sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Kód: 63898
Kód dod.: 837035
EAN: 8711600350212
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámska ochrana v spreji s čistou sviežou vôňou a technológiou Motionsense™.
Dimension by LUX 2v1 šampón harmanček pre svetlé vlasy, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2v1 šampón harmanček pre svetlé vlasy, 250 ml
Kód: 2501936
Kód dod.: 794626
EAN: 8710447174708
 
1.72 EUR
6.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dimension od LUX sú kvalitné šampóny z Talianska, ktoré vynikajú príjemnou vôňou a šetrnosťou k vašej pokožke.
Dimension by LUX 2v1 šampón a balzám na mastné vlasy, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2v1 šampón a balzám na mastné vlasy, 250 ml
Kód: 2501931
Kód dod.: 794620
EAN: 8710447174685
 
1.72 EUR
6.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dimension od LUX sú kvalitné šampóny z Talianska, ktoré vynikajú príjemnou vôňou a šetrnosťou k vašej pokožke.
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
96%
7.36 EUR
1.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo Original tekutý dezinfekčný prípravok - účinný na dezinfekciu úžitkovej vody (bazény, studne) a povrchov.
SAVO Perex Svieža vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Savo®
SAVO Perex Svieža vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Kód: 2001860
Kód dod.: 761294
EAN: 8710522605011
100%
3.25 EUR
2.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SAVO Perex Svieža vôňa je parfumovaný prípravok pre predpranie a bielenie bieleho a stálobarevného prádla v automatických práčkach, ale aj pre ručné bielenie.
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Kód: 2003869
Kód dod.: 834992
EAN: 87340686
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nabízí účinnou ochranu po celých 48 hodin a nezanechává nevzhledné skvrny a stopy na černém ani bílém oblečení.
AXE sprchový gel Dark Temptation, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Dark Temptation, 250 ml
Kód: 2104568
Kód dod.: 797082
EAN: 8710447276570
 
2.37 EUR
2.38 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel AXE DARK TEMPTATION s vôňou čokolády, so žltým a červeným korením zanecháva pokožku sviežu a vláčnu.
Dove tuhé mydlo Nourishing s arganovým olejom, 90 g
Dove®
Dove tuhé mydlo Nourishing s arganovým olejom, 90 g
Kód: 2206094
Kód dod.: 785066
EAN: 8720182258397
 
1.29 EUR
14.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémová tableta s arganovým olejom jemne odstraňuje nečistoty z pokožky a zanecháva ju jemnú a príjemne voňajúcu.
Coccolino prací gel Farebná bielizeň 45 dávok 1,8 L
Coccolatevi®
Coccolino prací gel Farebná bielizeň 45 dávok 1,8 L
Kód: 2304573
Kód dod.: 775406
EAN: 8720181019425
100%
7.79 EUR
0.17EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojmu farebnému oblečeniu starostlivosť, akú si zaslúži.
Dove Advanced Care Marakuja a Citrónová tráva antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Marakuja a Citrónová tráva antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305692
Kód dod.: 835096
EAN: 8720181291722
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Exotická vôňa marakuje a manga so sviežim akordom citrónovej trávy v novom antiperspirante Marakuja&Citrónová tráva z rady Dove Go Fresh. Základ tejto vône tvoria santalové drevo a kokos.
Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305676
Kód dod.: 835097
EAN: 8720181291418
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Vyskúšajte netradičnú vôňu tropického ovocia Acai v spojení s vôňou leknínov.
Dove Advanced Care Original antiperspirant sprej 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Original antiperspirant sprej 150 ml
Kód: 2305696
Kód dod.: 835093
EAN: 8720181291715
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaňte v suchu celý deň, aniž by ste ohrozili hebkosť svojho podpazušia – zvoľte antiperspirant sprej Dove Original.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 2305905
Kód dod.: 797170
EAN: 8720181313417
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkový komfort.
AKCE
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne, 700 ml
Savo®
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne, 700 ml
Kód: 2309655
Kód dod.: 700355
EAN: 8720181300424
 
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne efektívne odstráni vodný kameň* a mydlové škvrny zo všetkých umývateľných povrchov v kúpeľni. Jednoducho sa oplachuje a dôkladne odstráni až 99,9 % baktérií a vírusov**.
Coccolino aviváž Tiare Flower 51 prania, 1275 ml
Coccolino
Coccolino aviváž Tiare Flower 51 prania, 1275 ml
Kód: 2402133
Kód dod.: 777221
EAN: 8720181409721
 
4.33 EUR
3.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Coccolino Tiare Flower & Red Fruits s výrazným parfémom vám prináša krásnu vôňu exotických kvetov a brusníc. Coccolino Creations je kolekcia dlhodobých vôní, ktoré sú kombináciou ovocných a kvetinových vôní, vytvorených expertmi na parfémy.
Dove Fresh Care sprchový gél, 250 ml
Dove®
Dove Fresh Care sprchový gél, 250 ml
Kód: 2403867
Kód dod.: 797402
EAN: 8720181471759
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s osviežujúcou vôňou pre okamžite jemnejšiu a hladšiu pokožku.
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500314
Kód dod.: 834924
EAN: 59004776
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Istota sviežosti s vôňou čistoty – Rexona Cotton ťa udrží v suchu, aj keď ide do tuhého.
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Kód: 2501023
Kód dod.: 839036
EAN: 59099659
 
2.80 EUR
2.81 EUR
56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Classic Fresh je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove Fruity Fresh antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Fruity Fresh antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501012
Kód dod.: 834913
EAN: 8720181566875
 
2.60 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fruity Fresh je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Dove®
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Kód: 2501026
Kód dod.: 839021
EAN: 59099741
 
2.80 EUR
2.81 EUR
56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh je spoľahlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501212
Kód dod.: 834925
EAN: 59004783
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
SAVO prací gél univerzálny, 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gél univerzálny, 100 praní, 5 l
Kód: 2601517
Kód dod.: 724127
EAN: 8720181261893
 
24.02 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gél na farebné i biele prádlo sa postará o účinné odstránenie odolných škvŕn a zápachov. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vôňou kvetov, jablka a melónu.
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Kód: 80873
Kód dod.: 834996
EAN: 96097335
100%
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Napomáha redukovať biele stopy na čiernom a žlté škvrny na bielom oblečení, a ty tak môžeš vyzerať skvele po celý deň.
Coccolino voňavé sáčky Fuchsia Passion, 3 ks
Coccolino
Coccolino voňavé sáčky Fuchsia Passion, 3 ks
Kód: 96033
Kód dod.: 775426
EAN: 8710908176852
98%
3.25 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nie je nič príjemnejšie než pocit čerstvo vypraného prádla. Coccolino voňavé sáčky obsahujú guľôčky, ktoré uvoľňujú parfum postupne.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.