sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
-1%Zľava
Lilien Olive Milk tekuté mydlo s dávkovačem, 500 ml
Lilien
Lilien Olive Milk tekuté mydlo s dávkovačem, 500 ml
Kód: 2105264
Kód dod.: 787129
EAN: 8596048004466
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mydlo Olive Milk pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
-1%Zľava
Miléne Ríbez a vanilka tekuté mydlo, náplň, 1 l
de Miclén - Miléne
Miléne Ríbez a vanilka tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2203213
Kód dod.: 789030
EAN: 8594069815238
 
1.94 EUR
1.95 EUR
1.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Miléne pečuje o vašu pokožku a zanechá jej ovonenú po zelenom rybíze s vanilkou.
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 250 ml
Kód: 2503747
Kód dod.: 795120
EAN: 9005800222882
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Majiteľky suchej pokožky si konečne môžu odľahčiť. Po sprchovaní nebude ich pokožka vysušená, ale krásne hydratovaná. Postará sa o to - NIVEA Starostlivý sprchový gél Creme Soft.
Nivea Fruity Delight osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Fruity Delight osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Kód: 2506095
Kód dod.: 794960
EAN: 9005800378824
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový gél s ovocnou vôňou zeleného jablka a konvaliniek.
Lilien tekuté mydlo – Orchidea 5000 ml
Lilien
Lilien tekuté mydlo – Orchidea 5000 ml
Kód: 2508874
Kód dod.: 787116
EAN: 8596048012966
 
6.51 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lilien tekuté mydlo Orchidea jemne čistí pokožku, zanecháva ju hebkú a prevoňanú elegantnou vôňou orchidey.
Fa sprchový krém Aloe Vera Jogurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Aloe Vera Jogurt, 400 ml
Kód: 2505563
Kód dod.: 797146
EAN: 3838824142173
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJEVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým krémom Fa Aloe Vera s inšpiratívnou vôňou aloe vera.
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, náplň, 1 l
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2504581
Kód dod.: 789220
EAN: 8594004371492
 
2.16 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s hydratačnými zložkami šetrne umýva a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu.
Lilien Aloe Vera tekuté mydlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Aloe Vera tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2505166
Kód dod.: 789006
EAN: 8596048004565
 
2.16 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň pre jemné krémové tekuté mydlo Aloe Vera pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
Nivea Shower Oil Natural starostlivý sprchový olej, 200 ml
Nivea®
Nivea Shower Oil Natural starostlivý sprchový olej, 200 ml
Kód: 2504629
Kód dod.: 795122
EAN: 9005800222912
 
4.98 EUR
24.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si prvotriednu olejovú starostlivosť, aj keď nemáte na kúpeľ čas. Jemná pena s 55 % prírodných olejov bude hýčkať vaše telo aj v sprche. Je tu: NIVEA Starostlivý sprchový olej Natural.
Fa Men sprchový gel 2v1 Red Cedarwood, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Red Cedarwood, 400 ml
Kód: 2505696
Kód dod.: 797157
EAN: 9000101641073
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 2v1 pre telo a vlasy s vôňou červeného cédru a cíťte sa príťažlivo s touto silnou a dlhotrvajúcou vôňou založenou na drevitých tónoch červeného cédru a akordu vintage whiskey.
Indulona kúzelné mydlo pre deti, 280 ml
Indulona®
Indulona kúzelné mydlo pre deti, 280 ml
Kód: 2509136
Kód dod.: 820023
EAN: 8592297013426
 
3.03 EUR
10.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona kúzelné mydlo pre deti je hypoalergénne tekuté mydlo, ktoré pri umývaní mení farbu. Premieňa umývanie rúk na zábavný zážitok.
AKCE
Palmolive Naturals Milk & Honey sprchový gel 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Honey sprchový gel 750 ml
Kód: 2600049
Kód dod.: 795103
EAN: 8714789526508
 
4.77 EUR
6.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Milk & Honey je jemný a výživný sprchový gél určený pre každodennú starostlivosť o pokožku. Obsahuje kombináciu medu, rastlinného mlieka a vitamínu E, ktoré pomáhajú udržať pokožku hebkú, hydratovanú a príjemne upokojenú.
Kneipp Enjoy Life sprchový gel s citrusovou vôňou, 200 ml
Kneipp®
Kneipp Enjoy Life sprchový gel s citrusovou vôňou, 200 ml
Kód: 2600593
Kód dod.: 905631
EAN: 4008233153117
 
