sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Kód: 87201
Kód dod.: 790017
EAN: 8594004371515
97%
7.17 EUR
1.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné mydlo s hydratačným účinkom šetrne umýva a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu. Obsahuje glycerín, ktorý zabraňuje vysušovaniu pokožky aj pri častom použití.
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Kód: 05980
Kód dod.: 790001
EAN: 8595025802026
87%
7.17 EUR
1.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Dove tekuté mýdlo Deeply Nourishing, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Deeply Nourishing, 250 ml
Kód: 06026
Kód dod.: 787001
EAN: 4000388177000
85%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte tekuté mydlo Dove Original s ¼ hydratačného krému a vaše ruky budú po umytí citeľne jemnejšie a hladšie.
Real Green Clean tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Real
Real Green Clean tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2505228
Kód dod.: 789225
EAN: 8594004375797
 
14.13 EUR
2.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo na ruky vo vegánskej kvalite.
AKCE
LAVONEA tekuté mydlo kašmír a orchidea, 1 l
Lavon
LAVONEA tekuté mydlo kašmír a orchidea, 1 l
Kód: 2502162
Kód dod.: 790076
EAN: 8594187140243
 
1.87 EUR
1.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVONEA tekuté krémové mydlo 1 l je prémiová kvalita mydla s neutrálnym pH pre hebké, čisté a voňavé ruky. Obsah glycerínu a alantoínu napomáha regenerácii vašej pokožky.
AKCE
Green Pharmacy Pižmová ruža a Bavlna tekuté mydlo s dávkovačom 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Pižmová ruža a Bavlna tekuté mydlo s dávkovačom 460 ml
Kód: 2507509
Kód dod.: 788803
EAN: 4823015945809
 
2.04 EUR
4.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Pižmová ruža a Bavlna jemne čistí pokožku rúk a zároveň ju zanecháva hydratovanú a hebkú. Kombinácia výťažku z pižmovej ruže a bavlny prináša vyživujúci a upokojujúci účinok.
AKCE
Green Pharmacy Aloe a Avokádo tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Aloe a Avokádo tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
Kód: 2508527
Kód dod.: 788808
EAN: 4823015945748
 
1.61 EUR
3.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Aloe a Avokádo je jemné a zvlhčujúce mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Kombinuje extrakt z aloe vera, známy svojimi upokojujúcimi a hydratačnými vlastnosťami a avokádový olej, ktorý je bohatý na vitamíny.
Mitia Aqua Active tekuté mýdlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Aqua Active tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2503736
Kód dod.: 787022
EAN: 8595025810083
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
AKCE
LAVON DÁVKOVAČ NA PENOVÉ MYDLO (BIELA) 900 ML
Lavon
LAVON DÁVKOVAČ NA PENOVÉ MYDLO (BIELA) 900 ML
Kód: 2600604
Kód dod.: 791057
EAN: 8594187141615
 
19 EUR
21.11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Milit tekuté krémové mydlo, 5 l
Milit
Milit tekuté krémové mydlo, 5 l
Kód: 2600720
Kód dod.: 700636
EAN: 8594221200155
 
5.66 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre každodennú hygienu rúk.
Palmolive Akvárium tekuté mydlo, 300 ml
Palmolive
Palmolive Akvárium tekuté mydlo, 300 ml
Kód: 2600885
Kód dod.: 787054
EAN: 8003520013040
 
2.61 EUR
8.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive tekuté mydlo Akvárium je vhodné nielen pre deti, ale aj pre celú rodinu. Objavte s ním kúzlo podmorského sveta. Mytie rúk sa pre Vás stane zábavou.
Palmolive Naturals Milk & Almond tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Almond tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600883
Kód dod.: 787158
EAN: 8003520029133
 
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s hydratačným mliekom a mandľovým extraktom má jemné zloženie, ktoré čistí a pomáha udržovať prirodzenú vlhkosť vašej pokožky. Toto nádherne voňavé tekuté mydlo na ruky bolo premyslene vytvorené so zložkami 96 % prírodného pôvodu.
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 300 ml
Palmolive
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 300 ml
Kód: 2600908
Kód dod.: 787155
EAN: 8003520042705
 
