sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Kód: 05980
Kód dod.: 790001
EAN: 8595025802026
87%
7.17 EUR
1.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Kód: 87201
Kód dod.: 790017
EAN: 8594004371515
97%
7.17 EUR
1.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné mydlo s hydratačným účinkom šetrne umýva a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu. Obsahuje glycerín, ktorý zabraňuje vysušovaniu pokožky aj pri častom použití.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Solvina PRO gélový čistiaci gél na ruky, 5 kg
Zenit Solvina
Solvina PRO gélový čistiaci gél na ruky, 5 kg
Kód: 2501333
Kód dod.: 791009
EAN: 8594004378613
 
21.08 EUR
21.09 EUR
4.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderný prostriedok pre domácnosti, upratovacie firmy aj priemyselné podniky. Je vhodný aj do dávkovačov.
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 500 ml
Lavon
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 500 ml
Kód: 2501619
Kód dod.: 790049
EAN: 8594187141356
 
1.08 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVONEA tekuté mydlo s vôňou avokáda 500 ml je kvalitné mydlo s neutrálnym pH a glycerínom pre hebké, čisté a voňavé ruky.
AKCE
LAVONEA tekuté mydlo kašmír a orchidea, 500 ml
Lavon
LAVONEA tekuté mydlo kašmír a orchidea, 500 ml
Kód: 2502163
Kód dod.: 790077
EAN: 8594187140236
 
1.44 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVONEA tekuté krémové mydlo 500 ml je prémiová kvalita mydla s neutrálnym pH pre hebké, čisté a voňavé ruky. Obsah glycerínu a alantoínu napomáha regenerácii Vašej pokožky.
Mitia Aqua Active tekuté mydlo, náplň, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Aqua Active tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2503737
Kód dod.: 789012
EAN: 8595025810427
 
2.16 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
REAL GOLD Tekuté mydlo s luxusnou parfumáciou 500 g
Zenit Real
REAL GOLD Tekuté mydlo s luxusnou parfumáciou 500 g
Kód: 2508508
Kód dod.: 712289
EAN: 8594004377371
 
2.39 EUR
4.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné tekuté mydlo s luxusnou vôňou šetrne umýva ruky a zanecháva pokožku vláčne hebkú a sviežu.
Lilien tekuté mydlo – Orchidea 5000 ml
Lilien
Lilien tekuté mydlo – Orchidea 5000 ml
Kód: 2508874
Kód dod.: 787116
EAN: 8596048012966
 
6.52 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lilien tekuté mydlo Orchidea jemne čistí pokožku, zanecháva ju hebkú a prevoňanú elegantnou vôňou orchidey.
Indulona kúzelné mydlo pre deti, 280 ml
Indulona®
Indulona kúzelné mydlo pre deti, 280 ml
Kód: 2509136
Kód dod.: 820023
EAN: 8592297013426
 
3.04 EUR
10.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona kúzelné mydlo pre deti je hypoalergénne tekuté mydlo, ktoré pri umývaní mení farbu. Premieňa umývanie rúk na zábavný zážitok.
AKCE
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mydlo 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mydlo 5 l
Kód: 2509163
Kód dod.: 702144
EAN: 5902986217623
 
8.56 EUR
8.57 EUR
1.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok s technológiou Soda Power (sila sódy) pre efektívne odstraňovanie špiny a mastnoty na všetkých umývateľných povrchoch, ktorý zároveň zanecháva dlhotrvajúcu a príjemnú vôňu.
Palmolive tekuté mydlo Naturals Olive Milk, 300 ml
Palmolive
Palmolive tekuté mydlo Naturals Olive Milk, 300 ml
Kód: 2600874
Kód dod.: 787053
EAN: 8693495017633
 
2.61 EUR
8.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok na umývanie rúk Palmolive Ultra Moisturising má krémovú konzistenciu bez obsahu mydla a je obohatený o 100% prírodné výťažky z olív a aloe vera.
Palmolive Naturals Milk & Honey tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Honey tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600884
Kód dod.: 787161
EAN: 8003520029157
 
