sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
NIVEA SPRCH.GEL 500 ML CREME SOFT NÁHRADNÁ NÁPLŇ 4067
Nivea®
NIVEA SPRCH.GEL 500 ML CREME SOFT NÁHRADNÁ NÁPLŇ 4067
Kód: 2603142
Kód dod.: 797030
EAN: 4006000184067
 
6.51 EUR
13.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Creme Soft 500 ml je praktická náhradní náplň pečujícího sprchového gelu s mandlovým olejem, která pokožku jemně myje a zanechává ji příjemně hebkou a hydratovanou.
Indulona sprchový gel Sensi Pure, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový gel Sensi Pure, 250 ml
Kód: 2603180
Kód dod.: 810583
EAN: 8592297017028
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Sensi Pure je sprchový gel určený na jemné každodenné umývanie pokožky, ktorý spája očistu tela s príjemnou starostlivosťou typickou pre kozmetiku Indulona.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
3.90 EUR
9.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Ryor Tea Tree Oil gél na intímnu hygienu 200 ml
Ryor
Ryor Tea Tree Oil gél na intímnu hygienu 200 ml
Kód: 16580
Kód dod.: 800100
EAN: 8594007976106
98%
7.06 EUR
7.07 EUR
35.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Velmi jemný mycí přípravek určený pro intimní hygienu.
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
1.73 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou pre použitie v domácnosti i priemysle. Obsahuje jemné abrazívum a vyznačuje sa veľmi dobrým odmasťovacím účinkom.
Lactovit Original vyživujúci sprchový gél, 300 ml
Lactovit
Lactovit Original vyživujúci sprchový gél, 300 ml
Kód: 70106
Kód dod.: 795235
EAN: 8595059740257
100%
2.39 EUR
7.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lactovit sprchový gél vyživujúci pre ženy s vitamínmi A, B, E a mliečnymi proteínmi obsahuje Lactominerály, kombináciu minerálov, vitamínov a mliečnych proteínov, ktoré poskytujú maximálnu starostlivosť. Vyživuje, hydratuje a stará sa o pokožku.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú. Vyskúšajte - NIVEA Pôsobivý sprchový gél Creme Care.
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 250 ml
Kód: 85018
Kód dod.: 795610
EAN: 9000100935449
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý, osviežujúci a ľahký sprchový gél zanecháva pokožku jemnú, bez zvyškov mastnoty. Neprekonateľný pocit jemnosti. Voči pokožke pH neutrálny.
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Kód: 1602036
Kód dod.: 797205
EAN: 4084500978881
100%
4.77 EUR
11.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s originálnou vôňou overenou generáciami pre skvelý pocit sviežosti a čistoty.
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Kód: 1704787
Kód dod.: 797208
EAN: 8700216856812
 
4.77 EUR
11.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel s veľmi sviežou a povzbudzujúcou vodnou vôňou.
AKCE
Nivea Men Deep šampón pre mužov, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Deep šampón pre mužov, 250 ml
Kód: 1804013
Kód dod.: 845448
EAN: 9005800388892
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mastné vlasy už nedostanú šancu! Šampón obohatený o elektrolyty a čierne uhlie dôkladne čistí a odstraňuje nadbytočný kožný maz z pokožky hlavy aj vlasov - NIVEA Šampón pre mužov DEEP.
Nivea Men Deep sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Deep sprchový gél, 250 ml
Kód: 1804267
Kód dod.: 797058
EAN: 9005800298764
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre mužov, ktorí sa chcú cítiť hlboko čistí a osviežení. Tento inovatívny vzorok z prírodných zdrojov pohlcuje nečistoty a čistí pokožku hlboko, čo zanecháva pocit čerstvej pokožky.
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 795132
EAN: 9005800317045
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte sa do jemnej peny aj sviežej vône. Zloženie s aloe vera pokožku hýčka a mení každú sprchu na malý relaxačný rituál - NIVEA Starostlivý sprchový gel pre pocit hydratovanej pokožky.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo Purifiant, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo Purifiant, 250 ml
Kód: 1911582
Kód dod.: 789054
EAN: 3045206501804
100%
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol mydlo vám dopreje sviežosť a jemnú vôňu vďaka obsahu výťažkov z lipy a šalvie. Mydlo Purifiant odstráni 99,9 % vírov, baktérií a mikrobi.
Dove Men+Care sprchový gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Kód: 1911612
Kód dod.: 797179
EAN: 8710522394823
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový gel na telo a tvár Dove Men+ Care Sport Active Fresh s obsahom Vitamínu C.
-1%Zľava
Palmolive Naturals Dámsky sprchový krém Mlieko & Med 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Dámsky sprchový krém Mlieko & Med 250 ml
Kód: 32014
Kód dod.: 795375
EAN: 5996175232313
100%
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektná voľba pre ženy hľadajúce denný sprchový produkt s dôrazom na hydratáciu a príjemné zmyslové zážitky. Odporúča sa pre suchú aj citlivú pokožku a tých, ktorí chcú starostlivosť bez kompromisov.
Nivea Lemongrass & Oil sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Lemongrass & Oil sprchový gel, 250 ml
Kód: 48850
Kód dod.: 795150
EAN: 9005800222967
100%
3.68 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vychutnajte si hebkosť, hydratáciu a povzbudzujúcu sviežosť pri každom sprchovaní. Zamilujte si letnú novinku s vôňou citrónovej trávy - NIVEA Osviežujúci sprchový gel Love Outdoors.
Palmolive mýdlo Naturals Milk & Honey, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Milk & Honey, 90 g
Kód: 05754
Kód dod.: 785157
EAN: 8693495034180
100%
0.65 EUR
7.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals tuhé mydlo Indulging Delight s extraktmi z mlieka a medu. Jemná starostlivosť o vašu pokožku.
-1%Zľava
Mitia Apple & Aloe tekuté mýdlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Apple & Aloe tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 47718
Kód dod.: 787025
EAN: 8595025810113
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S glycerínom a výťažkami z Aloe Vera so zklidňujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
AKCE
-1%Zľava
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Kód: 57091
Kód dod.: 795085
EAN: 8714789487656
 
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom horčíka a citrusového oleja pokožku pri sprchovaní dokonale vyčistí a zanechá sviežu vôňu. Má neutrálnu pH a preto je vhodný pre citlivú pokožku.
Fa Mystic Moments sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Mystic Moments sprchový gel, 250 ml
Kód: 61345
Kód dod.: 795601
EAN: 9000100634007
90%
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S cenným bambuckým maslom. Kvetinová vôňa mučenky. Dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou. pH neutrálny k pokožke.
Mitia Granátové jablko tekuté mýdlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Granátové jablko tekuté mýdlo, 1 l
Kód: 63020
Kód dod.: 789008
EAN: 8595025817273
 
2.16 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné zloženie spoločne s osviežujúcim ovocným extraktom z granátového jablka a panthenolom s upokojujúcimi a regeneračnými účinkami jej pomáha zachovať hebkú a vláčnu.
Versace Yellow Diamond sprchový gél pre ženy 200 ml
Versace
Versace Yellow Diamond sprchový gél pre ženy 200 ml
Kód: 64972
 
EAN: 8011003804597
 
31.66 EUR
158.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Čistá ako slnečné lúče, nádherne jasný odtieň žl
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Kód: 66788
Kód dod.: 797155
EAN: 9000100729505
100%
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S izotonickým minerálnym komplexom pomáha pokožke k regenerácii, osvieženiu a nabudeniu po športe.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.