sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Tesori d'Oriente sprchový gel a pena 2 v 1 Vanilka & Zázvor, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente sprchový gel a pena 2 v 1 Vanilka & Zázvor, 500 ml
Kód: 2508922
Kód dod.: 795368
EAN: 8008970037455
 
5.63 EUR
11.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a pena do kúpeľa 2 v 1 spája jemné umývanie s bohatou vôňou vanilky a zázvoru pre hebkú, prevonanú pokožku.
AKCE
LAVONEA tekuté mydlo kašmír a orchidea, 1 l
Lavon
LAVONEA tekuté mydlo kašmír a orchidea, 1 l
Kód: 2502162
Kód dod.: 790076
EAN: 8594187140243
 
1.87 EUR
1.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVONEA tekuté krémové mydlo 1 l je prémiová kvalita mydla s neutrálnym pH pre hebké, čisté a voňavé ruky. Obsah glycerínu a alantoínu napomáha regenerácii vašej pokožky.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
93.16 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchva
Versace Pour Homme toaletná voda 50 ml + balzam po holení 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Pour Homme toaletná voda 50 ml + balzam po holení 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502356
Kód dod.: 14563
EAN: 8011003902989
 
69.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou e
Nivea Men Energy sprchový gel pre mužov, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel pre mužov, 50 ml
Kód: 2505964
Kód dod.: 797079
EAN: 42429173
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúce zloženie s mliečnymi a hodvábnymi proteínmi a Euceritem® vlasy regeneruje, intenzívne hydratuje a oživuje.
Nivea Derma Control Defend sprchový gel 250 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend sprchový gel 250 ml
Kód: 2508826
Kód dod.: 795699
EAN: 9005800389998
 
5.41 EUR
5.42 EUR
21.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Nivea Derma Control Defend je vyvinutý špeciálne pre potreby problémovej a citlivej pokožky. Jemne čistí, odstraňuje nečistoty aj nadbytočný maz, aniž by narušoval prirodzenú rovnováhu pokožky.
Fa Calming Glowing Gardenia sprchový gel 400 ml
Henkel Fa
Fa Calming Glowing Gardenia sprchový gel 400 ml
Kód: 2508375
Kód dod.: 797218
EAN: 9000101753127
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Calming Glowing Gardenia je jemný sprchový gel s príjemnou kvetinovou vôňou gardénie, hyacintu a pačuli. Je navrhnutý na každodenné používanie, poskytuje pokožke pocit sviežosti, čistoty a jemnosti.
Real Green Clean tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Real
Real Green Clean tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2505228
Kód dod.: 789225
EAN: 8594004375797
 
14.10 EUR
2.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo na ruky vo vegánskej kvalite.
-1%Zľava
Mitia Aqua Active tekuté mýdlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Aqua Active tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2503736
Kód dod.: 787022
EAN: 8595025810083
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Indulona tekuté mýdlo Oliva náhradná náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Oliva náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2507065
Kód dod.: 820016
EAN: 5201314185581
100%
3.47 EUR
6.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Pôvabné tekuté mydlo OLIVA s olivovým olejom a jogurtom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk.
STR8 FR34K pánsky sprchový gél, 400 ml
Str8
STR8 FR34K pánsky sprchový gél, 400 ml
Kód: 2600331
Kód dod.: 797333
EAN: 5201314145011
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 FR34K ponúka zmyselnú, orientálne korenenú vôňu s drevitými tónmi, pre mužov ktorí v sebe skrývajú rebela a neboja sa prekračovať hranice.
AKCE
LAVON DÁVKOVAČ NA PENOVÉ MYDLO (BIELA) 900 ML
Lavon
LAVON DÁVKOVAČ NA PENOVÉ MYDLO (BIELA) 900 ML
Kód: 2600604
Kód dod.: 791057
EAN: 8594187141615
 
18.95 EUR
21.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Milit tekuté krémové mydlo, 5 l
Milit
Milit tekuté krémové mydlo, 5 l
Kód: 2600720
Kód dod.: 700636
EAN: 8594221200155
 
