sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Kód: 2507036
Kód dod.: 720254
EAN: 9000101591965
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon zabezpečujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Kód: 2602770
Kód dod.: 720268
EAN: 9000101852516
 
7.37 EUR
49.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.74 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice, s o 50 % väčším účinkom proti vodnému kameňu* a o 55 % menej plastu. Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu?
Domestos 3v1 Power Citrusová náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusová náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
0.74 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou citrusov.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104264
Kód dod.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62741
Kód dod.: 6154
EAN: 8595025819666
100%
1.94 EUR
1.95 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
-1%Zľava
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62742
Kód dod.: 6155
EAN: 8595025819673
95%
1.94 EUR
1.95 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S prídavkom látky neutralizujúcej nepríjemné pachy. Vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Kód: 1803824
Kód dod.: 01458
EAN: 8595000914850
100%
2.16 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tableta do splachovacej WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do príjemného odtieňa, tvorí bohatú penu a znižuje tvorbu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104544
Kód dod.: 6809
EAN: 8595025835703
100%
3.33 EUR
0.83EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Bref WC blok Power Aktiv Citrón & Ocean tuhý 4× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Citrón & Ocean tuhý 4× 50 g
Kód: 2210346
Kód dod.: 720160
EAN: 9000101309409
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu? Bref WC blok je jednoduchým a pohodlným spôsobom, ktorý zaisťuje čistotu a sviežosť vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia.
AKCE
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace WC blok s vôňou ibišteka a melóna náhradná náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace WC blok s vôňou ibišteka a melóna náhradná náplň 2x36 ml
Kód: 2602904
Kód dod.: 721034
EAN: 5000204423600
 
5.63 EUR
78.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace sú náhradné gélové náplne do systému Fresh Discs, ktoré udržiavajú toaletu čistú a sviežo voňajúcu pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC guličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC guličky, 3 × 50 g
Kód: 70233
Kód dod.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power aktiv zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, vytvára účinnú čistiacu penu, zabraňuje usadzovaniu nečistôt a dodáva vašej toalete extra sviežosť.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Borovica, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Borovica, 3× 50 g
Kód: 70235
Kód dod.: 720180
EAN: 9000100753340
100%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Activ WC blok Borovica 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnému kameňu, úžasná sviežosť, účinná čistiaca pena, hygienická čistota.
Bref Power Aktiv WC blok Citron, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Citron, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501337
Kód dod.: 720158
EAN: 9000101308907
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre belosť a lesk toalety.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Kód: 2404601
 
EAN: 5000204329971
 
2.30 EUR
31.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
Bref WC blok Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Kód: 2505170
Kód dod.: 719985
EAN: 9000101360578
 
4.33 EUR
28.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok z radu produktov ProNature ponúka osvieženie vašej kúpeľne alebo toalety inšpirované prírodou.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Kód: 2602401
Kód dod.: 720263
EAN: 9000101853353
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a sviežo voňavú pri každom spláchnutí.
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Flower je závesný WC blok so štyrmi aktívnymi guľkami, ktoré zabezpečujú účinné čistenie a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, borovica, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, borovica, 900 g
Kód: 02748
Kód dod.: 722010
EAN: 8595000910463
 
12.79 EUR
14.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkládanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prípravok zabraňuje tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
AKCE
Bref De Luxe Lovely Jasmine pevný WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref De Luxe Lovely Jasmine pevný WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety 3 x 50 g
Kód: 1911240
Kód dod.: 720210
EAN: 9000101375114
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref DeLuxe luxusní parfémy pro vaší toaletu.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové zloženie aktívne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
-1%Zľava
WC Meister Aktiv Kraft exotické kvety WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft exotické kvety WC blok, 45 g
Kód: 2501648
Kód dod.: 721018
EAN: 4260418930924
 
1.29 EUR
1.30 EUR
28.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toaletný prívesok s modrou farbou vody! Vďaka obsahu čistiacich látok a vôní produkt dokonale čistí toaletu, osvieži a ponecháva veľmi príjemnú vôňu.
Larrin 3v1 Provance fialový závěs do WC, 40 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Provance fialový závěs do WC, 40 g
Kód: 2508482
Kód dod.: 719009
EAN: 8595000915116
 
1.51 EUR
37.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Larrin 3v1 Provance je praktický WC závěs, ktorý zabezpečuje dlhodobú sviežosť a čistotu vašej toalety. Kombinuje tri účinky v jednom – čistí, osviežuje a bráni tvorbe vodného kameňa.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Kód: 2505891
Kód dod.: 720256
EAN: 9000101592368
 
7.37 EUR
49.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technológiou Odor Stop vytvára ochrannú bariéru proti nepríjemným zápachom a zároveň uvoľňuje dlhotrvajúcu sviežosť.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
4.33 EUR
28.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáha zabezpečiť hygienickú čistotu toalety pri každom spláchnutí.
Prix Wc osviežovač fresh, záves do WC, 40 g
Styl Prix
Prix Wc osviežovač fresh, záves do WC, 40 g
Kód: 02652
Kód dod.: 719080
EAN: 8595000911668
96%
1.08 EUR
27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodoračný prostriedok pre WC misy a sanitárne zariadenia so sviežou vôňou.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC guličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC guličky, 3 × 50 g
Kód: 70234
Kód dod.: 720181
EAN: 9000100753401
94%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok Bref Power Aktiv Ocean - inovatívny spôsob údržby vašej toalety. WC blok je vybavený štyrmi guličkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok. Pri každom spláchnutí bude vaša toaleta svieža a hygienicky čistá.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Levanduľa, WC guľôčky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Levanduľa, WC guľôčky, 3 × 50 g
Kód: 86223
Kód dod.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
3.47 EUR
1.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Activ WC blok Levanduľa 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnému kameňu, úžasná sviežosť, účinná čistiaca pena.
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2210347
Kód dod.: 720245
EAN: 9000101316988
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice & levandule a o + 50 % vyšším účinkom proti vodnému kameňu
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.