sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
-1%Zľava
Wood Santal & Lotus tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Neuvedeno
Wood Santal & Lotus tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Kód: 2508272
Kód dod.: 787076
EAN: 8594221200452
 
1.99 EUR
2 EUR
1.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wood Santal & Lotus je tekuté mydlo na ruky, ktoré spája jemnú starostlivosť o pokožku s príjemnou vôňou santalového dreva a lotosu.
Nivea Men Total Relax 3 v 1 sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3 v 1 sprchový gel 250ml
Kód: 2508149
Kód dod.: 795690
EAN: 9005800378770
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3 v 1 na telo, tvár a vlasy obohatený o relaxačnú vôňu a levanduľový olej.
Indulona tekuté mydlo Original náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mydlo Original náplň, 500 ml
Kód: 2505717
Kód dod.: 820049
EAN: 5201314185574
 
3.47 EUR
6.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie obohatené o bavlnu a panthenol bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk. Nevysušuje pokožku a zanecháva ju vyživenú a upokojenú.
Fa Glowing Gardenia sprchový gel 250 ml
Henkel Fa
Fa Glowing Gardenia sprchový gel 250 ml
Kód: 2508824
Kód dod.: 795698
EAN: 9000101753042
 
2.16 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Glowing Gardenia je osviežujúci sprchový gél s jemnou vôňou gardénie, ktorý zanecháva pokožku čistú, hebkú a prevoňanú.
Palmolive Naturals Black Orchid tekuté mydlo, 300 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Black Orchid tekuté mydlo, 300 ml
Kód: 2600046
Kód dod.: 787055
EAN: 8714789639987
 
2.60 EUR
8.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táta tajomná, exotická vôňa čiernej orchidey zanechá vaše ruky hebké, hodvábne jemné a opečovávané. Vyskúšajte tekuté mydlo Palmolive Naturals Black Orchid.
Palmolive Naturals Milk & Almond tekuté mydlo s dávkovačem 300 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Almond tekuté mydlo s dávkovačem 300 ml
Kód: 2600048
Kód dod.: 787058
EAN: 8003520012906
 
2.60 EUR
8.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive tekuté mydlo Naturals Milk & Almond s dávkovačom jemne čistí pokožku rúk a zanecháva príjemnú krémovú vôňu mandlí a mlieka. Praktická pumpička umožňuje jednoduché dávkovanie a je ideálna na každodennú hygienu.
Palmolive Aquarium tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Aquarium tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600091
Kód dod.: 787154
EAN: 8714789510309
 
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Aquarium je jemné tekuté mydlo v náhradnej náplni, ktoré účinne umýva ruky, odstraňuje nečistoty a zároveň hydratuje pokožku. Vďaka atraktívnemu dizajnu s motívmi podmorského sveta je obľúbené aj u detí.
Palmolive Aroma Essence Sprchový gel Sweet Delight 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence Sprchový gel Sweet Delight 500ml
Kód: 2600106
Kód dod.: 795674
EAN: 8718951425408
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s technológiou pre lepšiu náladu a vôňou šťavnatých bobúľ a sladkých fíkov vám spríjemní sprchu a dodá pocit radosti.
Palmolive Naturals Olive & Milk tekuté mydlo náhradná náplň 1000ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk tekuté mydlo náhradná náplň 1000ml
Kód: 2600077
Kód dod.: 787162
EAN: 8718951508453
 
6.51 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Olive & Milk je jemné tekuté mydlo s hydratačným mliekom a olivovým extraktom, ktoré šetrne čistí a zároveň pomáha udržiavať prirodzenú vlhkosť pokožky. Mydlo má jemnú, sviežu a ľahko krémovú vôňu.
Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk náhradná náplň, 1 000 ml
Palmolive
Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk náhradná náplň, 1 000 ml
Kód: 2600081
Kód dod.: 795684
EAN: 8718951509238
 
7.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél kombinuje mlieko a 100% prírodné výťažky z olív, doplnené o aloe vera a vitamínový komplex. Náhradná náplň.
Palmolive Naturals Mlieko & Med tekuté mydlo náhradná náplň 1000 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Mlieko & Med tekuté mydlo náhradná náplň 1000 ml
Kód: 2600078
Kód dod.: 787160
EAN: 8714789992013
 
