sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
SAVO dezinfekcia Prim Svieža vôňa, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekcia Prim Svieža vôňa, 1,2 l
Kód: 2002751
Kód dod.: 724077
EAN: 8710522605042
100%
2.60 EUR
2.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič, vhodný aj do domácnosti s domácimi zvieratami. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní.
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podporil v každej situácii. Vďaka 48-hodinovej ochrane a pokročilej technológii Motionsense™ zabezpečuje postupné uvoľňovanie sviežej vône pri pohybe, takže čím aktívnejší ste, tým lepšie funguje.
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305689
Kód dod.: 835102
EAN: 8720181291487
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Coconut antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Ženy v Indii vo svojich rituáloch krásy používajú kokosový olej na ošetrenie pokožky už viac ako 4 000 rokov.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Granátové jablko 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Granátové jablko 50ml
Kód: 2501022
Kód dod.: 839033
EAN: 59099642
 
3.46 EUR
69.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Granátové jablko je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
AKCE
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Kód: 2501581
Kód dod.: 794639
EAN: 8720182541321
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Arganový olej, známy tým, že dodáva hebkosť, výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Kód: 2501563
Kód dod.: 794651
EAN: 8720182543851
 
3.03 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre rovné vlasy!
AKCE
Sunsilk kondicionér na lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér na lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Kód: 2501554
Kód dod.: 794647
EAN: 8720182540539
 
3.03 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér na suché a lámavé vlasy s 98 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Coccolino Wonder Wash tekutý prací prípravok pre rýchle pranie 37 dávok 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash tekutý prací prípravok pre rýchle pranie 37 dávok 1,48l
Kód: 2501674
Kód dod.: 775384
EAN: 8720181676437
 
9.30 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prvý prací gél špeciálne vytvorený pre rýchle pracie cykly. Užívajte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minút!
Domestos WC čistič 24h Atlantic Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Atlantic Fresh, 750 ml
Kód: 39888
Kód dod.: 717090
EAN: 8717163286975
100%
2.16 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
1.29 EUR
32.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou borovice.
Savo čistič pračky, 250 ml
Savo®
Savo čistič pračky, 250 ml
Kód: 2602245
Kód dod.: 712343
EAN: 8710522828243
100%
3.25 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo čistič pračky účinne čistí vnútorné časti práčky, pomáha odstraňovať usadeniny a neutralizuje nepríjemné pachy.
Rexona Advanced Protection Cooling Eukalyptus a Coconut Water deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Eukalyptus a Coconut Water deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602953
Kód dod.: 837133
EAN: 8720181819810
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Eucalyptus & Coconut Water je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a príjemný pocit sviežosti.
AKCE
SAVO univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa, 700 ml
Savo®
SAVO univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa, 700 ml
Kód: 2309654
Kód dod.: 700349
EAN: 8720181405839
100%
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa je ideálny pre každodennú dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.
Coccolino aviváž Silk Lily 68 praní, 1,7 l
Coccolino
Coccolino aviváž Silk Lily 68 praní, 1,7 l
Kód: 2401468
Kód dod.: 777229
EAN: 8720181410642
 
4.33 EUR
2.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Silk Lily pripravila spoločnosť Unilever pre všetkých milovníkov sviežich vôní. Medvedík Coccolino vám prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, a to úplne vo znamení sviežosti.
AKCE
SAVO Univerzálny dezinfekčný sprej, 700 ml
Savo®
SAVO Univerzálny dezinfekčný sprej, 700 ml
Kód: 2402101
Kód dod.: 700390
EAN: 8720181405785
100%
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný čistiaci sprej s praktickým rozprašovačom sa hodí do domácnosti aj na pracovisko.
Coccolino parfém na praní First Bloom 20 dávok 460ml
Coccolino
Coccolino parfém na praní First Bloom 20 dávok 460ml
Kód: 2500906
Kód dod.: 775442
EAN: 8720181680410
 
7.36 EUR
16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažite až 10x voňavejší zážitok s Coccolino parfémom na praní. Coccolino parfém na praní, First Bloom, vás omámi vôňou okvetných lístkov ruží, konvaliniek a bergamotu.
Rexona Bright Bouquet tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Bright Bouquet tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501213
Kód dod.: 834920
EAN: 59002222
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S týmto antiperspirantom pre ženy sa budete cítiť skvele po celý deň. Zažite kvetinovú ženskú vôňu s iskriacimi tónmi.
AKCE
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501589
Kód dod.: 794633
EAN: 8720182541352
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptúra Active-Fusion, obohatená o magickú trojicu ingrediencií: jojobový olej, známy tým, že vyživuje a robí vlasy lesklé a hodvábne. Kolagén, o ktorom je známe, že hydratuje a dodáva lesk, spolu s perlovými proteínmi. Biotín, dôležitý pre vid
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
3.25 EUR
65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre citlivú pokožku podpazušia.
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Kód: 15265
Kód dod.: 837025
EAN: 4000388669000
90%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Pôsobí až 48 hodín. Bez obsahu alkoholu.
Dove tekuté mydlo Bambucké maslo a vanilka, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Bambucké maslo a vanilka, náplň, 500 ml
Kód: 77229
Kód dod.: 788999
EAN: 8712561023566
97%
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bambucké maslo a vanilka, ktoré vašu každodennú rutinu zmení na pôžitok a premení pokožku vašich rúk na hodvábne jemnú.
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1900983
Kód dod.: 837037
EAN: 8710908760044
 
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej ponúka 48hodinovú ochranu s aktívnou technológiou Motionsens, vďaka ktorej sa budete celý deň cítiť čisto a sviežo.
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305900
Kód dod.: 717121
EAN: 8720182431219
 
2.60 EUR
3.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gel likviduje 99,99 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
SAVO dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa, 1 l
Savo®
SAVO dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa, 1 l
Kód: 2400154
Kód dod.: 700360
EAN: 8720181409035
 
3.89 EUR
3.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa je univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu a zároveň zaisťuje, aby váš dom a rodina boli chránené pred nečistotami a choroboplodnými zárodkami.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.