sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AXE deodorant Black GOGO limitovaná edícia, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Black GOGO limitovaná edícia, 150 ml
Kód: 89138
Kód dod.: 799181
EAN: 8712561614122
100%
3.68 EUR
24.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji v limitovanej edícii.
SAVO prací gel na farebné i biele, 20 prania, 1 l
Savo®
SAVO prací gel na farebné i biele, 20 prania, 1 l
Kód: 1800452
Kód dod.: 724092
EAN: 8710447396278
100%
7.79 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nový prací prostriedok Savo bez chlóru pre hygienicky čisté prádlo si poradí aj s odolnými škvrnami a navyše pomáha odstraňovať baktérie.
Biolit elektrický odpařovač proti komárům, 45 nocí, 27 ml
Biolit
Biolit elektrický odpařovač proti komárům, 45 nocí, 27 ml
Kód: 1801422
Kód dod.: 675248
EAN: 5000204919691
 
9.52 EUR
9.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický odpařovač s tekutou náplňou hubí a odpudzuje komáre, pakomáre, pakomárce a iný malý hmyz.
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
2.60 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Invisible Fresh je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávok 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávok 1,48l
Kód: 2500999
Kód dod.: 775385
EAN: 8720181676444
100%
9.30 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte revolúciu v praní s Coccolino Wonder Wash!
AKCE
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
2.08 EUR
11.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špičková tónovacia kúra pre blond, odfarbené a zosvetlené vlasy. S arganovým olejom pre viditeľne vyživené a lesklé vlasy.
AKCE
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501571
Kód dod.: 794666
EAN: 8710522889886
 
2.08 EUR
11.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna tónovacia kúra s farebnými pigmentami, ktorá zintenzívňuje farbu a bojuje proti vyblednutiu, koriguje nežiadúce tóny.
AKCE
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
3.46 EUR
19.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre definované a elastické kučery. Bez krepatění. Receptúra s arganovým olejom je ideálna pre rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškodené a rozčesáva vlasy, aby vám poskytla dokonalú rovnosť bez krepatění každý deň.
Closeup Everfresh Peppermint Drops zubná pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Peppermint Drops zubná pasta, 90 g
Kód: 2501606
Kód dod.: 884983
EAN: 6902088961416
 
1.29 EUR
14.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Closeup Everfresh Peppermint Drops – zubná pasta s antibakteriálnym účinkom a intenzívnou mätovou sviežosťou
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a bielym stopám na čiernom oblečení.
Signal Integral 8 Zubná pasta s jedlou sódou 75 ml
Signal
Signal Integral 8 Zubná pasta s jedlou sódou 75 ml
Kód: 2208094
Kód dod.: 885011
EAN: 8710604781879
 
2.80 EUR
2.81 EUR
37.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
Signal Integral 8 Zubná pasta s aktívnym uhlím 75 ml
Signal
Signal Integral 8 Zubná pasta s aktívnym uhlím 75 ml
Kód: 2208092
Kód dod.: 885010
EAN: 8710522417379
100%
2.85 EUR
2.86 EUR
38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubní pasta Signal Long Active Nature Elements Charcoal udržuje přirozeně krásné zuby a zároveň díky aktivnímu uhlí zbavuje skvrn.
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu, svieže podpazušie a navyše bez škvŕn na oblečení.
Coccolino aviváž Orange Rush 39 praní, 975 ml
Coccolino
Coccolino aviváž Orange Rush 39 praní, 975 ml
Kód: 2400031
Kód dod.: 775439
EAN: 8720181410512
100%
3.25 EUR
43.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Coccolino Orange Rush prináša jemnú vôňu zrejúceho pomaranča, čím navodzuje atmosféru piesočnatej pláže, modrej oblohy a osviežujúceho vzduchu.
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gél, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gél, 700 ml
Kód: 2403026
Kód dod.: 717122
EAN: 8720182431226
 
2.60 EUR
3.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gél likviduje 99,99 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
Domestos penový čistič toaliet a kúpeľní Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos penový čistič toaliet a kúpeľní Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Kód: 2403851
Kód dod.: 715007
EAN: 8720182796400
100%
3.25 EUR
7.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na čistenie toaliet a kúpeľní je účinný na vodný kameň vo vnútri toalety aj mimo nej.
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon a Sage antiperspirant pre mužov 150 ml
Rexona®
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon a Sage antiperspirant pre mužov 150 ml
Kód: 2602955
Kód dod.: 837137
EAN: 8720181819643
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon & Sage je antiperspirant v spreji pre mužov, ktorý poskytuje až 72hodinovú ochranu proti poceniu a telesnému zápachu.
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol a Blue Levander deodorant pre mužov 150 ml
Rexona®
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol a Blue Levander deodorant pre mužov 150 ml
Kód: 2602954
Kód dod.: 837136
EAN: 8720181819704
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol & Blue Lavender je deodorant vo spreji pre mužov, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a intenzívny pocit sviežosti.
AKCE
SAVO dezinfekcia univerzálna, rozprašovač, 500 ml
Savo®
SAVO dezinfekcia univerzálna, rozprašovač, 500 ml
Kód: 88071
Kód dod.: 700367
EAN: 8710908108419
100%
2.34 EUR
4.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekcia kuchynských a kúpeľňových povrchov. Nastriekajte na čistený povrch, nechajte pôsobiť a utrite vlhkou handričkou.
Biolit prášok proti mravcom, 250 g
Biolit
Biolit prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
4.54 EUR
18.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpudzovač hmyzu Biolit účinne pôsobí veľmi rýchlo. Biolit poskytne dlhodobú ochranu vášho domova až na 12 týždňov.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
1.29 EUR
32.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
AXE deodorant Excite, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Excite, 150 ml
Kód: 63220
Kód dod.: 800006
EAN: 8718114650708
 
3.68 EUR
24.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant vo spreji s drevito-sladkou vôňou.
Coccolino prací gel Barevné prádlo 28 dávok 1,12 L
Coccolino
Coccolino prací gel Barevné prádlo 28 dávok 1,12 L
Kód: 2008958
Kód dod.: 775398
EAN: 8720181019388
 
5.40 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojmu farebnému oblečeniu starostlivosť, akú si zaslúži.
Dove tekuté mydlo Care & Protect náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Care & Protect náplň, 500 ml
Kód: 2104570
Kód dod.: 788995
EAN: 8720181054242
 
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo na ruky, ktoré poskytne požadované antibakteriálne čistenie a zároveň hydratuje a stará sa o ruky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.