sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÚCI 10 G 1714
Vaseline®
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÚCI 10 G 1714
Kód: 2600534
Kód dod.: 823621
EAN: 8720181061714
 
3.89 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávok 5 l
Coccolino
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávok 5 l
Kód: 2602723
Kód dod.: 777223
EAN: 07615400867165
 
12.12 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Coccolino Fresh Professional je vysoko koncentrovaná aviváž určená pre každodenné pranie všetkých typov tkanín.
Domestos Bleach Foam pena v spreji do toalety Mint boost 435 ml
Domestos
Domestos Bleach Foam pena v spreji do toalety Mint boost 435 ml
Kód: 2603348
Kód dod.: 715012
EAN: 8720181862410
 
3.25 EUR
7.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Bleach Foam je účinný čistiaci prostriedok vo forme peny v spreji, ktorý pomáha odstrániť odolné nečistoty, mastnotu a škvrny a zároveň hygienicky čistí povrchy.
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Kód: 2003892
Kód dod.: 800002
EAN: 8710447497357
 
3.68 EUR
24.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deosprej AXE Ice Chill s vôňou mäty a citrónu. Dokáže znížiť vašu telesnú teplotu. Axe Ice Chill deosprej pre mužov je deodorant, ktorý účinne a dlhodobo chráni proti zápachu.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 2003897
 
EAN: 8717644685037
 
3.73 EUR
24.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Signal zubná pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Kód: 2005798
 
EAN: 8710522417379
 
2.80 EUR
2.81 EUR
37.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Signal Long Active Nature Elements Charcoal udržuje prirodzene krásne zuby a zároveň vďaka aktívnemu uhlí zbavuje škvŕn.
AKCE
Dove tuhé mydlo Relaxing kokos a jazmín, 90 g
Dove®
Dove tuhé mydlo Relaxing kokos a jazmín, 90 g
Kód: 2205397
Kód dod.: 785065
EAN: 8720182258137
100%
1 EUR
11.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je dôležité, abyste si vo svojom nabitom programe našli tiež chvíľku času pre seba. Vedeli ste, že so správnymi produktmi starostlivosti o telo si môžete takú chvíľku pre seba dopriať každý deň, a dosiahnuť tak toho, že vaša pokožka bude vyživená a krásna?
Signal zubná pasta Nature Elements Integral 8 harmanček a himalájska soľ, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Nature Elements Integral 8 harmanček a himalájska soľ, 75 ml
Kód: 2208091
Kód dod.: 885018
EAN: 8720181230585
 
2.80 EUR
2.81 EUR
37.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Netradičná kombinácia himalájskej ružovej soli a harmančeka. Ešte viac prírodných ingrediencií. Plne recyklovateľné balenie.
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2305908
Kód dod.: 837004
EAN: 59095644
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Invisible Black+White v porovnaní s inými antiperspirantmi nespôsobuje škvrny, ktoré môžu ostať na oblečení v prípade ich reakcie s potením. Navyše vďaka 48hodinovej ochrane proti poteniu a zápachu môžeš zostať sebeistá po celý deň.
Dove sprchový gel Hydrate, 250 ml
Dove®
Dove sprchový gel Hydrate, 250 ml
Kód: 2403868
Kód dod.: 797400
EAN: 8720181466489
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Hydrate sprchový gel s unikátnou receptúrou, ktorá obsahuje hydratačné látky.
Rexona Invisible Pure antiperspirant dezodorant stick pre ženy 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Pure antiperspirant dezodorant stick pre ženy 50 ml
Kód: 84200
Kód dod.: 834922
EAN: 59004752
 
3.03 EUR
75.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sebevědomí bez skvrn – s jemnou vůní a silnou ochranou Rexona Invisible Pure.
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1703370
Kód dod.: 837036
EAN: 8710908760716
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant, ktorý optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach.
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Kód: 1709431
Kód dod.: 797175
EAN: 8710908317361
100%
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bol vyvinutý špeciálne pre potreby mužskej pokožky, zaisťuje osviežujúce umytie a zanecháva pokožku citeľne zdravšiu a hydratovanú.
Dove tekuté mydlo Nourishing Silk, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Nourishing Silk, 250 ml
Kód: 06030
Kód dod.: 787002
EAN: 8717163605776
100%
2.37 EUR
2.38 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia jemného hodvábneho krému a elegantnej vône. Posiľujúce tekuté mydlo zmení každé umývanie rúk na príležitosť, ako dodať vašej pokožke výživu.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.60 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento deodorant v spreji s iskrivou drevnatou vôňou vám garantuje celodennú sviežosť.
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Kód: 15239
Kód dod.: 835022
EAN: 8717163340561
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant s aloe vera a technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Ľahká, svieža vôňa aloe navodzujúca pocit pokoja a ochladenia. Účinný antiperspirant starajúci sa o pokožku. Svieža, upokojujúca vôňa.
Glysolid krém na ruky Classica, 200 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruky Classica, 200 ml
Kód: 2501941
Kód dod.: 794677
EAN: 59097167
 
4.76 EUR
23.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glysolid krém na ruky Classica z Talianska je bohatý starostlivý balzam na ruky so zvláčňujúcimi olejmi a 38% glycerínu pre okamžitý pocit hebkosti a hydratácie, keď sú vaše ruky suché a unavené.
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501017
Kód dod.: 835114
EAN: 59095859
 
3.46 EUR
69.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove guľôčkový antiperspirant byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 48-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501014
Kód dod.: 835072
EAN: 8720181570070
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji Dove Men+Care Sandalwood&Vanilla chráni vaše obľúbené oblečenie pred bielymi a žltými škvrnami a dodáva vám príjemnú vanilkovú vôňu.
Dove Men+Care Energising antiperspirant sprej pre mužov 150ml
Dove®
Dove Men+Care Energising antiperspirant sprej pre mužov 150ml
Kód: 2501209
Kód dod.: 834900
EAN: 8720181572326
 
2.60 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Energising poskytuje až 48-hodinovú ochranu proti poteniu a telesnému zápachu. Jeho zloženie je obohatené o ¼ hydratačného krému, čo pomáha chrániť pokožku pred podráždením a vysušením.​
Vaseline Deo Sprej Active Fresh, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Sprej Active Fresh, 250 ml
Kód: 2501591
Kód dod.: 834950
EAN: 8886467000782
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
Vaseline mydlo Healthy Bright, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline mydlo Healthy Bright, 3x 75 g
Kód: 2501596
Kód dod.: 834964
EAN: 8886467060854
 
1.94 EUR
8.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlo pre vašu zdravú pokožku s vazelínovým želé.
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Kód: 2501602
Kód dod.: 834960
EAN: 8886467061684
 
3.25 EUR
65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Hydra Essential – deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre hebkú a sviežu pokožku podpazušia.
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Kód: 2501659
Kód dod.: 719125
EAN: 8720182903266
 
2.80 EUR
28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhodobou sviežou vôňou magnólie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.