sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Ceys Špeciálne Textil lepidlo na tkaniny, 30 ml
Ceys®
Ceys Špeciálne Textil lepidlo na tkaniny, 30 ml
Kód: 2503193
Kód dod.: 502950
EAN: 8411519460247
 
5.61 EUR
187EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepené materiály je možné prať aj žehliť. Lepidlo zabezpečí pružné spojenie bez šitia. Po zaschnutí je transparentné.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Kód: 79454
Kód dod.: 500533
EAN: 8594825005156
97%
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo na vytváranie jednoduchých papierových prezentácií.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Kód: 2602792
Kód dod.: 501119
EAN: 9000101170559
 
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Chemoprén Univerzál je kontaktné lepidlo určené pre pevné a trvanlivé lepenie širokej škály materiálov. Vyniká vysokou počiatočnou pevnosťou, odolnosťou voči vlhkosti a teplotným výkyvom.
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Kód: 61214
Kód dod.: 501144
EAN: 5997272383113
80%
6.91 EUR
23.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmot. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, čierny, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, čierny, 290 ml
Kód: 2505144
Kód dod.: 502978
EAN: 8411519772210
 
10.65 EUR
36.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje akýkoľvek materiál v interiéri i exteriéri, dokonca aj pod vodou.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
PATTEX One For All High Tack univerzálne montážne lepidlo biele, 440 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All High Tack univerzálne montážne lepidlo biele, 440 g
Kód: 2505415
Kód dod.: 501990
EAN: 9000101141146
 
8.04 EUR
18.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložkové biele univerzálne montážne lepidlo môžete použiť v interiéri aj exteriéri.
Ceys Ultraunick univerzálne sekundové lepidlo 3 g
Ceys®
Ceys Ultraunick univerzálne sekundové lepidlo 3 g
Kód: 2506587
Kód dod.: 502900
EAN: 8411519742039
 
4.65 EUR
1 550EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Ultraunick je univerzálne sekundové lepidlo určené pre rýchle a pevné lepenie širokej škály materiálov.
PATTEX Fix Super PL50 univerzálne montážne lepidlo, biele, tuba 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzálne montážne lepidlo, biele, tuba 250 g
Kód: 2502877
Kód dod.: 501920
EAN: 8595041700849
 
6.74 EUR
26.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex FIX Super je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov na použitie v interiéri. Lepí ľahké a savé materiály, napr. dekoratívne dosky, polystyrénové prvky, drevené dosky a zárubne a pod.
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, 290 g
Den Braven
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, 290 g
Kód: 2505416
Kód dod.: 501994
EAN: 9000101141108
 
9.96 EUR
34.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvára jedinečnú kombináciu montážneho lepidla a tmelu v jednom.
PATTEX Fix & Remove tuba 44g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix & Remove tuba 44g
Kód: 2600011
Kód dod.: 501909
EAN: 9000101165630
 
5.18 EUR
117.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické interiérové montážne lepidlo s nosnosťou až 6 kg, ktoré spoľahlivo pripevní háčiky, svetlá či malé poličky a možno ho odstrániť bez trvalých stôp.
Ceys Superceys univerzálne vteřinové lepidlo, 3 g
Ceys®
Ceys Superceys univerzálne vteřinové lepidlo, 3 g
Kód: 2505564
Kód dod.: 502907
EAN: 8595059760972
 
1.39 EUR
463.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SuperCeys je vysoko odolné a ľahko aplikovateľné univerzálne transparentné vteřinové lepidlo. Na najrôznejšie typy materiálov. Silné, rýchle a bezpečné. Vytvorí neviditeľné spoje za pouhé 3 sekundy.
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Ceys®
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Kód: 2506251
Kód dod.: 502903
EAN: 8411519000184
 
8.92 EUR
318.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svařovanie za studena vhodné špeciálne na kovové predmety a náradie z ocele, hliníka, železa, medi a i.
Spokar obojstranná lepiaca páska, 50 mm × 5 m
Spokar®
Spokar obojstranná lepiaca páska, 50 mm × 5 m
Kód: 52556
Kód dod.: 567000
EAN: 8593534830745
100%
2.44 EUR
0.49EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na priľnavosť kobercov, PVC, ohraničovacích líšt profilov a podhľadov. Páska je vysoko pevná a prilepivá. Miesta na aplikáciu musia byť suché a čisté.
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 800 ml
Kód: 62277
Kód dod.: 501126
EAN: 9000101169690
 
13 EUR
16.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na univerzálne kontaktné lepenie rôznych - savých i nesavých - materiálov, ako napr. drevo, plasty, guma, koža, plech, sklo, korok, kartón a mno
PATTEX PU lepidlo 6v1 - pistolové, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU lepidlo 6v1 - pistolové, 750 ml
Kód: 2506377
Kód dod.: 501882
EAN: 9000101134339
 
