sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.68 EUR
7.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Chic 125 g
Kód: 2500112
Kód dod.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Chic – dotyk elegancie a zmyselnej vône pre vašu pokožku každý deň!
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.86 EUR
6.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
1.73 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou pre použitie v domácnosti i priemysle. Obsahuje jemné abrazívum a vyznačuje sa veľmi dobrým odmasťovacím účinkom.
Lactovit Original vyživujúci sprchový gél, 300 ml
Lactovit
Lactovit Original vyživujúci sprchový gél, 300 ml
Kód: 70106
Kód dod.: 795235
EAN: 8595059740257
100%
2.39 EUR
7.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lactovit sprchový gél vyživujúci pre ženy s vitamínmi A, B, E a mliečnymi proteínmi obsahuje Lactominerály, kombináciu minerálov, vitamínov a mliečnych proteínov, ktoré poskytujú maximálnu starostlivosť. Vyživuje, hydratuje a stará sa o pokožku.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú. Vyskúšajte - NIVEA Pôsobivý sprchový gél Creme Care.
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 250 ml
Kód: 85018
Kód dod.: 795610
EAN: 9000100935449
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý, osviežujúci a ľahký sprchový gél zanecháva pokožku jemnú, bez zvyškov mastnoty. Neprekonateľný pocit jemnosti. Voči pokožke pH neutrálny.
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Kód: 1602036
Kód dod.: 797205
EAN: 4084500978881
100%
4.77 EUR
11.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s originálnou vôňou overenou generáciami pre skvelý pocit sviežosti a čistoty.
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Kód: 1704787
Kód dod.: 797208
EAN: 8700216856812
 
4.77 EUR
11.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel s veľmi sviežou a povzbudzujúcou vodnou vôňou.
AKCE
Nivea Men Deep šampón pre mužov, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Deep šampón pre mužov, 250 ml
Kód: 1804013
Kód dod.: 845448
EAN: 9005800388892
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mastné vlasy už nedostanú šancu! Šampón obohatený o elektrolyty a čierne uhlie dôkladne čistí a odstraňuje nadbytočný kožný maz z pokožky hlavy aj vlasov - NIVEA Šampón pre mužov DEEP.
Nivea Men Deep sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Deep sprchový gél, 250 ml
Kód: 1804267
Kód dod.: 797058
EAN: 9005800298764
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre mužov, ktorí sa chcú cítiť hlboko čistí a osviežení. Tento inovatívny vzorok z prírodných zdrojov pohlcuje nečistoty a čistí pokožku hlboko, čo zanecháva pocit čerstvej pokožky.
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 795132
EAN: 9005800317045
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte sa do jemnej peny aj sviežej vône. Zloženie s aloe vera pokožku hýčka a mení každú sprchu na malý relaxačný rituál - NIVEA Starostlivý sprchový gel pre pocit hydratovanej pokožky.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo Purifiant, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo Purifiant, 250 ml
Kód: 1911582
Kód dod.: 789054
EAN: 3045206501804
100%
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol mydlo vám dopreje sviežosť a jemnú vôňu vďaka obsahu výťažkov z lipy a šalvie. Mydlo Purifiant odstráni 99,9 % vírov, baktérií a mikrobi.
Dove Men+Care sprchový gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Kód: 1911612
Kód dod.: 797179
EAN: 8710522394823
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový gel na telo a tvár Dove Men+ Care Sport Active Fresh s obsahom Vitamínu C.
Nivea Soft Care Shower Shea Butter sprchový gél s prírodným rastlinným olejom 250 ml
Nivea®
Nivea Soft Care Shower Shea Butter sprchový gél s prírodným rastlinným olejom 250 ml
Kód: 2101005
Kód dod.: 795148
EAN: 9005800343648
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečující sprchový gel Shea Butter s přírodním rostlinným olejem a vůní bambuckého másla hýčká pokožku i smysly.
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 250 ml
Kód: 2101006
Kód dod.: 797056
EAN: 9005800341637
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Začínate svoj deň šálkou kávy, aby ste prebudili svoj organizmus? Nastartujte rovnakým spôsobom aj svoju pokožku a vyskúšajte účinky kofeínu na vlastnej koži. Svieži pocit a energia vám vydrží po celý deň.
AKCE
Palmolive sprchový gel Memories of Nature Flower Field, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Memories of Nature Flower Field, 250 ml
Kód: 2103778
Kód dod.: 795071
EAN: 8718951426160
 
2.08 EUR
8.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel vyrobený zo zložiek z 95 % prírodného pôvodu so sladkou vôňou kvetín.
Nivea Intimo Aloe Ubrousky pre intimnú hygienu, 15 ks
Nivea®
Nivea Intimo Aloe Ubrousky pre intimnú hygienu, 15 ks
Kód: 2105615
Kód dod.: 915563
EAN: 42419884
100%
4.12 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ubrousky pre intimnú hygienu Aloe obsahujú aloe vera a výťažky z magnólie. Táto kombinácia sa postará o pocit čistoty a sviežosti, ktorý vydrží po celý deň.
Lilien Macadamia tekuté mydlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Macadamia tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2202173
Kód dod.: 789004
EAN: 8596048004589
 
2.16 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň pre jemné krémové tekuté mydlo Lilien Macadamia pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
Nivea Intimo Fresh Comfort emulzia na intímnu hygienu 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Fresh Comfort emulzia na intímnu hygienu 250 ml
Kód: 2210380
Kód dod.: 800123
EAN: 9005800354521
 
5.41 EUR
5.42 EUR
21.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užijte si dlouhotrvající pocit svěžesti i v oblasti intimních partií! Zajistí ho emulze s kyselinou mléčnou a aloe vera - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Fresh.
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom šetrne čistí telo, vlasy aj pleť a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu drevín a korenia.
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
STR8 Red Code sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Red Code sprchový gel, 400 ml
Kód: 2402900
Kód dod.: 797336
EAN: 5201314149910
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hlavu tvorí ananás a tóny mora zmiešané s grepom a kardamónom. Srdce sa skladá z levandule, pelargónie, jazmínu a tymiánu na tele tvorenom jantárom, jedľou a tonka bôbmi.
Dove Silky Velvet sprchový gél, 250 ml
Dove®
Dove Silky Velvet sprchový gél, 250 ml
Kód: 2403869
Kód dod.: 797401
EAN: 8720181468513
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél s klasickou jemnou pudrovou vôňou pre okamžite jemnejšiu a hladšiu pokožku.
Dove Fruity Nourish sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Fruity Nourish sprchový gel, 250 ml
Kód: 2404207
Kód dod.: 797404
EAN: 8720181468414
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s ovocnou vôňou pre okamžite jemnejšiu a hladšiu pokožku.
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo, náhradná náplň, XXL balenie, 1250 ml
Lilien
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo, náhradná náplň, XXL balenie, 1250 ml
Kód: 2506565
Kód dod.: 787143
EAN: 8596048011501
 
2.56 EUR
10.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné tekuté mydlo s extraktom z olivovníka v praktickom sáčku.
Nivea Coconut & Jojoba Oil sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Coconut & Jojoba Oil sprchový gel, 250 ml
Kód: 2504650
Kód dod.: 795137
EAN: 9005800223018
 
3.68 EUR
14.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Máte radi pocit hebkej a hydratovanej pokožky? Užite si ho pri každom sprchovaní! Vsaďte na unikátnu kombináciu jojobového oleja a kokosu - NIVEA Pružný sprchový gél Care & Coconut.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.