochrání po celý den.
Dove Men+Care sprchový gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Kód: 1911612
Kód dod.: 797179
EAN: 8710522394823
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový gel na telo a tvár Dove Men+ Care Sport Active Fresh s obsahom Vitamínu C.
Biolit Insekticídna nástraha na hubenie mravcov
Biolit
Biolit Insekticídna nástraha na hubenie mravcov
Kód: 2204126
Kód dod.: 675123
EAN: 5000204252859
100%
3.46 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit insekticídna nástraha na hubenie mravcov (Lasius niger) umožňuje nepřetržitú a účinnú kontrolu pomocou nástrahových staníc pre profesionálne a neprofesionálne použitie.
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Kód: 2206681
Kód dod.: 800082
EAN: 8720181192128
 
3.68 EUR
24.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia vône tropického ananásu a grapefruitu vám prinesie dlhotrvajúcu sviežosť až po dobu 48 hodín.
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Savo®
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Kód: 2304022
Kód dod.: 676505
EAN: 8720182369697
 
16.45 EUR
20.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bazénová chémia SAVO chlórové tablety pre celosezónnu dezinfekciu a údržbu bazénovej vody.
Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant ve spreji, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant ve spreji, 150 ml
Kód: 2305695
Kód dod.: 835094
EAN: 8720181339936
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potením a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant v spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant v spray 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant spray byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratujúce podpazušie.
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305699
Kód dod.: 835066
EAN: 8720181284335
100%
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gél, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gél, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
2.60 EUR
3.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gél likviduje 99,99 % baktérií a virů, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Biolit
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Kód: 2401772
Kód dod.: 675233
EAN: 5000204337969
 
8.01 EUR
8 010EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplňou poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
Biolit náplň pre elektrický odparovač Eukalyptus 30 nocí, 21 ml
Biolit
Biolit náplň pre elektrický odparovač Eukalyptus 30 nocí, 21 ml
Kód: 2401773
Kód dod.: 675246
EAN: 5000204337990
 
6.70 EUR
319.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit elektrický odparovač s tekutou náplňou poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
Dove Silky Velvet sprchový gél, 250 ml
Dove®
Dove Silky Velvet sprchový gél, 250 ml
Kód: 2403869
Kód dod.: 797401
EAN: 8720181468513
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s klasickou jemnou pudrovou vôňou pre okamžite jemnejšiu a hladšiu pokožku.
Dove Fruity Nourish sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Fruity Nourish sprchový gel, 250 ml
Kód: 2404207
Kód dod.: 797404
EAN: 8720181468414
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s ovocnou vôňou pre okamžite jemnejšiu a hladšiu pokožku.
Dimension by LUX 2v1 šampón a balzám na rovné vlasy, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2v1 šampón a balzám na rovné vlasy, 250 ml
Kód: 2501934
Kód dod.: 794623
EAN: 8710447174722
 
1.72 EUR
6.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dimension od LUX sú kvalitné šampóny z Talianska, ktoré vynikajú príjemnou vôňou a šetrnosťou k vašej pokožke.
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatoč s baktériami – Rexona Active Protection ťa udrží svieže, keď na tom najviac záleží.
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500519
Kód dod.: 834921
EAN: 59002734
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naša rada Invisible Black + White pomáha chrániť oblečenie pred bielymi i žltými škvrnami. Rexona. Nezradí ťa!
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávok, 460 ml
Coccolino
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávok, 460 ml
Kód: 2500917
Kód dod.: 775443
EAN: 8720181680403
 
7.36 EUR
16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý parfém na pranie s intenzívnou a dlhotrvajúcou vôňou pačuli, levandule a eukalyptu.
Dove Men+Care Clean Comfort tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Dove®
Dove Men+Care Clean Comfort tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Kód: 2501025
Kód dod.: 839020
EAN: 59099710
 
2.80 EUR
2.81 EUR
56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Clean Comfort je spoľahlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Kód: 2501020
Kód dod.: 839034
EAN: 59099598
 
3.46 EUR
69.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Invisible Dry je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Kód: 2501362
Kód dod.: 834923
EAN: 59004769
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná vôňa, silná ochrana – Rexona Invisible Aqua ťa podrží, kedykoľvek to potrebuješ.
AKCE
Sunsilk šampón s arganovým a mandľovým olejom, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón s arganovým a mandľovým olejom, 250 ml
Kód: 2501583
Kód dod.: 794637
EAN: 8720182541260
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre lámavé vlasy s 95 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Kód: 2501594
Kód dod.: 834952
EAN: 8886467000805
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.