sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Sunsilk šampón Aloe Vera, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón Aloe Vera, 250 ml
Kód: 2501582
Kód dod.: 794636
EAN: 8720182541284
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre všetky typy vlasov s 94 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Rexona Men Quantum Dry antiperspirant dezodorant stick pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Quantum Dry antiperspirant dezodorant stick pre mužov 50 ml
Kód: 52202
Kód dod.: 834998
EAN: 50120772
100%
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona tuhý antiperspirant pro muže s tóny citrusových plodů, koření a dřeva.
Biolit Plus sprej proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 03077
Kód dod.: 675180
EAN: 5000204918588
 
4.97 EUR
12.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit proti lezúcemu hmyzu, insekticíd vďaka účinnému zloženiu pôsobí okamžite počas niekoľkých sekúnd a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu až 4 týždne.
AKCE
SAVO proti plesniam Kúpeľňa, 500 ml
Savo®
SAVO proti plesniam Kúpeľňa, 500 ml
Kód: 62643
Kód dod.: 627020
EAN: 8594005396746
100%
3.46 EUR
6.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne odstraňuje všetky druhy plesní a húb. Povrch vydezinfikuje a krásne vybieli. Prípravok je mierne parfumovaný. Použiť na rôzne povrchy: okraje umývadla, silikónové tesnenia, sprchové kúty, miesta okolo vane.
Savo Profi Original 15 kg
Savo®
Savo Profi Original 15 kg
Kód: 02028
Kód dod.: 724073
EAN: 8594005390966
98%
26.40 EUR
1.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Spoľahlivo likviduje bakterie, víry, riasy a huby.
SAVO Razant čistič odpadov, 1,2 l
Savo®
SAVO Razant čistič odpadov, 1,2 l
Kód: 2100354
Kód dod.: 715061
EAN: 8710522605059
100%
4.54 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok na uvoľnenie odpadov a odstránenie zápachu.
Signal zubná pasta Nature Elements Integral 8 Jedlá sóda, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Nature Elements Integral 8 Jedlá sóda, 75 ml
Kód: 2105035
 
EAN: 8710604781879
 
2.80 EUR
2.81 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta obohatená jedlou sódou, rozmarínom a mätou. Poskytuje hlboké čistenie a zvyšuje prirodzenú sviežosť dychu.
Dove tuhé mydlo Original Beauty Cream Bar, 90 g
Dove®
Dove tuhé mydlo Original Beauty Cream Bar, 90 g
Kód: 2205398
Kód dod.: 785062
EAN: 8720182264664
100%
1.29 EUR
14.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nie je nič lepšie, ako pocit hodvábne jemnej a hebkej pokožky. So správnymi produktmi si tento pocit môžete vychutnať každý deň - a začať môžete práve pri umývaní.
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305680
Kód dod.: 835098
EAN: 8720181291814
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Coccolino Summer Bouquet parfém na prádlo, 20 dávok, 460 ml
Coccolino
Coccolino Summer Bouquet parfém na prádlo, 20 dávok, 460 ml
Kód: 2500918
Kód dod.: 775441
EAN: 8720181680427
 
7.36 EUR
16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojmu prádlu sviežu a dlhotrvajúcu vôňu letnej kvetinovej záhrady. Coccolino Summer Bouquet je parfém na prádlo, ktorý prevoní vaše oblečenie jemnou, príjemne sladkou vôňou kvetín, a to až na niekoľko týždňov.
Domestos čistiaca pena v spreji na toaletu a kúpeľňu Power Foam Floral Fresh 435ml
Domestos
Domestos čistiaca pena v spreji na toaletu a kúpeľňu Power Foam Floral Fresh 435ml
Kód: 2500907
Kód dod.: 715006
EAN: 8720182796424
 
