sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Ceys Špeciálne Textil lepidlo na tkaniny, 30 ml
Ceys®
Ceys Špeciálne Textil lepidlo na tkaniny, 30 ml
Kód: 2503193
Kód dod.: 502950
EAN: 8411519460247
 
5.61 EUR
187EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepené materiály je možné prať aj žehliť. Lepidlo zabezpečí pružné spojenie bez šitia. Po zaschnutí je transparentné.
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Kód: 2602792
Kód dod.: 501119
EAN: 9000101170559
 
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Chemoprén Univerzál je kontaktné lepidlo určené pre pevné a trvanlivé lepenie širokej škály materiálov. Vyniká vysokou počiatočnou pevnosťou, odolnosťou voči vlhkosti a teplotným výkyvom.
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Kód: 61214
Kód dod.: 501144
EAN: 5997272383113
80%
6.91 EUR
23.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmot. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Kód: 79454
Kód dod.: 500533
EAN: 8594825005156
97%
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo na vytváranie jednoduchých papierových prezentácií.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 30 g
Druchema Herkules®
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 30 g
Kód: 04657
Kód dod.: 500526
EAN: 8594825000427
100%
1.51 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne disperzné lepidlo pre domácnosť, školy, kanceláriu a domácu dielňu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Alkaprén 50 plus beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
100%
1.87 EUR
37.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlej béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
LOCTITE 243, Modrá, blistrová karta, 5ml
Henkel Loctite®
LOCTITE 243, Modrá, blistrová karta, 5ml
Kód: 2507656
Kód dod.: 500121
EAN: 4100630000060
 
8.04 EUR
1 608EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOCTITE 243 je modrý, univerzálny zaisťovač závitov s strednou pevnosťou.
PATTEX Repair Express Metal, 48g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Express Metal, 48g
Kód: 2506298
Kód dod.: 501941
EAN: 4015000431095
 
6.91 EUR
143.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Repair Express Metal je kovovo zafarbená epoxidová hmota vhodná na lepenie, modelovanie a vyplňovanie rôznych materiálov v domácnosti.
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 130 g
Kód: 41944
Kód dod.: 500518
EAN: 8594825008553
 
2.39 EUR
18.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne disperzné lepidlo pre domácnosť, školy, kanceláriu a domácu dielňu.
Den Braven Mamut Glue Disper Fix univerzálne lepidlo lepiace savé aj nesavé, 280 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Disper Fix univerzálne lepidlo lepiace savé aj nesavé, 280 ml
Kód: 2505836
Kód dod.: 518882
EAN: 8595100175533
 
6.31 EUR
78.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné, rýchle a spoľahlivé lepidlo. Využijete v dielni, domácnosti, garáži alebo aj na pracovisku. Lepí väčšinu materiálov ako je drevo, betón, kov, kameň a pod.
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzálne montážne lepidlo, biele, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzálne montážne lepidlo, biele, 290 ml
Kód: 2504157
Kód dod.: 518870
EAN: 8595100116659
 
9.23 EUR
31.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné jednosložkové lepidlo, na báze MS polyméru s okamžitou fixáciou a mimoriadne vysokou počiatočnou priľnavosťou až 500 kg/m2.
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, čierny, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, čierny, 290 ml
Kód: 2505144
Kód dod.: 502978
EAN: 8411519772210
 
10.65 EUR
36.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje akýkoľvek materiál v interiéri i exteriéri, dokonca aj pod vodou.
PATTEX 100% gel univerzálne lepidlo 8 g
Henkel Pattex®
PATTEX 100% gel univerzálne lepidlo 8 g
Kód: 2504807
Kód dod.: 501948
EAN: 4015000427982
 
3.35 EUR
418.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Skvelým pomocníkom pre každú domácnosť. Svojimi profesionálnymi vlastnosťami – vysokou konečnou pevnosťou, flexibilitou a vynikajúcou odolnosťou spoja – sa radí medzi lepidlá, ktoré ocenia skúsení domáci kutilovia.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Kód: 61214
Kód dod.: 501144
EAN: 5997272383113
80%
6.91 EUR
23.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmot. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Kód: 2602792
Kód dod.: 501119
EAN: 9000101170559
 
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Chemoprén Univerzál je kontaktné lepidlo určené pre pevné a trvanlivé lepenie širokej škály materiálov. Vyniká vysokou počiatočnou pevnosťou, odolnosťou voči vlhkosti a teplotným výkyvom.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Kód: 79454
Kód dod.: 500533
EAN: 8594825005156
97%
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo na vytváranie jednoduchých papierových prezentácií.
Ceys Špeciálne Textil lepidlo na tkaniny, 30 ml
Ceys®
Ceys Špeciálne Textil lepidlo na tkaniny, 30 ml
Kód: 2503193
Kód dod.: 502950
EAN: 8411519460247
 
5.61 EUR
187EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepené materiály je možné prať aj žehliť. Lepidlo zabezpečí pružné spojenie bez šitia. Po zaschnutí je transparentné.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.