sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Kód: 2507036
Kód dod.: 720254
EAN: 9000101591965
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon zabezpečujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.74 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice, s o 50 % väčším účinkom proti vodnému kameňu* a o 55 % menej plastu. Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu?
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Kód: 2602770
Kód dod.: 720268
EAN: 9000101852516
 
7.37 EUR
49.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Citrusová náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusová náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
0.74 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou citrusov.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104264
Kód dod.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, WC blok v guľôčkach, farbí vodu do modrého odtieňa 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, WC blok v guľôčkach, farbí vodu do modrého odtieňa 2 × 50 g
Kód: 2504996
Kód dod.: 720169
EAN: 9000100889131
 
3.90 EUR
39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonalá čistota medzi každým spláchnutím vďaka účinným látkam obsiahnutým v modrej vode. Účinný aj proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť a hygiena.
Duck WC blok Fresh Discs Virtuálna Fialová, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtuálna Fialová, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
Bref WC blok Color Auto Aktiv Eukalyptus 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Aktiv Eukalyptus 4 x 50 g
Kód: 2602859
Kód dod.: 720249
EAN: 9000101850727
 
5.63 EUR
28.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv Eukalyptus je závesný WC blok so štvornásobným účinkom, ktorý udržuje toaletu čistú a sviežu pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Kód: 2309188
Kód dod.: 720220
EAN: 9000101588392
 
3.90 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užívajte si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a premieňa vašu toaletu na oázu pokoja.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Kód: 1802879
Kód dod.: 6511
EAN: 8595025831125
100%
2.94 EUR
2.95 EUR
39.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC bodový blok voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
-1%Zľava
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
1.29 EUR
1.30 EUR
32.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou borovice.
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradná náplň, vôňa hôr, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradná náplň, vôňa hôr, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
0.86 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodorizačný prípravok pre WC-misy a sanitárne zariadenia. Tuhá hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniónového a neiontového charakteru, parfumu, farbiva a pomocných látok.
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02477
Kód dod.: 720046
EAN: 8595025806031
96%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Apple Fresh 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Bref Blue Aktiv Eucalyptus WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňu 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Eucalyptus WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňu 2 x 50 g
Kód: 90954
Kód dod.: 1959255
EAN: 9000100889391
100%
3.68 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemných zápachů a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball lemon fresh závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball lemon fresh závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802881
Kód dod.: 6467
EAN: 8595025830418
100%
3.03 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohato pení, sviežo a intenzívne vonia, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citrónová osvieženie WC blok bez košíka, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citrónová osvieženie WC blok bez košíka, 2 × 20 g
Kód: 2104263
Kód dod.: 6805
EAN: 8595025835666
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
-1%Zľava
Forzablu Acqua Blu Granforte tablety do nádržky WC, 2 ks
Relevi
Forzablu Acqua Blu Granforte tablety do nádržky WC, 2 ks
Kód: 2301896
Kód dod.: 721070
EAN: 8002100247417
100%
1.94 EUR
1.95 EUR
0.97EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace tablety s vôňou do nádržky WC sú skvelým doplnkom pre dokonalú čistotu Vašej toalety.
AKCE
WC Meister Aktiv Kraft vôňa lesa WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vôňa lesa WC blok, 45 g
Kód: 2501748
Kód dod.: 721017
EAN: 4260418930931
 
1.17 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toaletný prívesok s modrou farbou vody! Vďaka obsahu čistiacich látok a vôní produkt dokonale čistí toaletu, osviežuje a ponecháva veľmi príjemnú vôňu.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501334
Kód dod.: 720229
EAN: 9000101530636
 
5.63 EUR
28.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok je jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zabezpečiť čistotu vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia.
AKCE
Bref WC Purple Aktiv Levanduľa, WC blok v kuličkách, vôňa levandule, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Purple Aktiv Levanduľa, WC blok v kuličkách, vôňa levandule, 3 x 50 g
Kód: 2505021
Kód dod.: 720161
EAN: 9000101089646
 
3.90 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale čistí medzi každým spláchnutím vďaka účinným látkam obsiahnutým vo fialovej vode, je účinný proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť. Dokonalá hygiena.
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Kód: 02626
Kód dod.: 719022
EAN: 8720182788528
90%
1.29 EUR
32.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou citrusov.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104265
Kód dod.: 6807
EAN: 8595025835680
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
WC Meister Alpen Frisch farbiaci záves do WC, 45 g
WC Meister
WC Meister Alpen Frisch farbiaci záves do WC, 45 g
Kód: 2501744
Kód dod.: 721019
EAN: 4260418931693
 
1.17 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toaletný prívesok s modrou farbou vody! Vďaka obsahu čistiacich látok a vôní produkt dokonale čistí toaletu, osviežuje a ponecháva veľmi príjemnú horskú vôňu.
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon zaisťujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
Prix Wc osviežovač fresh, záves do WC, vôňa kvetín, 40 g
Styl Prix
Prix Wc osviežovač fresh, záves do WC, vôňa kvetín, 40 g
Kód: 02654
Kód dod.: 719082
EAN: 8595000911675
97%
1.08 EUR
27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodoračný a čistiaci prípravok pre WC misy a sanitárne zariadenia s citrusovo-ovocnou vôňou. Obmedzuje tvorbu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Kód: 63956
Kód dod.: 9527
EAN: 8595025817723
93%
2.94 EUR
2.95 EUR
39.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
Bref Blue Aktiv Chlorine WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňa 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Chlorine WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňa 3 x 50 g
Kód: 1706129
Kód dod.: 720178
EAN: 9000101018226
83%
4.33 EUR
1.44EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Blue Aktiv = 1. Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě 2. Účinný proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá hygiena.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802883
Kód dod.: 720086
EAN: 8595025830432
100%
3.03 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohato pění, sviežo a intenzívne voní, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.