sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Kód: 87201
Kód dod.: 790017
EAN: 8594004371515
97%
7.17 EUR
1.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné mydlo s hydratačným účinkom šetrne umýva a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu. Obsahuje glycerín, ktorý zabraňuje vysušovaniu pokožky aj pri častom použití.
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Kód: 05980
Kód dod.: 790001
EAN: 8595025802026
87%
7.17 EUR
1.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo vyživujúca náplň, 500 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo vyživujúca náplň, 500 ml
Kód: 2302749
Kód dod.: 789045
EAN: 8411135006751
 
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol mydlo s výťažkami z mandľového mlieka a materskej kašičky pre regeneráciu. Sanytol mydlo zanechá ruky čisté, zdravé, hebké a jemne voňajúce.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Protex Cream tekuté antibakteriálne mydlo, náplň, 700 ml
Protex®
Protex Cream tekuté antibakteriálne mydlo, náplň, 700 ml
Kód: 2003092
Kód dod.: 790073
EAN: 8718951372634
100%
6.09 EUR
8.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálne tekuté mydlo so zvláčňujúcimi účinkami.
Miléne Zelené jablko a oliva tekuté mydlo, 1 l
de Miclén - Miléne
Miléne Zelené jablko a oliva tekuté mydlo, 1 l
Kód: 2203212
Kód dod.: 789029
EAN: 8594069815221
 
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Miléne sa stará o vašu pokožku a zanechá ju ovonenú po zelenom jablku s olivami. Mydlo vhodné na každodenné použitie.
AKCE
Green Pharmacy Mandle a Oves tekuté mydlo s dávkovačom 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Mandle a Oves tekuté mydlo s dávkovačom 460 ml
Kód: 2507507
Kód dod.: 788802
EAN: 8588006037845
 
2.04 EUR
4.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Mandle a Oves je jemné tekuté mydlo, ktoré spoľahlivo čistí, hydratuje a zanecháva pokožku rúk príjemne hebkú.
LAVON dávkovacia pumpa na kanystr o objeme 5 l
Lavon
LAVON dávkovacia pumpa na kanystr o objeme 5 l
Kód: 2600415
Kód dod.: 712257
EAN: 8594187142292
 
3.26 EUR
108.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dávkovacia pumpa pre dávkovanie čistiacich prostriedkov.
Palmolive Naturals Coconut & Milk tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Coconut & Milk tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600079
Kód dod.: 787159
EAN: 8718951710955
 
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals Coconut & Milk tekuté mydlo náhradná náplň, obohatené o vitamín E, zanecháva vaše ruky jemné a vyživené. Krásne voňavá náplň na umývanie rúk poteší vaše zmysly.
-1%Zľava
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Zelený čaj tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602668
Kód dod.: 785305
EAN: 8591235105247
 
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Zelený čaj je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Jemne čistí pokožku, pomáha u
Indulona tekuté mýdlo Oliva náhradná náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Oliva náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2507065
Kód dod.: 820016
EAN: 5201314185581
100%
3.47 EUR
6.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Pôvabné tekuté mydlo OLIVA s olivovým olejom a jogurtom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk.
Protex Cream tekuté antibakteriálne mydlo, 300 ml
Protex®
Protex Cream tekuté antibakteriálne mydlo, 300 ml
Kód: 2600052
Kód dod.: 790071
EAN: 8693495054355
 
3.47 EUR
11.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálne tekuté mydlo so zvláčňujúcimi účinkami.
Miléne Aloe Vera tekuté antibakteriálne mydlo, náplň 1 l
de Miclén - Miléne
Miléne Aloe Vera tekuté antibakteriálne mydlo, náplň 1 l
Kód: 2203211
Kód dod.: 789028
EAN: 8594069815214
 
