sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Ceys Špeciálne Textil lepidlo na tkaniny, 30 ml
Ceys®
Ceys Špeciálne Textil lepidlo na tkaniny, 30 ml
Kód: 2503193
Kód dod.: 502950
EAN: 8411519460247
 
5.61 EUR
187EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepené materiály je možné prať aj žehliť. Lepidlo zabezpečí pružné spojenie bez šitia. Po zaschnutí je transparentné.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Kód: 79454
Kód dod.: 500533
EAN: 8594825005156
97%
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo na vytváranie jednoduchých papierových prezentácií.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Kód: 2602792
Kód dod.: 501119
EAN: 9000101170559
 
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Chemoprén Univerzál je kontaktné lepidlo určené pre pevné a trvanlivé lepenie širokej škály materiálov. Vyniká vysokou počiatočnou pevnosťou, odolnosťou voči vlhkosti a teplotným výkyvom.
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Kód: 61214
Kód dod.: 501144
EAN: 5997272383113
80%
6.91 EUR
23.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmot. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
Den Braven Mamut Glue Disper Fix univerzálne lepidlo lepiace savé aj nesavé, 280 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Disper Fix univerzálne lepidlo lepiace savé aj nesavé, 280 ml
Kód: 2505836
Kód dod.: 518882
EAN: 8595100175533
 
6.31 EUR
78.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné, rýchle a spoľahlivé lepidlo. Využijete v dielni, domácnosti, garáži alebo aj na pracovisku. Lepí väčšinu materiálov ako je drevo, betón, kov, kameň a pod.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Ceys Montack Turbo univerzálne biele lepidlo 125 ml
Ceys®
Ceys Montack Turbo univerzálne biele lepidlo 125 ml
Kód: 2602617
Kód dod.: 503065
EAN: 8411519975000
 
7.13 EUR
57.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné montážne lepidlo Ceys Montack Turbo je určené na rýchle a pevné lepenie rôznych materiálov bez nutnosti vŕtania či skrutkovania.
Herkules univerzálne disperzné lepidlo, 250 g
Druchema Herkules®
Herkules univerzálne disperzné lepidlo, 250 g
Kód: 04659
Kód dod.: 500520
EAN: 8594825008560
98%
3.26 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne disperzné lepidlo pre domácnosť, školy, kanceláriu a domácu dielňu.
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Cartell®
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Kód: 04729
Kód dod.: 502162
EAN: 8595035711066
 
3.86 EUR
3.87 EUR
96.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžite po spojení slepí drevo, gumu, kožu, plsť, kov, korok, kartón, keramiku, linoleum, plasty, hadičky, textil, drevotriesku a betón.
AKCE
Ceys Montack Express obojstranné montážne pásky, 48 × 18 mm, 10 ks
Ceys®
Ceys Montack Express obojstranné montážne pásky, 48 × 18 mm, 10 ks
Kód: 2504973
Kód dod.: 503025
EAN: 8411519709933
 
2.83 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranná páska s extrémnou počiatočnou silou a vysokou výslednou odolnosťou. Pripája všetky typy poréznych aj neporéznych materiálov na hladké aj mierne nerovné povrchy. Jednoducho, čisto a okamžite. Pre interiér aj exteriér.
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, tuba 80 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, tuba 80 g
Kód: 2506339
Kód dod.: 501993
EAN: 9000101116472
 
5.44 EUR
60.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvára jedinečnú kombináciu montážneho lepidla a tmelu v jednom.
Ceys Super Epoxi univerzálny epoxidový tmel, 48 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi univerzálny epoxidový tmel, 48 g
Kód: 2503714
Kód dod.: 502996
EAN: 8411519750362
 
9.09 EUR
189.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvousložkový tmel, ľahko tvarovateľný, určený na prichytenie, prilepenie, vyplnenie, reštaurovanie a opravy v domácnosti. Pracuje sa s ním ako s plastelínou, ale stvrdne ako oceľ, dokonca aj pod vodou.
Ceys Mon Tack Turbo lepí vše 290 ml
Ceys®
Ceys Mon Tack Turbo lepí vše 290 ml
Kód: 2507894
Kód dod.: 503064
EAN: 8411519974355
100%
8.04 EUR
27.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Montack Turbo je vysoko výkonné montážne lepidlo navrhnuté pre rýchle a silné lepenie širokého spektra materiálov.
Den Braven Mamut Glue Multi montážne lepidlo, biele, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Multi montážne lepidlo, biele, 290 ml
Kód: 2504726
Kód dod.: 518876
EAN: 8595100154576
 
9.09 EUR
31.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné vysokopevnostné lepidlo na báze MS polymérov s možnosťou tmelenia. Vytvrdzuje vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti, vytvára vysokopevný, elastický spoj.
Den Braven lepidlo v spreji, 400 ml
Den Braven
Den Braven lepidlo v spreji, 400 ml
Kód: 2505186
Kód dod.: 518859
EAN: 8595100159410
 
11.96 EUR
29.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo v spreji na báze butylu.
AKCE
Den Braven Mamut Glue Total univerzálne lepidlo, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Total univerzálne lepidlo, 290 ml
Kód: 2505033
Kód dod.: 518878
EAN: 8595100145352
 
8.92 EUR
30.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysokokvalitné, profesionálne a univerzálne lepidlo na báze MS polymérov, ktoré vykazuje extrémne vysokú pevnosť v ťahu a vysokú konečnú priľnavosť.
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzálne montážne lepidlo, biele, 25 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzálne montážne lepidlo, biele, 25 ml
Kód: 2504451
Kód dod.: 518869
EAN: 8595100126870
 