5.63 EUR
5.64 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre každodennú hygienu rúk.
AKCE
Palmolive Kids sprchový gel Sea Creatures 750 ml
Palmolive
Palmolive Kids sprchový gel Sea Creatures 750 ml
Kód: 2600102
Kód dod.: 795682
EAN: 8718951718043
90%
4.77 EUR
6.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s vôňou morského vánku jemne umyje telo aj vlásky, je dermatologicky testovaný, premění každé kúpanie na zábavné podvodné dobrodružstvo.
AKCE
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Palmolive
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Kód: 2600878
Kód dod.: 795354
EAN: 8693495048712
 
4.77 EUR
6.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte sviežosť prírody s pánskym sprchovým gélom Palmolive Sport.
Palmolive Naturals sprchový gel Sensitive 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals sprchový gel Sensitive 750 ml
Kód: 2600944
Kód dod.: 795687
EAN: 8718951543874
 
4.55 EUR
6.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Sensitive je sprchový gel pre citlivú pokožku, ktorý jemne umyje a zanechá ju hebkú a príjemnú. Vôňa je pižmově-drevnatá, jemná a upokojujúca, navrhnutá tak, aby vytvorila príjemný a relaxačný zážitok pri každom sprchovaní.
Palmolive Naturals Milk & Honey sprchový gel 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Honey sprchový gel 500 ml
Kód: 2600906
Kód dod.: 795416
EAN: 8714789733159
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový krém s rastlinným mliekom a vitaminom E, ktorý jemne umyje pokožku a zanechá ju hebkú s príjemnou medovou vôňou.
Palmolive Akvárium tekuté mydlo, 300 ml
Palmolive
Palmolive Akvárium tekuté mydlo, 300 ml
Kód: 2600885
Kód dod.: 787054
EAN: 8003520013040
 
2.60 EUR
8.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive tekuté mydlo Akvárium je vhodné nielen pre deti, ale aj pre celú rodinu. Objavte s ním kúzlo podmorského sveta. Mytie rúk sa pre Vás stane zábavou.
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Ultimate Relax 500 ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Ultimate Relax 500 ml
Kód: 2600927
Kód dod.: 795675
EAN: 8718951429888
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s vôňou levandule a ylang-ylang, ktorý jemne umýva pokožku a premění sprchu na príjemne upokojujúci rituál.
Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk 750 ml
Kód: 2600945
Kód dod.: 795685
EAN: 8714789733296
 
4.55 EUR
6.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel kombinuje mlieko a 100% prírodné výťažky z olív, doplnené o aloe vera a vitamínový komplex.
Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk, 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk, 500 ml
Kód: 2600938
Kód dod.: 795402
EAN: 8714789733166
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový krém s prírodnými výťažkami z olív a aloe vera doplnený o vitamínový komplex. Vďaka jemnej, sametovo krémovej konzistencii pomáha pleť hydratovať a zanecháva ju príjemne hebkú.
Naturals sprchový gel Jazmín & Mlieko, 500 ml
Palmolive
Naturals sprchový gel Jazmín & Mlieko, 500 ml
Kód: 2600905
Kód dod.: 795415
EAN: 8718951638976
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s rastlinným mliekom a vitamínom E, ktorý jemne umýva pokožku a zanechá ju hebkú s vôňou jazmínu a santalového dreva.
Palmolive Naturals Milk & Almond tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Almond tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600883
Kód dod.: 787158
EAN: 8003520029133
 
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s hydratačným mliekom a mandľovým extraktom má jemné zloženie, ktoré čistí a pomáha udržovať prirodzenú vlhkosť vašej pokožky. Toto nádherne voňavé tekuté mydlo na ruky bolo premyslene vytvorené so zložkami 96 % prírodného pôvodu.
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 300 ml
Palmolive
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 300 ml
Kód: 2600908
Kód dod.: 787155
EAN: 8003520042705
 
2.60 EUR
8.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Hygiene Plus Kitchen je antibakteriálne tekuté mydlo špeciálne vyvinuté na použitie v kuchyni. Obsahuje prírodnú antibakteriálnu zložku a limetkový extrakt, ktorý pomáha odstrániť aj silné kuchynské pachy, ako je cesnak, cibuľa alebo ryby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.