8.66 EUR
11.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX PU lepidlo 6v1 je jednosložkové polyuretanové lepidlo určené na lepenie izolačných dosiek, sadrokartónu, panelov a ďalších stavebných prvkov, s vynikajúcimi vyplňovacími a tepelno-izolačnými vlastnosťami.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
4 EUR
8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.91 EUR
14.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Herkules neonová lepiaca tyčinka, rôzne farby, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules neonová lepiaca tyčinka, rôzne farby, 15 g
Kód: 2404784
Kód dod.: 500531
EAN: 8594825007068
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farebná lepiaca tyčinka v neonových farbách s trblietkami vhodná pre deti.
Ceys Epoxi rýchlo tvrdiace dvousložkové lepidlo, 24 ml
Ceys®
Ceys Epoxi rýchlo tvrdiace dvousložkové lepidlo, 24 ml
Kód: 2503182
Kód dod.: 502905
EAN: 8411519011210
 
9.78 EUR
407.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné rýchlo tvrdiace epoxidové lepidlo bez rozpúšťadiel pre všetky typy materiálov, odolné vode, ktoré sa môže brúsiť a natierať. Má vyplňovacie schopnosti. Ideálne pre rýchle spoje s vysokou odolnosťou a opravy.
Ceys Special Plastik lepidlo na tvrdé plasty, 30 ml
Ceys®
Ceys Special Plastik lepidlo na tvrdé plasty, 30 ml
Kód: 2503187
Kód dod.: 502934
EAN: 8411519290066
 
5.18 EUR
172.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na materiály PVC, metakrylát, tvrdý polystyrén, polyester, ABS, SAN. Zvarovacie lepidlo vhodné na vytváranie definitívnych spojov u tvrdých plastov.
PATTEX 100% univerzálne lepidlo 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX 100% univerzálne lepidlo 50 g
Kód: 2504457
Kód dod.: 501945
EAN: 4015000423106
 
5.44 EUR
108.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Skvelým pomocníkom pre každú domácnosť. Svojimi profesionálnymi vlastnosťami – vysokou konečnou pevnosťou, flexibilitou a vynikajúcou odolnosťou spoje – sa radí medzi lepidlá, ktoré ocenia skúsení domáci kutilovia.
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzálne montážne lepidlo, čierne, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzálne montážne lepidlo, čierne, 290 ml
Kód: 2504513
Kód dod.: 518872
EAN: 8595100120083
 
9.43 EUR
9.44 EUR
32.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné jednosložkové lepidlo, na báze MS polyméru s okamžitou fixáciou a mimoriadne vysokou počiatočnou príchytkou až 500 kg/m².
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 20 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 20 l
Kód: 2503207
Kód dod.: 501321
EAN: 8588001106478
 
209.83 EUR
10.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlo béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
AKCE
Ceys Montack lepí všetko neviditeľne montážne lepidlo, 315 g
Ceys®
Ceys Montack lepí všetko neviditeľne montážne lepidlo, 315 g
Kód: 2505367
Kód dod.: 503056
EAN: 8411519772241
 
7 EUR
22.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Absolútna priľnavosť, univerzálne lepidlo Ceys Montack lepí všetko neviditeľne.
LOCTITE 60 Sekund, 20g
Henkel Loctite®
LOCTITE 60 Sekund, 20g
Kód: 2507652
Kód dod.: 500115
EAN: 4015000433990
 
7.05 EUR
35.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE 60 Sekund je univerzálne sekundové lepidlo v gélovej forme.
LOCTITE Super Bond Control, 3g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Control, 3g
Kód: 2507649
Kód dod.: 500100
EAN: 9002010294289
 
6.04 EUR
2 013.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE Super Bond Control – tekuté sekundové lepidlo s presným dávkovaním, trojnásobnou odolnosťou a spoľahlivosťou aj pri umývaní v umývačke.
Ceys Kontaktceys kontaktné lepidlo transparentné, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys kontaktné lepidlo transparentné, 30 ml
Kód: 2503327
Kód dod.: 502994
EAN: 8411519231038
 
3.30 EUR
110EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontaktné lepidlo, ktoré je po zaschnutí priehľadné. Môže sa použiť mimo iného na lepenie zrkadiel, pěnového polystyrénu a pěnového materiálu všeobecne, aniž by poškodzovalo povrchy. Spoje sú odolné, pružné a trvanlivé.
PATTEX Repair Epoxy mini dvojzložkové epoxidové lepidlo, 6 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Epoxy mini dvojzložkové epoxidové lepidlo, 6 ml
Kód: 2505224
Kód dod.: 501930
EAN: 9000100671385
 
2.44 EUR
406.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojzložkové epoxidové lepidlo bez prchavých rozpúšťadiel, univerzálne využiteľné na lepenie, opravách a fixácii takmer všetkých materiálov.
AKCE
Den Braven Mamut Glue Multi montážne lepidlo, biele, 25 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Multi montážne lepidlo, biele, 25 ml
Kód: 2507203
Kód dod.: 518875
EAN: 8595100174918
 
2.95 EUR
2.96 EUR
118EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na MAMUT GLUE Multi je najlepšia jeho univerzálnosť. Lepí a tmeli totiž zároveň. A tiež vďaka tomu šetrí váš čas aj náklady.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.