sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Fresh je antibakteriálne tekuté mydlo určené pre každodennú hygienu rúk. Je vyvinuté tak, aby pomáhalo chrániť pokožku pred baktériami pri bežnom umývaní, a zároveň poskytovalo osviežujúci pocit čistoty.
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600918
Kód dod.: 790083
EAN: 8718951496880
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Ultra v náhradnej náplni umožňuje jednoduché doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Green Apple tekuté mydlo, 5 l
Kód: 05980
Kód dod.: 790001
EAN: 8595025802026
87%
7.17 EUR
1.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriálne mydlo, 5 kg
Kód: 87201
Kód dod.: 790017
EAN: 8594004371515
97%
7.17 EUR
1.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné mydlo s hydratačným účinkom šetrne umýva a zanecháva pokožku vláčnu hebkú a sviežu. Obsahuje glycerín, ktorý zabraňuje vysušovaniu pokožky aj pri častom použití.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Protex Fresh tekuté antibakteriálne mydlo, 300 ml
Parex
Protex Fresh tekuté antibakteriálne mydlo, 300 ml
Kód: 2600047
Kód dod.: 790072
EAN: 8693495051712
 
3.47 EUR
11.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo, ktoré pomáha chrániť pred baktériami.
Mitia Silk Satin tekuté mydlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Silk Satin tekuté mydlo, 1 l
Kód: 47719
Kód dod.: 789010
EAN: 8595025810403
 
2.16 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné krémové zloženie spoločne s extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Dettol Bavič Grapefruit tekuté mydlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Bavič Grapefruit tekuté mydlo náplň, 250 ml
Kód: 1800053
Kód dod.: 789250
EAN: 5997321781242
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol Bezdotykový dávkovač mydla automaticky zaznamená Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla, ktoré odstráni baktérie a zanechá Vašu pokožku jemnú.
Miléne Mlieko a med tekuté mydlo, náplň, 1 l
de Miclén - Miléne
Miléne Mlieko a med tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2203214
Kód dod.: 789031
EAN: 8594069815245
 
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Miléne sa stará o vašu pokožku a zanechá ju ovonenú po mlieku s medom.
Lilien Honey tekuté mydlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Honey tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2501411
Kód dod.: 789026
EAN: 8596048004572
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň pre jemné krémové tekuté mydlo Honey pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
100%
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
-1%Zľava
LAVON tekuté mýdlo hygienické s antivirovou přísadou, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mýdlo hygienické s antivirovou přísadou, 500 ml
Kód: 2501620
Kód dod.: 790051
EAN: 8594187140731
 
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické tekuté mydlo s extraktmi z Morušovníka bieleho a Korkovníka amurského.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Kód: 2501713
Kód dod.: 790068
EAN: 8594187140250
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Wood Santal & Rose tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Wood Santal
Wood Santal & Rose tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Kód: 2508274
Kód dod.: 787077
EAN: 8594221200483
 
2 EUR
2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wood Santal & Rose je luxusné tekuté mydlo na ruky s príjemnou vôňou ruže v kombinácii so santalom.
Lilien tekuté mýdlo - Oliva 5000 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo - Oliva 5000 ml
Kód: 2508871
Kód dod.: 787119
EAN: 8596048012447
 
6.52 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lilien tekuté mydlo Oliva šetrne čistí pokožku, vyživuje ju a zanecháva ju jemnú a hebkú po každom umytí.
Lavonea hygienické tekuté mydlo s antivírusovou prísadou, 1 l
Lavon
Lavonea hygienické tekuté mydlo s antivírusovou prísadou, 1 l
Kód: 2600501
Kód dod.: 790075
EAN: 8594187140755
 