2.04 EUR
2.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté antibakteriálne dezinfekčné mydlo má veľmi jemné zloženie a hydratačné účinky.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo hydratačné, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo hydratačné, 250 ml
Kód: 67735
Kód dod.: 789055
EAN: 3045206501200
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol mydlo s prírodnými výťažkami Aloe Vera a zeleného čaju so zjemňujúcimi a hydratačnými vlastnosťami. Sanytol mydlo zanechá ruky čisté, zdravé, hebké a jemne voňajúce.
Dove tekuté mydlo Bambucké maslo a vanilka, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Bambucké maslo a vanilka, náplň, 500 ml
Kód: 77229
Kód dod.: 788999
EAN: 8712561023566
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bambucké maslo a vanilka, ktoré vašu každodennú rutinu zmení na pôžitok a premení pokožku vašich rúk na hodvábne jemnú.
Miléne Rybíz a vanilka tekuté mýdlo, náplň, 500 ml
de Miclén - Miléne
Miléne Rybíz a vanilka tekuté mýdlo, náplň, 500 ml
Kód: 1906730
Kód dod.: 789024
EAN: 8594069814507
100%
1.17 EUR
2.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Miléne sa stará o vašu pokožku a zanechá ju voňavou po zelenom ríbezli s vanilkou.
Indulona tekuté mýdlo Růže náhradní náplň, 750 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Růže náhradní náplň, 750 ml
Kód: 2507071
Kód dod.: 820019
EAN: 5201314187288
 
4.56 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Tekuté mýdlo Růže jemne čistí, hydratuje a zanecháva ruky hladké a prevoňané očarujúcou vôňou ruží.
Solvina PRO mydlová špeciálna čistiaca mydlo, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO mydlová špeciálna čistiaca mydlo, 450 g
Kód: 07850
Kód dod.: 789050
EAN: 8594004377012
100%
1.96 EUR
4.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývacia pasta s obsahom mydla na umývanie rúk aj pranie bielizne. Odstraňuje mastnotu, tuk, šmír, olej, čierne škvrny a ďalšie odolné nečistoty. Vďaka svojmu zloženiu a neutrálnemu pH je veľmi šetrný k pokožke aj čisteným povrchom, aj tak vyniká vysokou účinnosťou.
Miléne Mlieko a med tekuté mydlo, náplň, 500 ml
de Miclén - Miléne
Miléne Mlieko a med tekuté mydlo, náplň, 500 ml
Kód: 1906731
Kód dod.: 789025
EAN: 8594069814484
 
1.17 EUR
2.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Miléne sa stará o vašu pokožku a zanechá ju ovonenú po mlieku s medom.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Solvina PRO gélová čistiaca hmota na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO gélová čistiaca hmota na ruky, 450 g
Kód: 69243
Kód dod.: 791011
EAN: 8594004374967
97%
1.96 EUR
4.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dôkladne odstraňuje odolné nečistoty: oleje, tuky, mazivá, šmír, sadze, grafit, živica a ďalšie. Čistiaca hmota s jemným abrazívom určená pre jednoduché a šetrné čistenie pokožky rúk v domácnosti aj priemysle.
AKCE
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
6 EUR
1.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Green Pharmacy Harmanček a Ľan tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Harmanček a Ľan tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
Kód: 2508529
Kód dod.: 788809
EAN: 4823015935381
 
1.61 EUR
3.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Harmanček a Ľan je jemné, upokojujúce a hydratačné mydlo vytvorené pre každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Obsahuje extrakt z harmančeka lekárskeho, ktorý má prirodzené antiseptické a upokojujúce účinky.
Dove tekuté mydlo Deeply Nourishing, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Deeply Nourishing, náplň, 500 ml
Kód: 31116
Kód dod.: 789001
EAN: 4000388179004
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte tekuté mydlo Dove Original s ¼ hydratačného krému a vaše ruky budú po umytí citeľne jemnejšie a hladšie.
Dove tekuté mydlo Uhorka a Zelený čaj, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Uhorka a Zelený čaj, náplň, 500 ml
Kód: 52523
Kód dod.: 788997
EAN: 8717163097700
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vychutnajte si s týmto jemným tekutým mydlom krásny pocit z viditeľne žiarivejšej pokožky a osviežujúcej vône uhorky a zeleného čaju.
Mitia Family Ocean Fresh tekuté mydlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Ocean Fresh tekuté mydlo, 5 l
Kód: 05984
Kód dod.: 790005
EAN: 8595025802040
100%
7.17 EUR
1.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
AKCE
LAVON tekuté mydlo s antivírusovou prísadou, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo s antivírusovou prísadou, 5 l
Kód: 2501616
Kód dod.: 790052
EAN: 8594187140724
 
6.52 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické tekuté mydlo s extraktami z Morušovníka bieleho a Korkovníka amurského.
LAVON tekuté mydlo Snežienka, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Snežienka, 5 l
Kód: 2501617
Kód dod.: 790059
EAN: 8594187140076
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.