3.25 EUR
7.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pena v spreji Domestos Power Foam prináša pohodlnejšie a efektívnejšie čistenie toalety v úplne novej revolučnej forme. Špeciálne vyvinutý rozprašovač zbaví vašu toaletu vírusov a baktérií aj na ťažko dostupných miestach
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501021
Kód dod.: 839031
EAN: 59099611
 
3.46 EUR
69.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Original tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
AKCE
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý piesok, 450 ml
Cif
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý piesok, 450 ml
Kód: 2501338
Kód dod.: 738037
EAN: 8710447430576
 
3.25 EUR
7.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cif čistiaci krém má silu bielidla a zabezpečí dokonalé výsledky čistenia. Vďaka zloženiu s pridaným bieliacim prostriedkom poskytuje "trojnásobné riešenie" - dôkladnejšie, rýchlejšie a žiariace čistenie.
AKCE
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Kód: 2501590
Kód dod.: 794638
EAN: 8720182541239
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% organický zelený čaj má antioxidačné a posilňujúce vlastnosti, citrón je známy pre svoje osviežujúce a čistiace vlastnosti.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
3.25 EUR
65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou proti poteniu a sviežou vôňou.
Vaseline Deo sprej Aloe Sensitive, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Aloe Sensitive, 250 ml
Kód: 2501592
Kód dod.: 834951
EAN: 8886467000799
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
Coccolino Wonder Wash Odor Protection tekutý prací prípravok 37 dávok 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash Odor Protection tekutý prací prípravok 37 dávok 1,48l
Kód: 2501673
Kód dod.: 775386
EAN: 8720181676390
100%
9.30 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prvý prací gél špeciálne vytvorený pre rýchle pracie cykly. Užite si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minút!
Coccolino aviváž Happy Yellow 39 praní, 975 ml
Coccolino
Coccolino aviváž Happy Yellow 39 praní, 975 ml
Kód: 2309652
Kód dod.: 775438
EAN: 8720181410529
 
3.25 EUR
43.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aviváže Coccolino dodajú Vašej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Aviváže Coccolino sú charakteristické Technológiou microencapsule.
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Dove®
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Kód: 2402878
Kód dod.: 835075
EAN: 8720181433597
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove antiperspirant bez obsahu alkoholu dokonale hydratuje pokožku tela, je k nej veľmi šetrný, a zbavuje ju jej podráždenia. Zvádzajúca vôňa zanecháva vo vašom podpazuší dokonalý pocit sviežosti po celý deň.
Biolit Uni proti lezúcemu a lietajúcemu hmyzu sprej 300 ml
Biolit
Biolit Uni proti lezúcemu a lietajúcemu hmyzu sprej 300 ml
Kód: 1701853
Kód dod.: 675103
EAN: 5000204918618
100%
4.11 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoce účinný univerzální sprej proti mouchám, komárům, švábům, mravencům a jinému létajícímu a lezoucímu hmyzu v domácnostech.
SAVO dezinfekcia Prim Kvetinová vôňa, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekcia Prim Kvetinová vôňa, 1,2 l
Kód: 2002018
Kód dod.: 724078
EAN: 8710522605035
100%
2.60 EUR
2.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič, vhodný aj do domácnosti s domácimi zvieratami. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní.
SAVO dezinfekcia Prim Svieža vôňa, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekcia Prim Svieža vôňa, 1,2 l
Kód: 2002751
Kód dod.: 724077
EAN: 8710522605042
100%
2.60 EUR
2.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič, vhodný aj do domácnosti s domácimi zvieratami. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní.
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podporil v každej situácii. Vďaka 48-hodinovej ochrane a pokročilej technológii Motionsense™ zabezpečuje postupné uvoľňovanie sviežej vône pri pohybe, takže čím aktívnejší ste, tým lepšie funguje.
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305689
Kód dod.: 835102
EAN: 8720181291487
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Coconut antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Ženy v Indii vo svojich rituáloch krásy používajú kokosový olej na ošetrenie pokožky už viac ako 4 000 rokov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.