sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602894
Kód dod.: 795719
EAN: 9000101781120
 
2.16 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Burst Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gel pre ženy s jemnou kvetinovou vôňou, ktorý šetrne čistí pokožku a zanecháva ju hebkú a sviežo parfumovanú.
Dove tekuté mydlo Nourishing Silk, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Nourishing Silk, 250 ml
Kód: 06030
Kód dod.: 787002
EAN: 8717163605776
100%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia jemného hodvábneho krému a elegantnej vône. Posiľujúce tekuté mydlo zmení každé umývanie rúk na príležitosť, ako dodať vašej pokožke výživu.
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
-1%Zľava
Palmolive sprchový gel Naturals Sensitive Skin Milk Proteins, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Naturals Sensitive Skin Milk Proteins, 250 ml
Kód: 32013
Kód dod.: 795077
EAN: 5996175232290
100%
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Sensitive with Milk Protein je obohatený o mliečne proteíny a zvláčňujúce mlieko. Krémové sprchové mlieko šetrne pečuje o citlivú pokožku.
Nivea Men Energy sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel, 250 ml
Kód: 16339
Kód dod.: 797060
EAN: 4005808127610
100%
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Môžete použiť na starostlivosť o telo, vlasy aj tvár. Zanechá dlhodobý pocit sviežosti. Po každom sprchovaní pocítite príliv novej energie. Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa.
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Kód: 57408
Kód dod.: 795581
EAN: 9000100544658
100%
2.16 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte extra svieži zážitok počas sprchovania so sprchovým gélom Fa Men Xtra Cool. Vhodný pre telo i vlasy. Dlhodobá svieža vôňa a pocit ľadovej sviežosti. Chráni vašu pokožku pred vysušením.
Mitia Sensual Fresh tekuté mydlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Sensual Fresh tekuté mydlo, 1 l
Kód: 58160
Kód dod.: 789017
EAN: 8595025814418
 
2.16 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové zloženie spoločne s extraktom z lotosového mlieka, ktorý pokožku zvláčňuje, a vitamínom E so upokojujúcimi účinkami, jej pomáha zachovať hebkú a vláčnu.
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10605
Kód dod.: 00075
EAN: 85911109
100%
1.43 EUR
23.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Francovka lesana je lihový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Vyššia koncentrácia mentolu v porovnaní s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
Nivea Rose & Almond oil sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Rose & Almond oil sprchový gel, 250 ml
Kód: 63158
Kód dod.: 795136
EAN: 9005800222936
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmaznávajte svoju pokožku aj zmysly pri každom sprchovaní! Užívajte si ten skvelý pocit hebkosti a hydratácie vďaka šetrnému zloženiu - NIVEA Pečujúci sprchový gel Care & Roses.
AKCE
-1%Zľava
Palmolive sprchový gel Naturals Orchid & Milk, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Naturals Orchid & Milk, 250 ml
Kód: 16176
Kód dod.: 267454
EAN: 8714789732947
100%
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje zvlhčujúce mlieko a prírodné výťažky z čiernej orchidey. Jemné zloženie pokožku upokojuje a poskytuje jej dokonalú hydratáciu a výživu. Dermatologicky testované.
AKCE
Mitia Freshness Pomegranate sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Freshness Pomegranate sprchový gel, 400 ml
Kód: 62802
Kód dod.: 9483
EAN: 8595025816870
100%
1.51 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s osviežujúcim ovocným extraktom z granátového jablka a panthenolom.
AKCE
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Kód: 45622
Kód dod.: 8670
EAN: 8595025809445
93%
1.51 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Michael Kors Pour Homme sprchový gél pre mužov 200 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme sprchový gél pre mužov 200 ml
Kód: 2406331
Kód dod.: 14191
EAN: 850049716222
 
