sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307823
Kód dod.: 837002
EAN: 59099284
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka ochrane, ktorú ti poskytne antiperspirant Rexona Biorythm.
AKCE
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Cif
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Kód: 2402456
Kód dod.: 710023
EAN: 8720182782410
100%
2.03 EUR
4.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci sprej Cif Okna & sklo je šetrný k vášmu domovu.
Dove Advanced Care Peach & White Blossom antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Peach & White Blossom antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2402877
Kód dod.: 835053
EAN: 8720181443572
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care antiperspirant sprej pomáha chrániť proti poteniu a zanecháva sviežu vôňu.
AKCE
Cif univerzálny čistiaci sprej na vodný kameň, 750 ml
Cif
Cif univerzálny čistiaci sprej na vodný kameň, 750 ml
Kód: 2404494
Kód dod.: 710029
EAN: 8720182870018
 
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka vylepšenému zloženiu je nielen výkonný, ale aj šetrný k vášmu domovu. Jeho čistiaca zložka pochádza zo 100% prírodných zdrojov, čo zaisťuje účinné odstránenie vodného kameňa bez negatívneho dopadu na povrchy.
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501027
Kód dod.: 839022
EAN: 59099734
 
2.80 EUR
2.81 EUR
56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Invisible Dry je spolehlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Kód: 2501019
Kód dod.: 839032
EAN: 59099574
 
3.46 EUR
69.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Uhorka&Zelený čaj tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Kód: 2501034
Kód dod.: 839035
EAN: 59099628
 
3.46 EUR
69.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Hruška & Aloe Vera je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
AKCE
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
3.46 EUR
19.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna kúra pre všetky typy vlasov. 98% zložiek prírodného pôvodu. 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501593
Kód dod.: 834949
EAN: 8886467040382
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deo sprej s dlhotrvajúcim účinkom.
SAVO na podlahy a povrchy vôňa kvetín, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vôňa kvetín, 750 ml
Kód: 88638
Kód dod.: 700371
EAN: 8710908102059
100%
2.80 EUR
3.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy s príjemnou vôňou kvetín. Univerzálny čistiaci prípravok na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. dlaždice, laminát, plasty apod.).
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Kód: 92277
Kód dod.: 835058
EAN: 8720181566714
 
2.60 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant sprej Dove Powder Soft so upokojujúcou vôňou detského púdre zanechá pokožku podpazušia jemnú a suchú.
AXE sprchový gel Ice Chill, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Ice Chill, 250 ml
Kód: 1902831
Kód dod.: 799160
EAN: 8717163648681
 
2.37 EUR
2.38 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gél Axe s osviežujúcou vôňou mrazivého mentolu a citrónu, ktorá dlho pretrváva. Dlhodobá sviežosť, takže po osprchovaní si pripravený na celý deň.
Dove tekuté mýdlo Nourishing Silk, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Nourishing Silk, náplň, 500 ml
Kód: 31117
Kód dod.: 789002
EAN: 8717163573792
93%
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toto ošetrujúce tekuté mydlo vyživuje vašu pokožku pri každom použití, a vy si tak môžete vychutnať krásny pocit z hodvábne jemných rúk.
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Kód: 15201
Kód dod.: 835041
EAN: 8000630040843
100%
2.60 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaňte v suchu celý deň, aniž by ste ohrozili hebkosť svojho podpazušia – zvoľte antiperspirant sprej Dove Original.
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Kód: 48071
Kód dod.: 837034
EAN: 8712561319171
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámsky antiperspirant s ovocnou vôňou a technológiou Motionsense™. Nezanecháva biele škvrny na oblečení.
Biolit Plus 007 sprej proti vosám a sršňom, 400 ml
Biolit
Biolit Plus 007 sprej proti vosám a sršňom, 400 ml
Kód: 32813
Kód dod.: 675110
EAN: 5000204918649
100%
6.70 EUR
16.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit Plus je vysoko účinný priestorový a povrchový sprej na ochranu proti vosám. Nový aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz väčšou dávkou účinnej látky a tiež na väčšiu vzdialenosť.
AKCE
SAVO WC čistič Citrón, 700 ml
Savo®
SAVO WC čistič Citrón, 700 ml
Kód: 2305150
Kód dod.: 716090
EAN: 8720181293672
 
1.81 EUR
2.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekčný WC čistič s vôňou citrónu sa postará o žiarivý lesk a čistotu toalety. Likviduje až 99,9 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň. Príjemná vôňa citrónu zabezpečí dlhodobú sviežosť toalety.
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gél, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gél, 700 ml
Kód: 2305488
Kód dod.: 717123
EAN: 8720181345937
 
2.60 EUR
3.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gél likviduje 99,99 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
AKCE
Cif Perfect Finish nerez, 435 ml
Cif
Cif Perfect Finish nerez, 435 ml
Kód: 2305904
Kód dod.: 710026
EAN: 8720181338458
80%
3.03 EUR
6.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cif Nerez čistiaci sprej odstraňuje mastnotu, škvrny od vody a ostatné nečistoty a zabezpečuje tak starostlivosť o čistené povrchy.
AKCE
SAVO univerzální dezinfekčný sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Savo®
SAVO univerzální dezinfekčný sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Kód: 2309653
Kód dod.: 700354
EAN: 8720182870094
 
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo univerzálny dezinfekčný sprej Pomeranč je ideálny na každodennú dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.
AKCE
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč a mäta, 1 l
Savo®
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč a mäta, 1 l
Kód: 2402868
Kód dod.: 700362
EAN: 8720181408786
 
3.25 EUR
3.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu.
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501009
Kód dod.: 835063
EAN: 8720181565830
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů Antiperspirant vo spreji predstavuje ideálnu voľbu pre ženy hľadajúce dlhodobú ochranu proti poteniu a zároveň šetrnú starostlivosť o pokožku podpažia.​
AKCE
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
3.46 EUR
19.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Shine je ideálna pre matné a poškodené vlasy, eliminuje viditeľné poškodenie a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatienia každý deň.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre kučeravé vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre kučeravé vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501559
Kód dod.: 794649
EAN: 8720182540614
 
3.03 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre kučeravé vlasy!
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.