sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Kód: 2507036
Kód dod.: 720254
EAN: 9000101591965
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon zabezpečujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Kód: 2602770
Kód dod.: 720268
EAN: 9000101852516
 
7.37 EUR
49.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.74 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
7.37 EUR
24.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice, s o 50 % väčším účinkom proti vodnému kameňu* a o 55 % menej plastu. Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu?
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104264
Kód dod.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02483
Kód dod.: 720048
EAN: 8595025806055
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Lemon Fresh 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citron Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citron Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104543
Kód dod.: 6808
EAN: 8595025835697
 
3.33 EUR
0.83EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Bref WC Power Aktiv Levanduľa, WC blok v guľôčkach, levanduľa, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Levanduľa, WC blok v guľôčkach, levanduľa, 50 g
Kód: 86732
Kód dod.: 720127
EAN: 9000101853506
95%
1.73 EUR
34.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú priťahujúci dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami pre dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru borovica, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru borovica, 1 kg
Kód: 86861
Kód dod.: 9179
EAN: 8585003991798
70%
12.76 EUR
12.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodoračný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
AKCE
Bref Power Aktiv 4 Formula Levanduľa WC blok 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Levanduľa WC blok 2 x 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
3.21 EUR
32.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
-1%Zľava
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49042
Kód dod.: 6098
EAN: 8595025819642
 
1.94 EUR
1.95 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
5.63 EUR
78.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Kód: 2505041
Kód dod.: 720154
EAN: 9000100656832
 
3.16 EUR
31.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú príťažlivý design s vynikajúcimi vlastnosťami na dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
Bref Power Aktiv WC blok Kvetinové rozkvetenie, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Kvetinové rozkvetenie, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501336
Kód dod.: 720157
EAN: 9000101309041
 
5.20 EUR
26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre belosť a lesk toalety
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Kód: 2501660
Kód dod.: 719126
EAN: 8720182903877
 
3.68 EUR
24.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhotrvajúcou sviežou vôňou magnólie.
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Kód: 2501956
Kód dod.: 720153
EAN: 9000101089769
 
3.68 EUR
36.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličky majú štyri funkcie. Pri každom spláchnutí zabezpečuje hygienickú čistotu aj vďaka čistiacej pene, obarvuje vodu, zároveň chráni proti vodnému kameňu a prináša dlhodobú vôňu a sviežosť.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Kód: 2602791
Kód dod.: 720271
EAN: 9000101854497
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a zanecháva príjemnú kvetinovú vôňu po každom spláchnutí.
Duck Fresh Discs Morská vôňa WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradné níplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Morská vôňa WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradné níplň 2x36 ml
Kód: 67996
Kód dod.: 720064
EAN: 5000204338959
100%
5.63 EUR
2.82EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck FreshDiscs náhradní náplň do gelové disku, který přilne k WC míse. Zabraňuje usazování vodního kamene, dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace, čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů.
Duck Fresh Discs Limetka WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradná náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Limetka WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradná náplň 2x36 ml
Kód: 67997
Kód dod.: 720223
EAN: 5000204338928
90%
5.63 EUR
78.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Kód: 1708992
Kód dod.: 719995
EAN: 5000204339079
93%
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Prevonia celú miestnosť levanduľovou vôňou.
Duck WC blok Fresh Discs Morská vôňa, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Morská vôňa, 36 ml
Kód: 1708993
Kód dod.: 719994
EAN: 5000204339109
93%
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Morská vôňa dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Provoní celú miestnosť morskou vôňou.
Fre-Pro Bowl Clip Kiwi Grep vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Kiwi Grep vonná závěska
Kód: 2000102
Kód dod.: 707176
EAN: 8594194890513
 
4.77 EUR
86.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná závěska pre dámske toalety, vyrobené v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet.
Fre Pre Bowl Clip Uhorka a melón vonný WC záves zelený 10 x 5 x 6 cm 55 g
Fre Pro
Fre Pre Bowl Clip Uhorka a melón vonný WC záves zelený 10 x 5 x 6 cm 55 g
Kód: 2000101
Kód dod.: 707174
EAN: 8594194890469
 
4.77 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná závěska pro dámské toalety, vyrobeno v USA. K zavěšení z vnější strany mísy, pro všechny typy toalet.
Fre-Pro Bowl Clip Mango vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Mango vonná závěska
Kód: 2001301
Kód dod.: 707168
EAN: 8594194890490
 
4.77 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná závěska pre dámske toalety, vyrobené v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet. Revolučný transparentný dizajn.
Fre Pro Wave 3D bavlnené sitko do pisoára s vôňou modré 1 kus
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D bavlnené sitko do pisoára s vôňou modré 1 kus
Kód: 2202597
Kód dod.: 707170
EAN: 8594194892173
 
4.55 EUR
4.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné sítko k provonění pisoárů, účinnost 30 dní, vyrobeno v USA. Snadno nastavitelné datum doporučené výměny pro efektivnější použití.
Fre Pro Wave 3D Honey/Pearls s vôňou pisoárov biely 1 kus
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D Honey/Pearls s vôňou pisoárov biely 1 kus
Kód: 2202593
Kód dod.: 013001
EAN: 8594194890087
 
4.55 EUR
4.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
Larrin Pissoir Bridge Deo kocky do pisoára 1 kg
Styl Larrin®
Larrin Pissoir Bridge Deo kocky do pisoára 1 kg
Kód: 2203242
Kód dod.: 722000
EAN: 8595000914904
 
11.57 EUR
11.58 EUR
11.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení, určený ke vkládání do pisoárů zejména k užití v komunální hygieně.
Fre Pro Wave 3D pisoárové sitko s vôňou manga oranžové 1 kus
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D pisoárové sitko s vôňou manga oranžové 1 kus
Kód: 2204510
Kód dod.: 707169
EAN: 8594194892197
 
4.55 EUR
4.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné sítko k provonění pisoárů, účinnost 30 dní, vyrobeno v USA. Snadno nastavitelné datum doporučené výměny pro efektivnější použití.
Fre Pro Wave 3D Uhorka/Melón s vôňou pisoáru zelená 1 kus
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D Uhorka/Melón s vôňou pisoáru zelená 1 kus
Kód: 2207784
Kód dod.: 707172
EAN: 8594194892166
 
4.55 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné sítko k provonění pisoárů, účinnost 30 dní, vyrobeno v USA. Snadno nastavitelné datum doporučené výměny pro efektivnější použití.
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Serenity, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Serenity, 3× 50 g
Kód: 2400155
Kód dod.: 720221
EAN: 9000101587494
 
3.90 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užite si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a mení vašu toaletu na oázu pokoja.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.