28.59 EUR
142.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenená citrusová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Nový deň, nová príležito
FA sprchový gel Pink Passion 250 ml
Henkel Fa
FA sprchový gel Pink Passion 250 ml
Kód: 2406915
Kód dod.: 795668
EAN: 9000101698527
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Fa Pink Passion 250 ml je ideálnou voľbou pre každodennú starostlivosť o pokožku.
PALMOLIVE tekuté mýdlo-náhradná náplň- Levanduľa a Bergamot 500 ml
Palmolive
PALMOLIVE tekuté mýdlo-náhradná náplň- Levanduľa a Bergamot 500 ml
Kód: 2500107
 
EAN: 8718951681965
100%
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Levanduľa a Bergamot je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú harmóniu medzi starostlivosťou o pokožku, zmyselnou vôňou a ohľadom na životné prostredie – všetko v elegantnom, praktickom balení. Náhradná náplň.
PALMOLIVE tekuté mydlo-náhradná náplň- Ruža a Pivonka 500 ml
Palmolive
PALMOLIVE tekuté mydlo-náhradná náplň- Ruža a Pivonka 500 ml
Kód: 2500106
 
EAN: 8718951682016
 
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Ruža a pivonka je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú harmóniu medzi starostlivosťou o pokožku, zmyselnou vôňou a ohľadom na životné prostredie – všetko v elegantnom, praktickom balení. Náhradná náplň.
AKCE
Green Pharmacy Oliva a Goji tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Oliva a Goji tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
Kód: 2500253
Kód dod.: 788805
EAN: 4823015935367
 
1.60 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Oliva a Goji je určené pre každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Vďaka svojmu zloženiu s olivovým olejom a extraktom z plodov goji šetrne čistí pokožku a zároveň ju vyživuje.
AKCE
Green Pharmacy Mandle a Arganový olej tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Mandle a Arganový olej tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
Kód: 2500674
Kód dod.: 788807
EAN: 4823015945793
 
1.60 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Mandle a Arganový olej jemne čistí pokožku rúk a poskytuje intenzívnu starostlivosť vďaka výťažkom z mandlí a arganového oleja.
Solvina PRO gélový čistiaci gél na ruky, 5 kg
Zenit Solvina
Solvina PRO gélový čistiaci gél na ruky, 5 kg
Kód: 2501333
Kód dod.: 791009
EAN: 8594004378613
 
21.03 EUR
4.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderný prostriedok pre domácnosti, upratovacie firmy aj priemyselné podniky. Je vhodný aj do dávkovačov.
-1%Zľava
Vaseline mydlo Healthy Bright, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline mydlo Healthy Bright, 3x 75 g
Kód: 2501596
Kód dod.: 834964
EAN: 8886467060854
 
1.94 EUR
1.95 EUR
8.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlo pre vašu zdravú pokožku s vazelínovým želé.
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 500 ml
Lavon
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 500 ml
Kód: 2501619
Kód dod.: 790049
EAN: 8594187141356
 
1.08 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVONEA tekuté mydlo s vôňou avokáda 500 ml je kvalitné mydlo s neutrálnym pH a glycerínom pre hebké, čisté a voňavé ruky.
Versace Eros Energy sprchový gél pre mužov 250 ml
Versace
Versace Eros Energy sprchový gél pre mužov 250 ml
Kód: 2501787
Kód dod.: 14514
EAN: 8011003901449
 
33.44 EUR
133.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchv
Versace Dylan Turquoise kúpeľový a sprchový gél pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Turquoise kúpeľový a sprchový gél pre ženy 200 ml
Kód: 2008628
Kód dod.: 12873
EAN: 8011003858118
 
32.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Preneste sa na úchvatné ostrovy, na ktorýc
Milene Pure Sensitive odličovacie vlhčené obrúsky, 25 ks
de Miclén - Miléne
Milene Pure Sensitive odličovacie vlhčené obrúsky, 25 ks
Kód: 2010290
Kód dod.: 06303
EAN: 8594069814774
100%
1.51 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Milene Pure Sensitive sú určené na jednoduché odlíčenie pleti. Odstraňujú make-up aj vodoodolnú riasenku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.