sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Kód: 86925
Kód dod.: 837028
EAN: 8712561534444
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neviditeľná ochrana proti poteniu, ktorá pomáha, aby čierna zostala čiernou a biela bielou. Intenzívna, drevitá vôňa. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
SAVO na podlahy a povrchy vôňa oceánu, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vôňa oceánu, 750 ml
Kód: 88639
Kód dod.: 700369
EAN: 8710908103636
77%
2.80 EUR
3.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. dlaždice, laminát, plasty apod.). S príjemnou vôňou oceánu.
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Kód: 1805811
Kód dod.: 835005
EAN: 8710447171356
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení. Obsahuje formulu, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
Signal zubné kefky Antiplaque, stredne mäkký, balenie 1+1
Signal
Signal zubné kefky Antiplaque, stredne mäkký, balenie 1+1
Kód: 58876
Kód dod.: 895000
EAN: 8718114047928
85%
2.16 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štetiny zubnej kefky Signal Anti-Plaque duopack so zaoblenými koncami účinne čistia medzizubné priestory, pričom sú šetrné k zubnej sklovine a ďasnám.
Biolit Plus sprej proti mravcom, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti mravcom, 400 ml
Kód: 41335
Kód dod.: 675106
EAN: 5000204918526
95%
6.70 EUR
16.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit plus proti mravcom je vysoko účinný a trvanlivý povrchový sprej na hubenie mravcov a iného lezúceho hmyzu v domácnostiach. Bol špeciálne vyvinutý na hubenie bežne sa vyskytujúcich mravcov v domácnosti.
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Kód: 2104569
Kód dod.: 797080
EAN: 8710447279793
 
2.37 EUR
2.38 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel AXE AFRICA s citrusovo jantárovým aromom zanecháva pokožku sviežu a vláčnu. S hrejivou, náruživou a korenistou vôňou plnou tajomstiev.
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Kód: 2105032
Kód dod.: 800089
EAN: 8717163947708
100%
2.37 EUR
2.38 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvežujúca prírodná vôňa vďaka netradičnému spojeniu tých najexotickejších a najdivokejších ingrediencií. Kombinácia ľahkej uvoľňujúcej vône drvených mätových listov a upokojujúcich tónov cédrového dreva. Jemne čistí a zanecháva príjemný pocit sviežosti.
Dove sprchový gel Nurturing Kakao a Ibiškový kvet, 225 ml
Dove®
Dove sprchový gel Nurturing Kakao a Ibiškový kvet, 225 ml
Kód: 2209699
Kód dod.: 795013
EAN: 8720181222504
 
2.80 EUR
2.81 EUR
12.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete svojej pokožke pri umývaní a sprchovaní dodať všetko potrebné, tak aby vyzerala sviežo? V tom prípade vás určite zaujme sprchový gel DOVE, ktorý šetrným spôsobom pečuje o akúkoľvek pokožku.
Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible, 150 ml
Kód: 2306229
Kód dod.: 837027
EAN: 8710447171301
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení.
Diffusil Repelent Plus mini, 50 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Plus mini, 50 ml
Kód: 2401774
Kód dod.: 675567
EAN: 5000204259247
 
2.80 EUR
2.81 EUR
56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprejový repelent je založený na chemickej báze. Poskytne vám ochranu proti kliešťom, komárom a iným druhom hmyzu, ktoré sa vyskytujú všade v prírode.
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Axe®
AXE Jungle Fresh deodorant v spreji, 150 ml
Kód: 2402876
Kód dod.: 800077
EAN: 8720181436734
 
3.68 EUR
24.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s neodolateľnou vôňou palmových listov a ambry.
Dove Creamy Indulge sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Creamy Indulge sprchový gel, 250 ml
Kód: 2501018
Kód dod.: 797359
EAN: 8720181608384
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Creamy Indulge sprchový gél s bohatou krémovou textúrou pre jemnú a hydratovanú pokožku
AKCE
-1%Zľava
Sunsilk šampon Detox Peeling Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Detox Peeling Aloe Vera, 200 ml
Kód: 2501584
Kód dod.: 794641
EAN: 8720182280923
 
1.51 EUR
1.52 EUR
7.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detoxikačný šampón pre všetky typy pleti a vlasov s 93 % zložiek aloe vera prírodného pôvodu. 0% silikóny, minerálne oleje.
Closeup Everfresh Red Hot zubná pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Red Hot zubná pasta, 90 g
Kód: 2501607
Kód dod.: 884982
EAN: 6902088961423
100%
1.29 EUR
14.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Closeup Everfresh Red Hot – zubná pasta s intenzívnou mätovou a korenistou príchuťou pre dlhodobú sviežosť
Dove Gentle Pamper sprchový gél, 250 ml
Dove®
Dove Gentle Pamper sprchový gél, 250 ml
Kód: 2404208
Kód dod.: 797405
EAN: 8720181471551
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s výživným olejom pre okamžite jemnejšiu a hladšiu pokožku.
Dove sprchový gel, petal soft, 250 ml
Dove®
Dove sprchový gel, petal soft, 250 ml
Kód: 2404209
Kód dod.: 797403
EAN: 8720181471568
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte pocit výnimočnej starostlivosti s Dove Hydrate Petal Soft sprchovým gelem.
Dove sprchový gél Purifying Detox, 250 ml
Dove®
Dove sprchový gél Purifying Detox, 250 ml
Kód: 2600258
Kód dod.: 795012
EAN: 8717163684818
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte novú radu Dove sprchových gélov s ílom, ktorá poskytuje vynikajúcu a jemnú starostlivosť Dove.
Dove tekuté mýdlo Bambucké maslo, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Bambucké maslo, 250 ml
Kód: 77230
Kód dod.: 787003
EAN: 8711700921565
85%
2.37 EUR
2.38 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka zloženiu s obsahom ¼ hydratačného krému budú vaše ruky vždy vyživené, jemné a hebké. Starostlivosť o seba ešte nikdy nebola tak príjemná.
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Kód: 77396
Kód dod.: 837026
EAN: 8712561316965
 
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka sviežosti, ktorú ti dodá antiperspirant Rexona Invisible Aqua.
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
2.80 EUR
3.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok vhodný na čistenie všetkých typov umývateľných drevených a laminátových povrchov – parkiet, nábytku, okenných rámov, dverí atď.
Coccolino voňavé sáčky Fresh Sky, 3 ks
Coccolino
Coccolino voňavé sáčky Fresh Sky, 3 ks
Kód: 89479
Kód dod.: 775425
EAN: 8000660310282
93%
3.25 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nič nie je príjemnejšie ako pocit čerstvo vypranej bielizne. Coccolino voňavé sáčky obsahujú guľôčky, ktoré uvoľňujú parfém postupne.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
Biolit Eco Lapač 4 druhov potravinových molov, 3 ks
Biolit
Biolit Eco Lapač 4 druhov potravinových molov, 3 ks
Kód: 48267
Kód dod.: 675247
EAN: 5000204921205
100%
4.97 EUR
1.66EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje kombináciu vnútorného lepiaceho povrchu a lákavej látky (feromónu), ktorá spoľahlivo láka samčekov potravinových molov.
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Kód: 63898
Kód dod.: 837035
EAN: 8711600350212
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámska ochrana v spreji s čistou sviežou vôňou a technológiou Motionsense™.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.