sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Coccolino Sensitive Professional aviváž na prádlo 200 dávok 5 l
Coccolino
Coccolino Sensitive Professional aviváž na prádlo 200 dávok 5 l
Kód: 2602724
Kód dod.: 777224
EAN: 07615400867141
 
12.12 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Coccolino Sensitive Professional je koncentrovaná aviváž určená na zjemnenie prádla s ohľadom na citlivú pokožku.
AKCE
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Kód: 2601333
Kód dod.: 795446
EAN: 8720181326950
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Relaxed prináša upokojujúci a relaxačný sprchový zážitok vďaka jemnej vôni levandule a vodného lotosu, ktorá pomáha navodiť pocit pokoja a pohody počas sprchovania.
-1%Zľava
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Kód: 07366
Kód dod.: 738026
EAN: 8712561552776
99%
1.72 EUR
1.73 EUR
3.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cif Cream Lemon krémový abrazívny čistiaci prostriedok s citrónovou vôňou. Ľahko uvoľní nečistoty a vyčistí aj zdánlivo nevyčistiteľné v celom dome vrátane moderných povrchov.
Domestos Extended Power Lavender Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 750 ml
Domestos
Domestos Extended Power Lavender Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
98%
2.16 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
AKCE
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Radox
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Kód: 2601331
Kód dod.: 795444
EAN: 8720181336096
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Active je energizujúci telový gél určený na každodenné použitie. Obsahuje osviežujúcu kombináciu morskej soli a citrónovej trávy, ktorá pomáha prebudiť zmysly a dodať energiu na celý deň.
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gél na biele prádlo 68 dávok 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
9.30 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél pre žiarivo čisté a dlhotrvajúce biele prádlo, ktoré si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť.
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
Domestos WC čistič 24h Ultra White Shine, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Ultra White Shine, 750 ml
Kód: 80205
Kód dod.: 717102
EAN: 8712561346597
100%
2.16 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
AKCE
-1%Zľava
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Maryna
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Kód: 60083
Kód dod.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.72 EUR
1.73 EUR
22.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maryna krém obohatený o prírodný mandľový olej. Ošetruje a hydratuje, hýčka a bohaté vyživuje vašu pokožku.
Coccolino aviváž Sensitive Pure Alm & Cash, 51 praní, 1,275 l
Coccolino
Coccolino aviváž Sensitive Pure Alm & Cash, 51 praní, 1,275 l
Kód: 2402130
Kód dod.: 777215
EAN: 8720181410628
 
4.33 EUR
3.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Sensitive Cashmere & Almond patrí do kolekcie Coccolino Creations, ktorá bola vytvorená v spolupráci s expertmi na parfémy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.