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Palmolive Milk & Honey refill jemne ruky očisťuje a zbavuje všetkých nečistôt. Prípravok s príjemnou vôňou je obohatený o prírodné výťažky z mlieka a medu.
Palmolive Naturals Olive & Milk tekuté mydlo náhradní náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk tekuté mydlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600886
Kód dod.: 787163
EAN: 8003520039545
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Olive & Milk je jemné tekuté mydlo obohatené o hydratačné mlieko a olivový extrakt. Šetrne čistí, pomáha udržiavať prirodzenú vlhkosť pokožky a zanecháva ruky jemné, vyživené a prevoněné.
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, náplň, 1 l
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2504581
Kód dod.: 789220
EAN: 8594004371492
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s hydratačnými zložkami šetrne umýva a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu.
Lilien Aloe Vera tekuté mydlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Aloe Vera tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2505166
Kód dod.: 789006
EAN: 8596048004565
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň pre jemné krémové tekuté mydlo Aloe Vera pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
AKCE
-1%Zľava
Balcare Zelené jablko tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Zelené jablko tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602703
Kód dod.: 785306
EAN: 8591235105261
 
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Zelené jablko je tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Jemne odstraňuje nečistoty, vytvára bohatú penu a zanecháva pokožku čistú, hebkú a príjemne prevoňanú sviežou vôňou zeleného jablka.
AKCE
Balcare Aloe vera tekuté mydlo 5 l
BALcare
Balcare Aloe vera tekuté mydlo 5 l
Kód: 2602710
Kód dod.: 785310
EAN: 8591235105186
 
4.34 EUR
0.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Aloe Vera je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk aj bežnú starostlivosť o pokožku. Vďaka obsahu Aloe Vera a glycerínu jemne čistí, pomáha chrániť pokožku pred vysušovaním a zanecháva ruky hebké a svieže.
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
4.13 EUR
16.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom pomáha chrániť pred baktériami pri pravidelnom umývaní rúk.
-1%Zľava
Elegance Alpská lúka tekuté mydlo, 500 ml
Elegance
Elegance Alpská lúka tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 2002769
Kód dod.: 787152
EAN: 8594045542233
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo vhodné na umývanie rúk a celého tela s vôňou alpskej lúky.
Lilien Exclusive Wild Orchid krémové tekuté mydlo dávkovač 500 ml
Lilien
Lilien Exclusive Wild Orchid krémové tekuté mydlo dávkovač 500 ml
Kód: 2105263
Kód dod.: 787131
EAN: 8596048004459
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mýdlo pro dokonalou péči o vaše ruce a pokožku.
Lilien Hygiene Plus antimikrobiálne tekuté mydlo, 500 ml
Lilien
Lilien Hygiene Plus antimikrobiálne tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 2105265
Kód dod.: 787139
EAN: 8596048004473
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné tekuté mydlo Hygiene Plus pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
Dettol Jemná Aloe bezdotykový dávkovač mydla a náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Jemná Aloe bezdotykový dávkovač mydla a náplň, 250 ml
Kód: 70677
Kód dod.: 787314
EAN: 5997321780351
 
15.22 EUR
60.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol bezdotykový dávkovač mydla automaticky zaznamená Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla, ktoré odstráni baktérie a zanechá Vašu pokožku jemnú.
Mitia Apple & Aloe tekuté mydlo, náplň, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Apple & Aloe tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 47724
Kód dod.: 789015
EAN: 8595025810458
90%
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s glycerínom a výťažkami z Aloe Vera so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 47714
Kód dod.: 787021
EAN: 8595025810076
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S medovými extraktami, ktoré pokožku upokojujú, a mliečnými výťažkami bavlny s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Mitia Silk Satin tekuté mydlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Silk Satin tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 47713
Kód dod.: 787020
EAN: 8595025810069
90%
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Mitia Aloe & Milk tekuté mýdlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Aloe & Milk tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 55365
Kód dod.: 787026
EAN: 8595025813558
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z Aloe Vera, ktorý pokožku upokojuje a regeneruje, a výťažkami z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami, pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.