sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Kód: 87201
Kód dod.: 790017
EAN: 8594004371515
97%
7.17 EUR
1.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné mydlo s hydratačným účinkom šetrne umýva a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu. Obsahuje glycerín, ktorý zabraňuje vysušovaniu pokožky aj pri častom použití.
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Kód: 05980
Kód dod.: 790001
EAN: 8595025802026
87%
7.17 EUR
1.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
Kód: 2602709
Kód dod.: 785309
EAN: 8591235105162
 
5.22 EUR
1.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre dôkladné a hygienické umývanie rúk pri každodennom používaní. Antibakteriálne zloženie pomáha odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku sviežu a čistú.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo kuchyne, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo kuchyne, 250 ml
Kód: 67736
Kód dod.: 789056
EAN: 3045206501309
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol s esenciálnymi olejmi z grapefruitov a citrónu, ktoré odstránia zápach a prenikavé kuchynské pachy. Odborník na dezinfekciu bez chlóru. Delikátne a jemné zloženie vhodné aj pre citlivú pokožku malých detí.
Riva Soft Flower tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Soft Flower tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302425
Kód dod.: 790029
EAN: 8594004371287
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné tekuté mydlo, šetrne umýva a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu. Obsahuje glycerín, ktorý zabraňuje vysušovaniu aj pri častom používaní.
Solvina Mio 2000 tekutý piesok, 600 g
Zenit Mio
Solvina Mio 2000 tekutý piesok, 600 g
Kód: 07535
Kód dod.: 791001
EAN: 8594004376015
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
3.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivo odstráni tuky, oleje, decht, živice, atramenty, sadze, tlačovú farbu a ďalšie odolné nečistoty. Univerzálny čistiaci prostriedok so širokým uplatnením.
AKCE
LAVON tekuté mydlo Divoká orchidea penové, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Divoká orchidea penové, 5 l
Kód: 2501615
Kód dod.: 790038
EAN: 8594187145491
95%
7 EUR
1.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Penové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
LAVON tekuté mydlo hygienické s panthenolem, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo hygienické s panthenolem, 5 l
Kód: 2501719
Kód dod.: 790062
EAN: 8594187140595
 
6.52 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické tekuté mydlo s panthenolom a antimikrobiálnou prísadou a panthenolom.
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602708
Kód dod.: 785308
EAN: 8591235105209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Vďaka antibakteriálnym zložkám pomáha účinne odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku čistú, sviežu a príjemne prevoňanú osviežujúcou vôňou mäty.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo vyživujúca náplň, 500 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo vyživujúca náplň, 500 ml
Kód: 2302749
Kód dod.: 789045
EAN: 8411135006751
 
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol mydlo s výťažkami z mandľového mlieka a materskej kašičky pre regeneráciu. Sanytol mydlo zanechá ruky čisté, zdravé, hebké a jemne voňajúce.
Lilien tekuté mýdlo - Med 5000 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo - Med 5000 ml
Kód: 2508872
Kód dod.: 787118
EAN: 8596048012454
 
6.52 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lilien tekuté mydlo Med šetrne umýva pokožku, hydratuje ju a zanecháva ju jemne prevoňanú sladkou medovou vôňou.
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Kód: 05980
Kód dod.: 790001
EAN: 8595025802026
87%
7.17 EUR
1.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Kód: 87201
Kód dod.: 790017
EAN: 8594004371515
97%
7.17 EUR
1.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné mydlo s hydratačným účinkom šetrne umýva a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu. Obsahuje glycerín, ktorý zabraňuje vysušovaniu pokožky aj pri častom použití.
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.