2.16 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické tekuté mydlo s extraktmi z moruše bielej a korkovníka amurského.
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Colgate®
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600080
Kód dod.: 787156
EAN: 8003520045317
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Palmolive Hygiene Plus Kitchen s prírodnou antibakteriálnou zložkou zmýva baktérie vyskytujúce sa predovšetkým v kuchyni a chráni vašu pokožku, ktorú zanecháva hygienicky čistú a zároveň ju upokojuje. Má biologicky odbúrateľné zloženie.
Dove tekuté mýdlo Nourishing Silk, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Nourishing Silk, náplň, 500 ml
Kód: 31117
Kód dod.: 789002
EAN: 8717163573792
93%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toto ošetrujúce tekuté mydlo vyživuje vašu pokožku pri každom použití, a vy si tak môžete vychutnať krásny pocit z hodvábne jemných rúk.
Nivea Creme Soft tekuté mydlo náhradná náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft tekuté mydlo náhradná náplň, 500 ml
Kód: 06054
Kód dod.: 789033
EAN: 4006000184036
100%
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suché ruky budú minulosťou! Vďaka šetrnej starostlivosti so zvlhčujúcim mandľovým olejom budú vaše ruky krásne čisté a dokonale hydratované. Vsadnite na - NIVEA Krémové tekuté mydlo Creme Soft.
AKCE
Sanytol gél na ruky, 250 ml
Sanytol
Sanytol gél na ruky, 250 ml
Kód: 58705
Kód dod.: 789079
EAN: 3045206503006
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SANYTOL gély pre okamžitú dezinfekciu rúk sú vhodné pre celú rodinu a možno ich používať kdekoľvek, kedykoľvek, bez vody, mydla a uteráka.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
LAVON tekuté mýdlo Pomněnka, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Pomněnka, 5 l
Kód: 2501718
Kód dod.: 790063
EAN: 8594187140090
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
LAVON tekuté mydlo Magnólia, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mydlo Magnólia, 500 ml
Kód: 2501730
Kód dod.: 790054
EAN: 8594187140021
 
1.30 EUR
2.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Wood Santal & Orchid tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Neuvedeno
Wood Santal & Orchid tekuté mydlo na ruky 1 l, dávkovač
Kód: 2508270
Kód dod.: 787075
EAN: 8594221200469
 
2 EUR
2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wood Santal & Orchid je tekuté mydlo na ruky, ktoré spája jemnú starostlivosť o pokožku s príjemnou vôňou santalového dreva a orchidey.
Protex Cream antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Protex®
Protex Cream antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600925
Kód dod.: 790111
EAN: 8718951584938
 
3.69 EUR
7.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex antibakteriálne mydlo Cream v náhradnej náplni je praktické riešenie pre doplnenie dávkovača. Pomáha udržiavať ruky hygienicky čisté pri každodennom umývaní.
Frosch Sensitive tekuté mydlo pre deti náhradná náplň, 500 ml
Frosch®
Frosch Sensitive tekuté mydlo pre deti náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2602416
Kód dod.: 765057
EAN: 9001531968495
 
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo vďaka vybraným ingredienciám chráni pokožku a zabraňuje vysúšaniu počas každého umývania rúk.
Frosch Levanduľa tekuté mydlo, 300 ml
Frosch®
Frosch Levanduľa tekuté mydlo, 300 ml
Kód: 2602993
Kód dod.: 790099
EAN: 9001531968433
 
4.13 EUR
13.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s výťažkami z levandule a prírodnými zložkami.
Dettol Jemná aloe vera tekuté mydlo náhradná náplň, 500 ml
Dettol
Dettol Jemná aloe vera tekuté mydlo náhradná náplň, 500 ml
Kód: 101337
Kód dod.: 789239
EAN: 5208070003791
100%
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Dettolᵀ náhradná náplň do pumpičky. Jemné na pokožke, drsné k mikroorganizmom. Konečne starostlivosť a ochrana pred mikroorganizmami, ktorú si vaša rodina zaslúži. Pomáha udržiavať vaše ruky zdravé.
Tesori d'Oriente Fiori di Loto a Karité parfémované mydlo, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fiori di Loto a Karité parfémované mydlo, 300 ml
Kód: 1710395
Kód dod.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
2.82 EUR
9.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianske tekuté mydlo Vám dopraje zmyselnú kvetinovú vôňu. Intenzívne zjemňuje a zvláčňuje pokožku rúk, tváre i celého tela.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.