3.26 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné jednosložkové lepidlo, na báze MS polyméru s okamžitou fixáciou a mimoriadne vysokou počiatočnou priľnavosťou až 500 kg/m2.
Den Braven Mamut Glue Crystal univerzálne montážne lepidlo, transparentné, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Crystal univerzálne montážne lepidlo, transparentné, 290 ml
Kód: 2504698
Kód dod.: 518874
EAN: 8595100145369
 
10.09 EUR
34.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne lepidlo je vhodné na lepenie mnohých stavebných materiálov, ako je nerez, oceľ, hliník, eloxovaný hliník, zink, rôzne zliatiny, PU, PVC, PC, EPS, XPS, PUR, sklo, zrkadlo, betón, prírodný kameň, sadra, smalt, keramika a i.
Den Braven Mamut Glue Crystal univerzálne montážne lepidlo, transparentné, 25 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Crystal univerzálne montážne lepidlo, transparentné, 25 ml
Kód: 2504806
Kód dod.: 518873
EAN: 8595100154514
 
3.43 EUR
137.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne lepidlo je vhodné na lepenie mnohých stavebných materiálov, ako je nerez, oceľ, hliník, eloxovaný hliník, zinok, rôzne zliatiny, PU, PVC, PC, EPS, XPS, PUR, sklo, zrkadlo, betón, prírodný kameň, sadra, smalt, keramika a i.
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, 1,2 kg
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, 1,2 kg
Kód: 2503119
Kód dod.: 500545
EAN: 8595087130013
 
11.35 EUR
9.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná tenkovrstvá lepidlo pastovitej konzistencie. Používa sa na lepenie keramických obkladov a dlaždíc, podhľadov a obkladových dosiek a líšt z penového polystyrénu a polyuretanu, dreva, PVC a gumových podlahovín, sadrových odlievkov a obkladov a podobne.
LOCTITE Super Bond Brush, 5g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Brush, 5g
Kód: 2506445
Kód dod.: 500102
EAN: 5010266423067
 
6.40 EUR
1 280EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE Super Bond Brush je univerzálne tekuté vteřinové lepidlo vyznačujúce sa vysokou pevnosťou spoja na pevných a hladkých plochách.
Ceys Triaction Total Tech lepí a tmelí 75 g
Ceys®
Ceys Triaction Total Tech lepí a tmelí 75 g
Kód: 2504942
Kód dod.: 502987
EAN: 8411519772678
 
6.31 EUR
84.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CEYS Triaction Total Tech je univerzálne lepidlo a tmel určený na lepenie, tesnenie a opravy rôznych materiálov.
AKCE
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentné lepidlo, 25 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentné lepidlo, 25 ml
Kód: 2508901
Kód dod.: 518881
EAN: 8595100180483
 
3.43 EUR
3.44 EUR
137.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Transparentné lepidlo na báze MS polymérov. Je pre exteriér ako stvorené. 100 % UV odolnosť a mrazuvzdornosť vám umožní použitie ako v interiéroch, tak predovšetkým v exteriéroch. Pružnosť, pevnosť a chameleón efekt sú jeho hlavné výhody.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
4.56 EUR
4.57 EUR
32.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
AKCE
Ceys Montack lepí všetko neviditeľne montážne lepidlo, 135 g
Ceys®
Ceys Montack lepí všetko neviditeľne montážne lepidlo, 135 g
Kód: 2601415
Kód dod.: 503058
EAN: 8411519772753
 
5.22 EUR
38.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Absolútna prilnavosť, univerzálne lepidlo Ceys Montack lepí všetko neviditeľne.
PATTEX Lepidlo 100 % univerzálne 100 g
Henkel Pattex®
PATTEX Lepidlo 100 % univerzálne 100 g
Kód: 2507554
Kód dod.: 501946
EAN: 4015000420099
 
8.22 EUR
82.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex 100% – Silné, flexibilné a spoľahlivé lepidlo pre každú situáciu.
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 30 g
Druchema Herkules®
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 30 g
Kód: 04657
Kód dod.: 500526
EAN: 8594825000427
100%
1.51 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne disperzné lepidlo pre domácnosť, školy, kanceláriu a domácu dielňu.
Superfix montážne lepidlo na PVC novodur, 130 ml
Superfix
Superfix montážne lepidlo na PVC novodur, 130 ml
Kód: 2502879
Kód dod.: 502505
EAN: 8594028300010
 
2.87 EUR
22.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na lepenie materiálov z nemäknutého PVC – novoduru. Možné využiť aj na lepenie PVC, ABS, neľahčeného polystyrénu, kože, gumy, kovu, textilu, dreva, lepenky, papiera atď.
AKCE
Ceys Montack lepí všetko okamžite montážne lepidlo, 190 g
Ceys®
Ceys Montack lepí všetko okamžite montážne lepidlo, 190 g
Kód: 2506247
Kód dod.: 503052
EAN: 8411519772524
 
4.70 EUR
24.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S absolútnou priľnavosťou pre odolné a jednoduché upevnenie. Maximálne všestranné použitie na VŠETKY materiály.
AKCE
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, biely, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, biely, 290 ml
Kód: 2505141
Kód dod.: 502984
EAN: 8411519772166
 
9.52 EUR
32.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje akýkoľvek materiál v interiéri aj exteriéri, dokonca aj pod vodou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.