sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Palmolive sprchový gel Skin Radiance Papája & Broskyňový kvet 500 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Skin Radiance Papája & Broskyňový kvet 500 ml
Kód: 2601080
Kód dod.: 795394
EAN: 8718951725416
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieži a rozjasňujúci sprchový gel, ktorý premení každodenné umývanie tela na príjemný zážitok s ovocnou vôňou papáje a broskyňového kvetu.
AKCE
GREEN tuhé mydlo Manuka med a olivový olej 100 g
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
GREEN tuhé mydlo Manuka med a olivový olej 100 g
Kód: 2602347
Kód dod.: 784416
EAN: 8588006036473
 
0.69 EUR
6.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhé toalettne mydlo Green s manukovým medom a olivovým olejom jemne čistí pokožku a zanecháva ju hebkú aj príjemne voňajúcu.
Frosch EKO Senses sprchový gel kvet pomaranča, 300 ml
Frosch®
Frosch EKO Senses sprchový gel kvet pomaranča, 300 ml
Kód: 2602418
Kód dod.: 795665
EAN: 4001499946493
 
4.12 EUR
13.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je pH neutrálny, vhodný aj pre citlivú pokožku. Neobsahuje mikroplasty ani parabény, farbivá, EDTA a nie je ani testovaný na zvieratách.
Fa Cream & Oil Cacao 2v1 sprchový gel a pena do kúpeľa 750 ml
Henkel Fa
Fa Cream & Oil Cacao 2v1 sprchový gel a pena do kúpeľa 750 ml
Kód: 2602690
Kód dod.: 797127
EAN: 5201143728980
 
4.55 EUR
6.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Cream & Oil Cacao je sprchový gél a pena do kúpeľa 2v1 s jemnou sladkou vôňou kakaového masla. Obsahuje kokosový olej, ktorý pomáha pokožku zjemniť a hydratovať.
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel a pena do kúpeľa 750 ml
Henkel Fa
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel a pena do kúpeľa 750 ml
Kód: 2602688
Kód dod.: 797129
EAN: 9000101010336
 
4.55 EUR
6.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Magic Oil Pink Jasmine je sprchový gel a pena do kúpeľa 2v1 s ženskou vôňou ružového jazmínu. Obsahuje mikrooleje, ktoré pomáhajú pokožku zjemniť a chrániť pred vysušovaním.
Fa Sport Energy Boost 3v1 sprchový gel pre mužov 750 ml
Henkel Fa
Fa Sport Energy Boost 3v1 sprchový gel pre mužov 750 ml
Kód: 2602692
Kód dod.: 797125
EAN: 9000101609394
 
4.55 EUR
6.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Sport Energy Boost je osviežujúci sprchový gel 3v1 určený pre telo, vlasy aj tvár. Vďaka technológii CoolFresh poskytuje pocit intenzívnej sviežosti a hĺbkového čistenia po každom použití.
AKCE
Balcare Zelené jablko tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Zelené jablko tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602703
Kód dod.: 785306
EAN: 8591235105261
 
1.73 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Zelené jablko je tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Jemne odstraňuje nečistoty, vytvára bohatú penu a zanecháva pokožku čistú, hebkú a príjemne prevoňanú sviežou vôňou zeleného jablka.
AKCE
Balcare Aloe vera tekuté mydlo 5 l
BALcare
Balcare Aloe vera tekuté mydlo 5 l
Kód: 2602710
Kód dod.: 785310
EAN: 8591235105186
 
4.33 EUR
0.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Aloe Vera je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk aj bežnú starostlivosť o pokožku. Vďaka obsahu Aloe Vera a glycerínu jemne čistí, pomáha chrániť pokožku pred vysušovaním a zanecháva ruky hebké a svieže.
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
4.12 EUR
16.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom pomáha chrániť pred baktériami pri pravidelnom umývaní rúk.
Fa Flower Twist sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Twist sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602895
Kód dod.: 795723
EAN: 9000101781144
 
