sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Versace Dylan Blue sprchový gel pre mužov 250 ml
Versace
Versace Dylan Blue sprchový gel pre mužov 250 ml
Kód: 101514
Kód dod.: 9932
EAN: 8011003826551
 
32.91 EUR
131.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická - fougere vôňa uvedená na trh v júli 2016 Dylan Blue je esenciou moderného muža Versace.
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou bieleho pižma pre ženy.
Authentic Toya Aroma sprchový gel ľadová limetka a citrón, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Toya Aroma sprchový gel ľadová limetka a citrón, 400 ml
Kód: 1803958
Kód dod.: 6531
EAN: 8595025831200
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
OsRefreshing sprchový gel s originálnou autentickou vôňou ľadovej limetky a citrónu.
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou pre ženy.
STR8 Original sprchový gél pre mužov, 250 ml
Str8
STR8 Original sprchový gél pre mužov, 250 ml
Kód: 1906186
Kód dod.: 797322
EAN: 5201314151807
 
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Str8 Original sprchový gél pre mužov je kombinácia mäty, bazalky, kardamónu a santalového dreva, ktoré dodávajú vôni eleganciu.
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
 
EAN: 8714789700052
100%
0.65 EUR
7.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals tvrdé mydlo Delicate Care. almond&milk - jemná starostlivosť o Vašu pokožku. Dermatologicky testované.
AKCE
LAVONEA tekuté mydlo kašmír a orchidea, 1 l
Lavon
LAVONEA tekuté mydlo kašmír a orchidea, 1 l
Kód: 2502162
Kód dod.: 790076
EAN: 8594187140243
 
1.87 EUR
1.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVONEA tekuté krémové mydlo 1 l je prémiová kvalita mydla s neutrálnym pH pre hebké, čisté a voňavé ruky. Obsah glycerínu a alantoínu napomáha regenerácii vašej pokožky.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
93.16 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchva
Versace Pour Homme toaletná voda 50 ml + balzam po holení 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Pour Homme toaletná voda 50 ml + balzam po holení 50 ml + sprchový gél 50 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502356
Kód dod.: 14563
EAN: 8011003902989
 
69.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou e
Nivea Men Energy sprchový gel pre mužov, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel pre mužov, 50 ml
Kód: 2505964
Kód dod.: 797079
EAN: 42429173
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúce zloženie s mliečnymi a hodvábnymi proteínmi a Euceritem® vlasy regeneruje, intenzívne hydratuje a oživuje.
Nivea Derma Control Defend sprchový gel 250 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend sprchový gel 250 ml
Kód: 2508826
Kód dod.: 795699
EAN: 9005800389998
 
5.41 EUR
5.42 EUR
21.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Nivea Derma Control Defend je vyvinutý špeciálne pre potreby problémovej a citlivej pokožky. Jemne čistí, odstraňuje nečistoty aj nadbytočný maz, aniž by narušoval prirodzenú rovnováhu pokožky.
Fa Calming Glowing Gardenia sprchový gel 400 ml
Henkel Fa
Fa Calming Glowing Gardenia sprchový gel 400 ml
Kód: 2508375
Kód dod.: 797218
EAN: 9000101753127
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Calming Glowing Gardenia je jemný sprchový gel s príjemnou kvetinovou vôňou gardénie, hyacintu a pačuli. Je navrhnutý na každodenné používanie, poskytuje pokožke pocit sviežosti, čistoty a jemnosti.
Real Green Clean tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Real
Real Green Clean tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2505228
Kód dod.: 789225
EAN: 8594004375797
 
14.10 EUR
2.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo na ruky vo vegánskej kvalite.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony sprchový gel 250 ml
Kód: 2407467
Kód dod.: 61037907
EAN: 8718951614819
 
1.82 EUR
7.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony je viac než sprchový gél – je to malý rituál plný vône, komfortu a sviežej čistoty.
AKCE
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Kód: 2500285
Kód dod.: 795169
EAN: 4005808628087
 
5.41 EUR
5.42 EUR
10.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu.
Elegance Alpská lúka tekuté mydlo, 500 ml
Elegance
Elegance Alpská lúka tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 2002769
Kód dod.: 787152
EAN: 8594045542233
 
1.51 EUR
3.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo vhodné na umývanie rúk a celého tela s vôňou alpskej lúky.
Hugo Boss Boss Bottled Tonic sprchový gél pre mužov 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Boss Bottled Tonic sprchový gél pre mužov 200 ml
Kód: 2104378
 
EAN: 3616301642404
 
19.90 EUR
19.91 EUR
99.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako osviežujúca sprcha pre vaše zmysly pôsobí tento sprchový gél v odtieňoch svetlo modrej. Boss Bot
-1%Zľava
Lilien Exclusive Wild Orchid krémové tekuté mydlo dávkovač 500 ml
Lilien
Lilien Exclusive Wild Orchid krémové tekuté mydlo dávkovač 500 ml
Kód: 2105263
Kód dod.: 787131
EAN: 8596048004459
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mýdlo pro dokonalou péči o vaše ruce a pokožku.
-1%Zľava
Lilien Hygiene Plus antimikrobiálne tekuté mydlo, 500 ml
Lilien
Lilien Hygiene Plus antimikrobiálne tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 2105265
Kód dod.: 787139
EAN: 8596048004473
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné tekuté mydlo Hygiene Plus pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
AKCE
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204136
Kód dod.: 797072
EAN: 9005800286570
 
5.41 EUR
5.42 EUR
10.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sústreďte sa na starostlivosť, ktorá je určená presne pre vás. Zvoľte šetrné zloženie s obsahom bambusového mlieka, ktoré jemne čistí a zároveň upokojuje.
Lactovit Oleo vyživujúci sprchový gél, 500 ml
Lactovit
Lactovit Oleo vyživujúci sprchový gél, 500 ml
Kód: 2301692
Kód dod.: 2350160
EAN: 8411135007437
100%
3.90 EUR
7.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lactovit sprchový gél pre extra suchú a jemnú pokožku s mliečnou zložkou Protein Calcium. Vyživuje a hydratuje. Pomáha s regeneráciou a zklidňuje pokožku.
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
-1%Zľava
Mitia Aqua Active tekuté mýdlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Aqua Active tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2503736
Kód dod.: 787022
EAN: 8595025810083
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Indulona tekuté mýdlo Oliva náhradná náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Oliva náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2507065
Kód dod.: 820016
EAN: 5201314185581
100%
3.47 EUR
6.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Pôvabné tekuté mydlo OLIVA s olivovým olejom a jogurtom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.