6.51 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Mlieko & Med je jemné tekuté mydlo určené pre každodennú starostlivosť o ruky. Je obohatené o mliečne proteíny a prírodný medový extrakt, ktoré pomáhajú pokožku vyživiť, zvláčniť a zanechať ju hebkú a príjemne voňajúcu.
Palmolive sprchový gel Men Red Energising 3v1, 500 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Men Red Energising 3v1, 500 ml
Kód: 2600926
Kód dod.: 795677
EAN: 8714789733111
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Men Red Energising 3v1 je sprchový gél na telo, tvár aj vlasy so sviežou citrusovou vôňou, ktorý vás po sprche príjemne povzbudí.
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Kód: 2600943
Kód dod.: 795423
EAN: 8718951426245
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s podmanivou kvetinovou vôňou, ktorý jemne umýva pokožku a premění sprchu na príjemný rituál.
Palmolive Thermal Spa Silky Oil sprchový gél 500 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa Silky Oil sprchový gél 500 ml
Kód: 2600903
Kód dod.: 795357
EAN: 8718951431041
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive sprchový gél Thermal Spa Silky Oil prináša pri sprchovaní pocit relaxácie inšpirovaný kúpeľnou starostlivosťou. Jemná pena pomáha odstrániť nečistoty a zanecháva pokožku príjemne sviežu.
Nivea Creme Soft Ošetrujúci sprchový gél, 50 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Ošetrujúci sprchový gél, 50 ml
Kód: 2506693
Kód dod.: 795257
EAN: 42398066
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starajte sa o pokožku aj počas sprchovania. Šetrný sprchový gél vašu pleť nevysuší. Naopak, zanechá ju krásne jemnú a hydratovanú, bez narušenia jej prirodzenej mikrobiálnej vrstvy.
AKCE
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
5.20 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmaznávajte svoju pokožku aj zmysly pri každom sprchovaní! Užite si ten skvelý pocit jemnosti a hydratácie vďaka šetrnému zloženiu - NIVEA Pečujúci sprchový gél Care & Roses.
Nivea Men Sensitive Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2506679
Kód dod.: 795248
EAN: 9005800351711
 
8.24 EUR
16.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Staráte sa kvalitne o svoju pokožku a vyhnite sa podráždeniu pleti s jemnou starostlivosťou Nivea Sensitive Men.
Riva rozmarín a fialky antibakteriálne mydlo, 500 ml
Zenit Riva
Riva rozmarín a fialky antibakteriálne mydlo, 500 ml
Kód: 2504675
Kód dod.: 789221
EAN: 8594004371478.
 
2.16 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo obsahuje antibakteriálnu prísadu, šetrne umýva ruky a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu. Príjemná kvetinová parfemácia.
Palmolive Sprchový gel Skin radiance Avokádo a med 500 ml
Palmolive
Palmolive Sprchový gel Skin radiance Avokádo a med 500 ml
Kód: 2601081
Kód dod.: 795398
EAN: 8718951725447
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél, ktorý spája jemnú starostlivosť s príjemnou, sladko krémovou vôňou avokáda a medu.
Green Pharmacy Masážny olej hrejivý 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Masážny olej hrejivý 200 ml
Kód: 2602371
Kód dod.: 794951
EAN: 4823015918841
 
3.30 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy hrejivý masážny olej s mandľovým, pomarančovým, škoricovým a korením uvoľňuje pri masáži namáhané svaly a zanecháva pokožku hebkú a príjemne prehriatú.
AKCE
Green Pharmacy P ôna na intimnú hygienu s levandulou a šalviou, 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy P ôna na intimnú hygienu s levandulou a šalviou, 150 ml
Kód: 2602359
Kód dod.: 800205
EAN: 4823015910807
 
2.78 EUR
18.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy P ôna na intimnú hygienu s levandulou a šalviou je jemná umývacia p ôna pre každodennú intimnú hygienu, ktorá šetrne čistí a stará sa o citlivé intimné partie.
Palmolive Naturals Figa & Mlieka sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Figa & Mlieka sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602659
Kód dod.: 795279
EAN: 8718951765009
 
3.90 EUR
7.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Figa & Mlieka sprchový gel jemne čistí pokožku a zanecháva ju hebkú s príjemnou vôňou fig a mlieka.
Fa Men Sport sprchový gel pre mužov 750 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport sprchový gel pre mužov 750 ml
Kód: 2602691
Kód dod.: 797126
EAN: 5201143728942
 
4.55 EUR
6.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Sport je osviežujúci pánsky sprchový gél v XXL balení 750 ml. Je určený pre každodenné sprchovanie a vďaka sviežej vôni zelených citrusov dodáva pocit energie a čistoty.
Fa Relaxing Mystic Passionflower sprchový gel a pena do kúpeľa 750 ml
Henkel Fa
Fa Relaxing Mystic Passionflower sprchový gel a pena do kúpeľa 750 ml
Kód: 2602686
Kód dod.: 797131
EAN: 5201143729024
 
4.55 EUR
6.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Relaxing Mystic Passionflower je sprchový gel a pena do kúpeľa 2v1 s jemnou kvetinovou vôňou mučenky (passionflower).
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.