sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Kód: 2507036
Kód dod.: 720254
EAN: 9000101591965
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon zabezpečujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Kód: 2602770
Kód dod.: 720268
EAN: 9000101852516
 
7.37 EUR
49.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.74 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice, s o 50 % väčším účinkom proti vodnému kameňu* a o 55 % menej plastu. Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu?
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02483
Kód dod.: 720048
EAN: 8595025806055
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Lemon Fresh 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Kód: 86860
Kód dod.: 722028
EAN: 8585003991811
 
12.76 EUR
12.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodorizačný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Kód: 2602402
Kód dod.: 720264
EAN: 9000101854138
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Ocean zabezpečuje čistotu toalety a sviežu oceánovú vôňu.
AKCE
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
5.17 EUR
25.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Citron & Oceán WC blok 4 × 50 g je závesný čistiaci WC blok určený k udržiavaniu čistoty toalety pri každom spláchnutí. Kombinuje dve vône – citrón (Citron) a oceán (Oceán) – a postupne uvoľňuje aktívne látky, ktoré čistia a osviežujú WC mí
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC guličky, 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC guličky, 50 g
Kód: 96528
Kód dod.: 720135
EAN: 9000101023985
100%
2.16 EUR
43.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eukalyptus, Citrón, Čerstvé kvety, mix najobľúbenejších variant tohto výrobku v jednom balení. Vôňa eukalyptu, citróna alebo čerstvých kvetov.
Duck Active Clean Citrus WC závesný čistič s vôňou 38,6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus WC závesný čistič s vôňou 38,6 g
Kód: 1802157
Kód dod.: 720009
EAN: 5000204020441
 
2.39 EUR
61.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.
Fre Pre Wave Levanduľa vonné sitko do pisoára fialovej 19 x 20,3 x 1,9 cm 52 g
Fre Pro
Fre Pre Wave Levanduľa vonné sitko do pisoára fialovej 19 x 20,3 x 1,9 cm 52 g
Kód: 2001289
Kód dod.: 010508
EAN: 8594194892227
100%
4.55 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple vonná závěska
Kód: 2109574
Kód dod.: 707175
EAN: 8594194890483
 
4.77 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická záveska pre dámske toalety, vyrobená v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet.
AKCE
Dr. Devil Wc blok Japonská záhrada, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Wc blok Japonská záhrada, 65 ml
Kód: 2302298
Kód dod.: 6901/6980
EAN: 8595025838131
100%
3.03 EUR
46.62EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický bodový WC gél zabezpečí čistotu a sviežosť vašej toalety. Odstraňuje baktérie, víry i plesne a obsahuje bieliace zložky pre dokonalú hygienu.Balenie: 65 ml – kompaktná veľkosť pre jednoduché použitie.
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Kód: 2401759
Kód dod.: 719989
EAN: 5000204345148
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Fruitopia dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Provoní celú miestnosť ovocnou vôňou.
Fre-Pro Wave Honeysuckle vonné sítko do pisoáru
Fre Pro
Fre-Pro Wave Honeysuckle vonné sítko do pisoáru
Kód: 2500978
Kód dod.: 707159
EAN: 8594194890087
 
4.55 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné sítko k provoneniu pisoárov - účinnosť 30 dní, made in USA.
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Kód: 2501659
Kód dod.: 719125
EAN: 8720182903266
 
2.82 EUR
28.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhodobou sviežou vôňou magnólie.
Duck Fresh Discs Blue náhradná náplň, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue náhradná náplň, 2× 36 ml
Kód: 2407120
Kód dod.: 719983
EAN: 5000204331394
 
5.63 EUR
2.82EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové zloženie aktívne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
3.03 EUR
46.62EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zabezpečuje hygienickú čistotu toalety a sviežu vôňu pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Kód: 60390
Kód dod.: 720131
EAN: 9000100625104
96%
1.73 EUR
34.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi kuličkami, ktoré v sebe spájajú atraktívny dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami na dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Kód: 66336
Kód dod.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
2.60 EUR
0.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívne prilne bez potreby závesu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týždňov.
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Kód: 1708994
Kód dod.: 719993
EAN: 5000204339130
100%
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Prevonia celú miestnosť limetkovou vôňou.
Fre-Pro Bowl Clip Cotton Blossom vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Cotton Blossom vonná závěska
Kód: 2001300
Kód dod.: 707167
EAN: 8594194890476
100%
4.77 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná závěska pre dámske toalety, vyrobené v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet. Revolučný transparentný dizajn.
Sito do pisoára s vôňou levandule Fre Pro Wave 3D fialové 1 kus
Fre Pro
Sito do pisoára s vôňou levandule Fre Pro Wave 3D fialové 1 kus
Kód: 2202598
Kód dod.: 707160
EAN: 8594194892227
 
4.55 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
Vektex Sitko do pisoára, mix farieb, 1 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex Sitko do pisoára, mix farieb, 1 ks
Kód: 2301425
Kód dod.: 707155
EAN: 8595640207367
100%
2.16 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfumované sitko do pisoára vhodné aj na použitie do umývadiel, drezov a vaní. Použitie sitka zabraňuje usadzovaniu vodného a močového kameňa a eliminuje zápach. Účinnosť až 30 dní.
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok guľôčky 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok guľôčky 3 x 50 g
Kód: 2508194
Kód dod.: 720241
EAN: 9000101834819
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Hawai je inovovaný WC blok vo forme štyroch guľôčok, ktoré sa postupne rozpúšťajú a uvoľňujú čistiace zložky pri každom spláchnutí.
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501335
Kód dod.: 720228
EAN: 9000101530667
 
5.63 EUR
28.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka svojmu diskrétnemu dizajnu a trendy farbám sa perfektne hodí pod okraj toalety. Zažite sviežosť kvetín s každým spláchnutím.
-1%Zľava
WC Meister Aktiv Kraft vôňa mora WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vôňa mora WC blok, 45 g
Kód: 2501649
Kód dod.: 721016
EAN: 4260418930955
 
1.29 EUR
1.30 EUR
28.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toaletný príväšok s modrou farbou vody! Vďaka obsahu čistiacich látok a vôní produkt dokonale čistí toaletu, osviežuje a ponecháva veľmi príjemnú horskú vôňu.
Duck Aqua 4v1 Tyrkysová Mäta Misia WC záves duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Tyrkysová Mäta Misia WC záves duopack 2x36 ml
Kód: 2601159
Kód dod.: 719971
EAN: 5000204425130
 
2.82 EUR
39.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Aqua 4v1 Tyrkysová Mäta Misia je závesný WC blok, ktorý zaisťuje komplexnú hygienu toalety pri každom spláchnutí. Čistí toaletu, pomáha proti vodnému kameňu, vytvára aktívnu penu a zanecháva sviežu vôňu mäty s citrusovými tónmi.
Duck Aqua 4v1 Purple Hibiscus Hyperspace WC záves duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Purple Hibiscus Hyperspace WC záves duopack 2x36 ml
Kód: 2601160
Kód dod.: 719970
EAN: 5000204425109
 
2.82 EUR
39.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Aqua 4in1 Purple Hibiscus Hyperspace je závesný WC blok, ktorý zaisťuje dlhotrvajúcu čistotu, sviežosť a hygienu toalety pri každom spláchnutí. Čistí toaletu, pomáha proti vodnému kameňu, vytvára aktívnu penu a zanecháva sviežu vôňu ibišku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.