sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Nivea Coconut & Jojoba Oil sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Coconut & Jojoba Oil sprchový gel, 250 ml
Kód: 2504650
Kód dod.: 795137
EAN: 9005800223018
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Máte radi pocit hebkej a hydratovanej pokožky? Užite si ho pri každom sprchovaní! Vsaďte na unikátnu kombináciu jojobového oleja a kokosu - NIVEA Pružný sprchový gél Care & Coconut.
AKCE
-1%Zľava
Wood Santal & Magnolia tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Wood Santal
Wood Santal & Magnolia tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Kód: 2508892
Kód dod.: 787078
EAN: 8594221200476
 
1.99 EUR
2 EUR
1.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Wood Santal & Magnolia je určené na každodenné umývanie rúk. Jeho zloženie je šetrné k pokožke, jemne čistí a zanecháva ruky príjemne voňavé.
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
6.51 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrný sprchový gél vašu pokožku nevysuší. Zanechá ju naopak krásne hebkú a hydratovanú, aniž by narušil jej prirodzenú mikrobiálnu vrstvu. A to vďaka zloženiu s mandľovým olejom.
Chilly gel na intimnú hygienu Hydrating, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel na intimnú hygienu Hydrating, 200 ml
Kód: 2505715
Kód dod.: 800036
EAN: 8002410034424
 
4.12 EUR
20.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok Chilly Hydrating zabezpečuje jemnú a šetrnú každodennú starostlivosť intimným partiám tela.
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Kód: 2507426
Kód dod.: 794958
EAN: 9005800396491
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél pre mužov na telo, tvár a vlasy 3 v 1-
AKCE
Green Pharmacy Harmanček a ľan tekuté mydlo dávkovačem 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Harmanček a ľan tekuté mydlo dávkovačem 460 ml
Kód: 2509005
Kód dod.: 788798
EAN: 4823015905858
 
2.04 EUR
4.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Harmanček a ľan je šetrné tekuté mydlo určené na každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Obsahuje extrakt z harmančeka a ľanového oleja, ktoré pomáhajú jemne čistiť, upokojovať a vyhladzovať pokožku.
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Mineral Massage 500 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Mineral Massage 500 ml
Kód: 2600104
Kód dod.: 795680
EAN: 8718951424586
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Thermal Spa Mineral Massage s morskou soľou, aloe a 100% prírodnými esenciálnymi olejmi premieňa každé sprchovanie na voňavý kúpeľný rituál plný luxusného hýčkania.
Palmolive Naturals sprchový gel Sensitive 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals sprchový gel Sensitive 500 ml
Kód: 2600101
Kód dod.: 795686
EAN: 8718951248656
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Sensitive je sprchový gel pre citlivú pokožku, ktorý jemne umyje a zanechá ju hebkú a príjemnú.
Palmolive Naturals Almond & Milk tekuté mydlo náhradná náplň 1l
Palmolive
Palmolive Naturals Almond & Milk tekuté mydlo náhradná náplň 1l
Kód: 2600100
Kód dod.: 787157
EAN: 8714789991993
 
6.51 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Almond & Milk tekuté mydlo v náhradnej náplni, ktoré kombinuje jemné čistenie s starostlivými zložkami. Obsahuje mandľový extrakt a mliečne zložky. Vhodné pre celú rodinu.
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Gentle Massage, 500 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Gentle Massage, 500 ml
Kód: 2600105
Kód dod.: 795679
EAN: 8718951730441
 
4.77 EUR
9.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Thermal Spa Gentle Massage s morskou soľou, aloe a esenciálnym olejom jemne odstráni odumreté bunky, zanechá pokožku hladkú a vďaka vôni ako zo spa premení každé sprchovanie na relaxačný rituál.
AKCE
-1%Zľava
Palmolive sprchový gel 3v1 pre mužov Sport 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel 3v1 pre mužov Sport 250 ml
Kód: 2600880
Kód dod.: 795379
EAN: 8714789703398
 
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Men Sport 3 v 1 sprchový gél ponúka kompletnú starostlivosť pre telo, tvár aj vlasy.
AKCE
Palmolive Naturals Olive & Milk sprchový krém s pumpičkou 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk sprchový krém s pumpičkou 750 ml
Kód: 2600907
Kód dod.: 795417
EAN: 8714789526478
 
4.77 EUR
6.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový krém s výťažkami z olív a aloe vera, rastlinným mliekom a vitamínom E, ktorý jemne umýva a zanechá pokožku hebkú a vyživenú.
AKCE
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Mineral Massage pumpa 750 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa sprchový gel Mineral Massage pumpa 750 ml
Kód: 2600964
Kód dod.: 795418
EAN: 8718951526624
 