2.61 EUR
8.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Hygiene Plus Kitchen je antibakteriálne tekuté mydlo špeciálne vyvinuté na použitie v kuchyni. Obsahuje prírodnú antibakteriálnu zložku a limetkový extrakt, ktorý pomáha odstrániť aj silné kuchynské pachy, ako je cesnak, cibuľa alebo ryby.
AKCE
-1%Zľava
Balcare Aloe vera tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Aloe vera tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602704
Kód dod.: 785307
EAN: 8591235105285
 
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Aloe Vera je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Vďaka obsahu Aloe Vera a hydratačných zložením jemne čistí pokožku, pomáha predchádzať jej vysušovaniu a zanecháva ruky hebké a svieže.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml
Kód: 2602757
Kód dod.: 790079
EAN: 8718951788848
 
4.13 EUR
16.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml je tekuté mydlo určené na každodenné umývanie rúk.
Dove tekuté mydlo Care & Protect náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Care & Protect náplň, 500 ml
Kód: 2104570
Kód dod.: 788995
EAN: 8720181054242
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo na ruky, ktoré poskytne požadované antibakteriálne čistenie a zároveň hydratuje a stará sa o ruky.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo vyživujúce, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo vyživujúce, 250 ml
Kód: 80105
Kód dod.: 789058
EAN: 3045206501408
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol mydlo s účinkom proti vírusom a baktériám obsahuje výťažky z mandľového mlieka a materskej kašičky pre regeneráciu pokožky.
-1%Zľava
Elegance Mandle tekuté mýdlo, 500 ml
Elegance
Elegance Mandle tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 80312
Kód dod.: 787150
EAN: 8594045541380
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Luxusné krémové telové mydlo s mandľovým olejom zanecháva pokožku vláčnu a hebkú. Obsahuje hydratačné zložky a Aloe Vera.
Dettol Dobrodruh hydratačné mydlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Dobrodruh hydratačné mydlo náplň, 250 ml
Kód: 1800051
Kód dod.: 789248
EAN: 5997321781235
95%
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol Bezdotykový dávkovač mydla automaticky zaznamená Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla, ktoré odstráni baktérie a zanechá Vašu pokožku jemnú.
Mitia Family Jarné kvety tekuté mydlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Jarné kvety tekuté mydlo, 5 l
Kód: 05982
Kód dod.: 790003
EAN: 8595025802033
100%
7.17 EUR
1.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Lilien tekuté mydlo - Aloe Vera 5000 ml
Lilien
Lilien tekuté mydlo - Aloe Vera 5000 ml
Kód: 2508873
Kód dod.: 787117
EAN: 8596048012959
 
6.52 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lilien tekuté mydlo Aloe Vera jemne čistí pokožku, hydratuje ju a zanecháva svieži pocit po každom umytí.
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Olive Milk tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Kód: 2501412
Kód dod.: 789013
EAN: 8596048004602
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň pre jemné krémové tekuté mydlo s vôňou olivového mlieka.
LAVON tekuté mydlo Pomněnka, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mydlo Pomněnka, 500 ml
Kód: 2501736
Kód dod.: 790057
EAN: 8594187140038
 
1.30 EUR
2.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
LAVON tekuté mýdlo Snežienka, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Snežienka, 500 ml
Kód: 2501738
Kód dod.: 790053
EAN: 8594187140014
 
1.30 EUR
2.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Mitia Aloe & Milk tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Aloe & Milk tekuté mýdlo, náplň, 1 l
Kód: 2503973
Kód dod.: 789016
EAN: 8595025813664
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s extraktom z Aloe Vera, ktorý pokožku upokojuje a regeneruje, a výťažkami z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami, pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Lilien tekuté mýdlo - Granátové jablko XXL - sáček 1250 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo - Granátové jablko XXL - sáček 1250 ml
Kód: 2508864
Kód dod.: 787144
EAN: 8596048012317
 
2.56 EUR
2.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si kvalitnú starostlivosť o ruky každý deň s Lilien tekutým mydlom Granátové jablko
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.