2.16 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Twist Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gél pre ženy s jemnou a hrejivou vôňou pistácií a medu.
NIVEA MEN sprchový gel Active Clean 3 v 1, 887 ml
Nivea®
NIVEA MEN sprchový gel Active Clean 3 v 1, 887 ml
Kód: 2603144
Kód dod.: 797032
EAN: 9005800404080
 
8.67 EUR
9.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Active Clean 3 v 1 je pánsky sprchový gél s aktívnym uhlím vo veľkom 887ml balení s pumpičkou, ktorý dôkladne čistí telo, tvár i vlasy a zanecháva pokožku sviežu.
Indulona sprchový krém Original, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 400 ml
Kód: 2603181
Kód dod.: 810584
EAN: 8592297014959
 
3.90 EUR
9.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je ošetrujúci sprchový krém s kyselinou hyalurónovou, ktorý pri každodennom sprchovaní spája šetrné čistenie pokožky s príjemnou starostlivosťou.
Mitia Apple & Aloe tekuté mydlo, náplň, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Apple & Aloe tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 47724
Kód dod.: 9031
EAN: 8595025810458
90%
2.16 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s glycerínom a výťažkami z Aloe Vera so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
-1%Zľava
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 47714
Kód dod.: 9021
EAN: 8595025810076
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S medovými extraktami, ktoré pokožku upokojujú, a mliečnými výťažkami bavlny s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
-1%Zľava
Mitia Silk Satin tekuté mydlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Silk Satin tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 47713
Kód dod.: 9020
EAN: 8595025810069
90%
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
AKCE
-1%Zľava
Palmolive sprchový gel Naturals Coconut & Milk, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Naturals Coconut & Milk, 250 ml
Kód: 47442
Kód dod.: 267242
EAN: 8714789732923
 
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel je obohatený o olej z kokosových orechov, vďaka tomu zanecháva pokožku príjemne vláčnu s podmanivou vôňou kokosu.
Nivea Men Fresh Kick sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gél, 250 ml
Kód: 52283
 
EAN: 4005808775163
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľadové osvieženie pre telo, tvár i vlasy. Vďaka mentolu okamžite chladí. Prináša príval energie aj po náročnom dni. Zbaví vaše telo aj myseľ únavy.
AKCE
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 51781
Kód dod.: 8667
EAN: 8595025811790
100%
1.51 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z Aloe Vera, ktorý pokožku upokojuje a regeneruje, a mliečnými výťažkami z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Nivea Diamond & Argan Oil sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Diamond & Argan Oil sprchový gél, 250 ml
Kód: 55872
Kód dod.: 795124
EAN: 4005808311934
100%
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavá pokožka ako na červenom koberci? Stačí zvoliť správnu starostlivosť! Sáhnite po jemnom zložení, vďaka ktorému zazárite vy aj vaša pokožka - NIVEA Starostlivý sprchový gél Care & Diamond.
-1%Zľava
Mitia Aloe & Milk tekuté mýdlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Aloe & Milk tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 55365
Kód dod.: 9251
EAN: 8595025813558
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z Aloe Vera, ktorý pokožku upokojuje a regeneruje, a výťažkami z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami, pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Dove tekuté mýdlo Deeply Nourishing, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Deeply Nourishing, 250 ml
Kód: 06026
Kód dod.: 787001
EAN: 4000388177000
85%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte tekuté mydlo Dove Original s ¼ hydratačného krému a vaše ruky budú po umytí citeľne jemnejšie a hladšie.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 58868
 
EAN: 8720181313417
95%
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkové pohodlie.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony sprchový gel 250 ml
Kód: 2407467
Kód dod.: 61037907
EAN: 8718951614819
 
1.82 EUR
7.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony je viac než sprchový gél – je to malý rituál plný vône, komfortu a sviežej čistoty.
AKCE
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Kód: 2500285
Kód dod.: 795169
EAN: 4005808628087
 
5.41 EUR
5.42 EUR
10.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.