4.77 EUR
6.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel jemne umyje pokožku a spríjemní sprchu relaxačnou vôňou.
AKCE
-1%Zľava
Palmolive Skin Radiance Avocado & Honey sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Skin Radiance Avocado & Honey sprchový gel 250 ml
Kód: 2600963
Kód dod.: 795389
EAN: 8718951671775
 
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel, ktorý spája jemnú starostlivosť s príjemnou, sladko krémovou vôňou avokáda a medu.
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Palmolive
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Kód: 2601085
Kód dod.: 795676
EAN: 8718951726369
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s dynamickým životným štýlom, ktorí chcú pocit čistoty, sviežosti a energie už pri sprchovaní.
AKCE
Green Pharmacy Kúpací a sprchový olej s damašskou ruží a bielym pižmom 250 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Kúpací a sprchový olej s damašskou ruží a bielym pižmom 250 ml
Kód: 2602368
Kód dod.: 794948
EAN: 4823015945168
 
3.90 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy kúpeľový a sprchový olej s damašskou ružou a bielym pižmom jemne čistí pokožku, stará sa o jej hebkosť a premieňa každú kúpeľ aj sprchu na príjemný relaxačný zážitok.
AKCE
Green Pharmacy Kúpeľový a sprchový olej so škoricou a sladkým pomarančom 250 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Kúpeľový a sprchový olej so škoricou a sladkým pomarančom 250 ml
Kód: 2602367
Kód dod.: 794947
EAN: 4823015945182
 
3.90 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy kúpeľový a sprchový olej so škoricou a sladkým pomarančom jemne čistí pokožku, stará sa o jej hebkosť a prevoní ju hrejivou citrusovo-korenistou vôňou.
AKCE
Green Pharmacy Sprchový gel Zelená káva a zázvorový olej 500 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Sprchový gel Zelená káva a zázvorový olej 500 ml
Kód: 2602361
Kód dod.: 794941
EAN: 4823015945113
 
3.25 EUR
6.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy sprchový gel so zelenou kávou a zázvorovým olejom šetrne čistí pokožku, zanecháva ju hebkú a osviežuje príjemnou kávovo-zázvorovou vôňou.
AKCE
Green Pharmacy Gel na intimnú hygienu s ovsom a bavlnou, 370 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Gel na intimnú hygienu s ovsom a bavlnou, 370 ml
Kód: 2602356
Kód dod.: 800202
EAN: 4823015935107
 
2.78 EUR
7.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Mlieko na intimnú hygienu s ovsom a bavlnou je jemný prípravok pre každodennú intimnú hygienu, ktorý šetrne čistí, hydratuje a stará sa o citlivé intimné partie.
AKCE
Green Pharmacy Sprchový gel Manukový med a olivový olej 500 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Sprchový gel Manukový med a olivový olej 500 ml
Kód: 2602363
Kód dod.: 794943
EAN: 4823015945137
 
3.25 EUR
6.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy sprchový gel s manukovým medom a olivovým olejom šetrne čistí pokožku, vyživuje ju a zanecháva ju hebkú a príjemne sviežu.
AKCE
Green Pharmacy Sprchový gel Fík a arganový olej 500 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Sprchový gel Fík a arganový olej 500 ml
Kód: 2602362
Kód dod.: 794942
EAN: 4823015945120
 
3.25 EUR
6.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy sprchový gel s fíkom a arganovým olejom jemne čistí pokožku, vyživuje ju a zanecháva ju hebkú s príjemnou sladko ovocnou vôňou.
Frosch Senses Zimný pomaranč sprchový gél, 300 ml
Frosch®
Frosch Senses Zimný pomaranč sprchový gél, 300 ml
Kód: 2602430
Kód dod.: 797191
EAN: 4001499964893
 
4.12 EUR
13.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél so šetrnou receptúrou na báze prírodných látok s neutrálnym pH 5,5 a vôňou pomaranča.
Fa Coconut Milk sprchový gel a pěna do koupele 750 ml
Henkel Fa
Fa Coconut Milk sprchový gel a pěna do koupele 750 ml
Kód: 2602689
Kód dod.: 797128
EAN: 5201143734639
 
4.55 EUR
6.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Coconut Milk je krémový sprchový gel a pena do kúpele 2v1 s jemnou exotickou vôňou kokosového mlieka. Obsahuje kokosový extrakt a olej zo sladkých mandlí, ktoré pomáhajú pokožku vyživovať a chrániť pred vysušovaním.
Protex Sensitive antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml
Protex®
Protex Sensitive antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml
Kód: 2602759
Kód dod.: 790085
EAN: 8718951788930
 
4.12 EUR
16.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Sensitive antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml je varianta určená hlavne pre citlivú pokožku rúk.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.