3.90 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel so sviežou citrusovou vôňou povzbudí vaše zmysly a preukázateľne vám zlepší náladu.
AKCE
Palmolive Naturals sprchový gel Almond 750 ml s pumpičkou
Palmolive
Palmolive Naturals sprchový gel Almond 750 ml s pumpičkou
Kód: 2600092
Kód dod.: 795681
EAN: 8693495031158
 
4.77 EUR
6.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Almond s praktickou pumpičkou jemne čistí, prevonia pokožku mandľovou vôňou a zanechá ju krásne hebkú každý deň.
Palmolive tekuté mydlo Naturals Olive Milk, 300 ml
Palmolive
Palmolive tekuté mydlo Naturals Olive Milk, 300 ml
Kód: 2600874
Kód dod.: 787053
EAN: 8693495017633
 
2.60 EUR
8.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok na umývanie rúk Palmolive Ultra Moisturising má krémovú konzistenciu bez obsahu mydla a je obohatený o 100% prírodné výťažky z olív a aloe vera.
Palmolive Naturals sprchový gel Milk & Honey s pumpičkou 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals sprchový gel Milk & Honey s pumpičkou 750 ml
Kód: 2600946
Kód dod.: 795683
EAN: 8714789733289
 
4.55 EUR
6.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s pumpičkou, ktorý krásne voní po mede a zanechá pokožku jemnú a príjemne hydratovanú.
AKCE
-1%Zľava
Palmolive Thermal Spa Smooth Butter sprchový gel, 250 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa Smooth Butter sprchový gel, 250 ml
Kód: 2600897
Kód dod.: 795338
EAN: 8718951425583
 
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyživte svoju pokožku a pociťte silu prírody so sprchovým gélom Palmolive Wellness s extraktom z bambuckého masla a éterickým olejom.
Palmolive Naturals Milk & Honey tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Honey tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600884
Kód dod.: 787161
EAN: 8003520029157
 
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Palmolive Milk & Honey refill jemne ruky očisťuje a zbavuje všetkých nečistôt. Prípravok s príjemnou vôňou je obohatený o prírodné výťažky z mlieka a medu.
Palmolive Naturals Olive & Milk tekuté mydlo náhradní náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk tekuté mydlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600886
Kód dod.: 787163
EAN: 8003520039545
100%
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Olive & Milk je jemné tekuté mydlo obohatené o hydratačné mlieko a olivový extrakt. Šetrne čistí, pomáha udržiavať prirodzenú vlhkosť pokožky a zanecháva ruky jemné, vyživené a prevoněné.
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Smooth Butter 500 ml
Colgate®
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Smooth Butter 500 ml
Kód: 2600941
Kód dod.: 795413
EAN: 8718951436503
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s bambuckým maslom a vanilkou, ktorý jemne čistí pokožku a zanecháva ju hebkú a príjemne voňavú.
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Forever Happy 500 ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Forever Happy 500 ml
Kód: 2600942
Kód dod.: 795422
EAN: 8718951427358
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s vôňou frangipani a medového neroli, ktorý jemne umýva pokožku a premení sprchu na príjemne povzbudzujúci rituál.
AKCE
-1%Zľava
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Gentle Massage, 250 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Gentle Massage, 250 ml
Kód: 2600961
Kód dod.: 795387
EAN: 8718951730489
 
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Thermal Spa Gentle Massage s morskou soľou, aloe a esenciálnym olejom jemne odstráni odumreté bunky, zanechá pokožku hladkú a vďaka vôni ako zo spa premení každé sprchovanie na relaxačný rituál.
AKCE
-1%Zľava
Palmolive Skin Radiance Papaya & Peach Blossom sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Skin Radiance Papaya & Peach Blossom sprchový gel 250 ml
Kód: 2600962
Kód dod.: 795388
EAN: 8718951671805
 
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel krásne vonia po papáji a broskyňovom kvete a zanechá pokožku jemnú a sviežu.
CARPATHIA Herbarium sprchový gel osvieženie & dobrá nálada 350 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium sprchový gel osvieženie & dobrá nálada 350 ml
Kód: 2601002
Kód dod.: 856933
EAN: 8586000085275
 
4.12 EUR
11.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodný sprchový gel so vzácnymi výťažkami z medovky a mäty nabije pokožku novou energiou a sviežosťou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.